reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ale fajnie Wam jak juz czujecie ruchy dzidzi:) musi byc cudowne uczucie, ja jeszcze nic nie czuje.
A moze bulgotania nie umiem rozpoznac. Na pewno na takie typowe ruchy to jeszcze sobie poczekam.Podobno niektorzy odczuwają je dopiero w 6 mies, to jeszcze 3-4 tyg:(
 
reklama
jetem number 1 dzisiaj :-)
i znowu ten cholerny upał ja już nie chcę :-(
a jeszcze jutro do pracy pierwsze dni po urlopie będą okropieńskie aż się boję jak tu się zmobilizować, ale wolę to niż smażyć się w bloku, bo u mnie w pracy to fajnie chłodnawo, ale powiem jutro jak było :-p
a dzisiaj bycze się po raz ostatani ;-)
 
jetem number 1 dzisiaj :-)
i znowu ten cholerny upał ja już nie chcę :-(
a jeszcze jutro do pracy pierwsze dni po urlopie będą okropieńskie aż się boję jak tu się zmobilizować, ale wolę to niż smażyć się w bloku, bo u mnie w pracy to fajnie chłodnawo, ale powiem jutro jak było :-p
a dzisiaj bycze się po raz ostatani ;-)
Ja tu czytam zaległości od 7:10 mniej więcej, bo dziś coś budziłam się wnocy i budziłam - aż dwa razy wstawałam na sikanie, bo jak mam pełen pęcherz to mnie coś uciska w boku i nie daję rady spać no i w końcu wstałam..
Teraz jestem wilczo głodna jak co ranek, więc wsuwam śniadanko i czytam dalej:tak::tak:
Nadineczka korzystaj z ostatniego dnia byczenia ile wejdzie:tak:
 
Witam ;-)


Nadineczka chyba numer 2 :tak:;-) bo Golanda była 0:05 wiec jako pierwsza :-D;-)a w pracy pewnie będzie dobrze a dziś korzystaj z wolnego :tak:


co do piersi mi jeszcze nic nie leci ale za to zauważyłam że otoczki są ciemniejsze
 
Ostatnia edycja:
Ja tu czytam zaległości od 7:10 mniej więcej, bo dziś coś budziłam się wnocy i budziłam - aż dwa razy wstawałam na sikanie, bo jak mam pełen pęcherz to mnie coś uciska w boku i nie daję rady spać no i w końcu wstałam..
Teraz jestem wilczo głodna jak co ranek, więc wsuwam śniadanko i czytam dalej:tak::tak:
Nadineczka korzystaj z ostatniego dnia byczenia ile wejdzie:tak:

to ja też jakoś tak od 7 zaczęłam odrabiać zaległości i czytam no i właśnie idę coś wszamać smacznego ;-)
 
Dziendoberek:-) w niedzielny, upalny poranek.
Ja dzis pospalam bardziej niz zwykle, do przed 9:szok::szok: heh, a to mi sie rzadko zdaza:-D:-D bo ja generalnie lubie rano wstawac.
Zaleglosci fakt, nie bylo za wiele heh, takze szybko je nadrobilam:tak:

Ja kopniaczkow tez nie czuje i z biustu nic mi jeszcze nie leci, ale z tego akurat sie bardzo ciesze. Bo jak mi zacznie leciec to znajac mnie wpadne w mega panike:szok:
 
ja odstawiłam kilka dni temu miałam zacząć brać do końca opakowania i koniec :tak:


No wlasnie mi tez kazal za tydzien odstawic... ja sie tylko zapytallam po co ja to biore bo zawsze mi na badanaich mowi,ze wszytko ok - to powiedzial,ze profilaktycznie i ze od 17tegi tygodnia juz wszytkie hormony produkuje lozysko. Powiedzial,ze mam odstawic za tydzien ale jakby mi sie brzuch napinal to wrocic ...
wiec troche sie boje tego odstawienia.... chyba przez kilka dni - za ten tydzien- jeszcze wezme przez 3 dni chcoiaz po jednej... bo jakos sie boje :-p
 
reklama
a tak poza tym... to Dzien Dobry

Ja smigam zaraz na jeziorko....

i mam takie pytanko, od ktorego tygodnia sie zaczyna 5 miesiac? bo ja sie nie lapie w tym przeliczneiu tygodni na miesiace



 
Do góry