reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
losek a moze czujesz tylko tego nie zauwazasz;) bo to jest odczucie troszke podobne do tego jakby Ci sie w zoladku cos przewracalo albo bulgotalo... I czasami trudno odroznic ruchy dzidzi od bulgotania w jelitach;)

moje malenstwo tez najwiecej bryka jak siedze lub leze:-)
 
a jakie to uczucie?

Cudowne:-)Niesamowite:-)

Czy wy tez ruchy dzidzi odczuwacie tylko na leząco lub siedząco?jak stoje lub chdze to nie czuje ,dopiero jak leze:blink:

Nie,ja odczuwam w wielu sytuacjach:jak stoje,chodze,leze,siedze...Dzis w sklepie jak wybieralam kocyk tak mi przysolil,ze wzielam inny:-D:-DTen mu sie chyba nie widzial ;-):-D


A ja pomalu pakuje rzeczy,jeszcze tylko troche sprzatne,prysznic wezme,kanapki naszykuje na droge,zjemy cos,wypijemy kawke i wieczorem ruszamy:-)
 
Ja jeszcze nie czuje zadnych ruchow ale sie wczuwam i jestem przygotowana ze lada dzien zacznie sie cos dziac,lekarz mowil ze w ciagu 3 tyg. Bulgotanie to jakies moze mam ale ja czekam na jakies kopniaki:tak:bo bulgotac to moze rownie dobrze w jelitach:tak:No i wlasnie chcialam sobie ubrac moje ulubione jeansy i...dopiac sie nie mogee:-(juz chyba czas zaczac kupowac ciuchy dla ciezarnych:szok:
 
Hej kobitki!
Nie było mnie kilka dni i nie mam siły nadrabiać czytania-czuję się zmęczona ma maksa. Najpierw tydzień goście w chałupie, potem pojechaliśmy do moich rodziców do Torunia i ciągle coś - urodzinki chrześciaczki, a to tu w odwiedziny trzeba było iść, a to do siostry, a do tego jak mieliśmy wracać to wypadł pogrzeb - bliska mężowi ciocia zmarła i trzeba było jechać pod Olsztyn. Cały dzień wczoraj na nogach, ledwo dojechaliśmy do Wawy tak byliśmy zmęczeni, a m do pracy na rano i wyjścia nie było. Tak mnie skręcało na siedzeniu, że juz myślalam, że nie dojadę - coś mnie okropnie ciągnęło i kuło po lewej stronie - masakra. Dziś już lepiej - odsypiałam do 12 w południe:tak:
Kurde jak siadam i wstaję to nagle tak zaczyna mnie boleć brzuch, że nie wiem co się dzieje. Potrzyma ze 2 minuty i już ok. W ogóle to czuję jakby ta macica była jakos tak nisko, ale na badaniach wszystko było ok, więc to na pewno nic z tych rzeczy...:dry: Nie wiem o co kaman...:dry:
No, na suwaczku pojawiło się 18 tygodni :-) wchodzimy w 19 :-D hihihi :-D
Ania ja też mam przy wstawaniu ból z lewej albo z prawej strony. Jak wstaję wolniej, to trochę mniej zaboli, ale postoję z 2 minuty i samo przechodzi. W czwartek mam wizytę u ginki to jej powiem - może będzie wiedziała od czego się tak robi...

a jakie to uczucie?[/QUOuczucie boskie:tak:takie pukanie od środka:tak:czasem czuje jak dzidzia cała sie obraca-super:tak:
Losek - uczucie jak dziecko kopie jest super. To tak mniej więcej jak byś palcem stukneła się od środka w brzuchu - takie puk. U mnie nad linią włosków najczęściej puka - ale się obraca więc z róznych stron. Na początku to tylko ty czujesz, bo mąż kładł rękę na brzuchu i mówi, że nic nie czuje, a ja czułam pod rączką. Ale teraz już czujemy oboje, bo się lekko skóra na brzuszku podnosi jak mocno puka.

Czy wy tez ruchy dzidzi odczuwacie tylko na leząco lub siedząco?jak stoje lub chdze to nie czuje ,dopiero jak leze:blink:
Jak leżę lub siedzę to małe się bardzo rusza i wtedy się właśnie unosi skóra na brzuszku i można wyraźnie poczuć pod reką, a nie tylko od środka:tak: Ale czuję jak chodzę to czasem też puka, tylko generalnie jak gdzieś chodzę, to mam mniej czasu na zachwycanie się tym:tak:U mnie np. mocno ostatnio puka jak mu puszczamy muzykę i sie śmieję z mojego m, że może się w tatę nie wrodziło i co to teraz będzie (mąż jest po Akademii Muzycznej).
 
Hmmm

To moze juz sa u mnie ale ja to raczej kojarze z jelitami i chyba nie zwracam na to uwagi, nie zdarzylo mi sie jeszcze nic takiego co by naparwde zwrocilo moja uwage.

Poza tym ja jestem 1 raz w ciazy to tym bardziej nie wiem czego sie spodziewac i troche mnie dziwi ,ze te z Was, ktore tez sa 1 raz juz wiedza jak to rozroznic, dlatego pytam o to jakie to uczucie bo sama nie wiem czego wypatrywac...

U mnie z kolei z nastrojami od kilku dni cieeezko.,... ktos mi cos powie nie tak to od razu mi sie chce... masakra, czuje sie jakbym jakas depresje miala... Chcialabym zeby to wszytko juz minelo i zebym czula sie super rewelacyjnie jak przed ciaza.

DZiewczyny a czy ktoras z Was bierze albo brala luteine?

 
Hmmm

To moze juz sa u mnie ale ja to raczej kojarze z jelitami i chyba nie zwracam na to uwagi, nie zdarzylo mi sie jeszcze nic takiego co by naparwde zwrocilo moja uwage.

Poza tym ja jestem 1 raz w ciazy to tym bardziej nie wiem czego sie spodziewac i troche mnie dziwi ,ze te z Was, ktore tez sa 1 raz juz wiedza jak to rozroznic, dlatego pytam o to jakie to uczucie bo sama nie wiem czego wypatrywac...

U mnie z kolei z nastrojami od kilku dni cieeezko.,... ktos mi cos powie nie tak to od razu mi sie chce... masakra, czuje sie jakbym jakas depresje miala... Chcialabym zeby to wszytko juz minelo i zebym czula sie super rewelacyjnie jak przed ciaza.

DZiewczyny a czy ktoras z Was bierze albo brala luteine?

Ja biore tą dowcipną:tak:
 
anulka ja juz od dluzszego czasu sie nie dopinam w zadne spodnie, ciazowe ciuchy nosze juz od jakiegos miesiaca;) a brzuch juz mam dosc pokazny... a jak sie objem to juz wogole;-)

losek ja w 10 tc ciazy bralam luteine przez 2 tygodnie.
A co tych nastrojow to mnie tez ciazowa dolinka meczy:( wszystko mnie drazni, na nic nie mam ochoty... kloce sie ze wszystkimi dookola i ciagle rycze:( mam nadzieje ze to niedlugo minie...
 
Ja biore tą dowcipną:tak:


JA wlasnie tez od 8 tygodnia, biore 2*2 - profilaktycznie, i lekarz kazal mi teraz za tydzien odstawic... calkowicie bo niby od 17tygodnia juz lozysko produkuje wszystkie hormony. Tylko ja gdzies wyczytalam ,ze nie powinno sie tak z dnia na dzien odstawiac ale to chyba tylko na poczatku...a Ty od kiedy i do kiedy masz brac?
 
reklama
anulka ja juz od dluzszego czasu sie nie dopinam w zadne spodnie, ciazowe ciuchy nosze juz od jakiegos miesiaca;) a brzuch juz mam dosc pokazny... a jak sie objem to juz wogole;-)

losek ja w 10 tc ciazy bralam luteine przez 2 tygodnie.
A co tych nastrojow to mnie tez ciazowa dolinka meczy:( wszystko mnie drazni, na nic nie mam ochoty... kloce sie ze wszystkimi dookola i ciagle rycze:( mam nadzieje ze to niedlugo minie...


u mnie raz lepiej raz gorzej ale teraz mam ten okres w ktorym jest gorzej... juz nie moge!
 
Do góry