reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Helllouuu babeczki:-) Mi dzidziuś raz puka, raz nie puka. Nie pukał to się martwiłam. Zapukał to się cieszyłam. Nie puka dwa dni tylko bulgocze to się znowu martwię czemu nie puka a bulgocze:-D I tak to z tym pukaniem jest:-) Ale mam dziwne uczucie jakby mi brzuch wibrował, ale że mój brzuch był zawsze tłuściutki to może tak dziwnie te ruchy odczuwam:-)
 
reklama
JA wlasnie tez od 8 tygodnia, biore 2*2 - profilaktycznie, i lekarz kazal mi teraz za tydzien odstawic... calkowicie bo niby od 17tygodnia juz lozysko produkuje wszystkie hormony. Tylko ja gdzies wyczytalam ,ze nie powinno sie tak z dnia na dzien odstawiac ale to chyba tylko na poczatku...a Ty od kiedy i do kiedy masz brac?
Ja od poczatku ciazy biore duphaston ,a luteine od miesiaca gdzies i lekarz chciał mi juz odstawic leki ,ale brzuch mi sie napinał i dalej kazał brać duphaston ,a luteine tylko w razie napinania brzunia:tak:tez słyszałam ,ze powinno się stopniowo odstawiać,ale w końcu nie my jesteśmy lekarzami
 
losek ja odstawilam z dnia na dzien i wszystko bylo wporzadku. Szczegolnie jezeli masz juz hormony w normie nie powinno sie nic dziac. Ja tez nieraz mam watpliwosci co do tego co mowi lekarz, ale oni maja spore doswiadczenie w tym temacie wiec chyba sie nie myla:) Ale moze dla pewnosci zapytaj lekarza czy odstawienie luteiny nagle nie jest szkodliwe.
A co do tych humorkow to dokladnie wiem o czym mowisz... Dla mnie najgorsze sa takie dni kiedy wydaje mi sie ze nikt mnie nie wspiera, nie rozumie... Ze jestem sama z ta ciaza... I wydaje mi sie ze nie wytrzymam juz ani minuty dluzej, ze mam dosc.. Ale jakos musimy dac rade... Nosek do gory!!!
 
JA wlasnie tez od 8 tygodnia, biore 2*2 - profilaktycznie, i lekarz kazal mi teraz za tydzien odstawic... calkowicie bo niby od 17tygodnia juz lozysko produkuje wszystkie hormony. Tylko ja gdzies wyczytalam ,ze nie powinno sie tak z dnia na dzien odstawiac ale to chyba tylko na poczatku...a Ty od kiedy i do kiedy masz brac?

ja odstawiłam kilka dni temu miałam zacząć brać do końca opakowania i koniec :tak:
 
co do ruchów - to ja kilka razy dziennie mam puknięcia, czasem mocniejsze, czasem lżejsze. Ale najczęsniej mam takie poczucie jakbym miała obcego w brzuchu :-Dcoś mi się tak wierci i kręci w dole brzucha:-Drewelacyjne uczucie:-D
 
Hello dziewczynki

Juz po pracy, dzis czuje sie lepiej ale wczoraj wieczorem brzuch mnie u dolu bolal, czasem mi sie to zdarza i nie wiem czy powinnam sie martwic:dry:

Czy wy tez ruchy dzidzi odczuwacie tylko na leząco lub siedząco?jak stoje lub chdze to nie czuje ,dopiero jak leze:blink:

Ja jeszcze wogole nie czuje, tez nie wiem czy to normalne:no: Nieby do 24 tygodnia mam czas
 
Ja tez juz oczuwam kopniaczki,nie sa one jakies mocne ale to napewno dzidziolek:-)lubi kopnac jak siedze lub leze ale nie jest to czeste,potem to dopiero bedzie tego:-Dwspaniale uczucie jak ci sie cos z brzucha wysuwa:-D
 
u mnie kopniaczki i wiercenie maluszka dużo spokojniejsze niż z córą :tak: mało ci się oddzywa może później będzie bardziej dokazywać ;-)
 
reklama
Do góry