reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

asiowo naprawde bardzo mi przykro:( ale glowa do gory, Twoj maz napewno szybko znajdzie inna prace i staniecie na nogi.

losek jaccuzi nie jest podobno wskazane w ciazy ze wzgledu na za wysoka temperature wody.

Acccch takie upaly a ja w domku siedze:confused: ale tu przynajmniej chlodno... Milego dnia ciezarowki:-)
 
reklama
HEJ

U mnie dzisiaj strasznie goraco... najadlam sie od rana :p martwie sie tylko troche o wage bo jescze prawie w ogole nic nie ruszyla. Niby L powiedzial,ze jak do 20tego tygodnia prztyje tylko 2kg to tez bedzie dobrze.. no ale troche mnie to dziwi. Brzuszek juz coraz bardziej widoczny tzn tylko w obcislej bluzce... ale cos czuje,ze jeszcze z 2 tyg i wyskoczy dosc mocno...

caly czas mi towarzyszy po zjedzeniu czegos taka kwasota w ustah.. bleee straszne to jest...

Wczoraj bylam na basenie ale za duzo to tam nie poszalalam, do jacuzzi tez sie balam wejsc , nie wiem czy mozna?

Milego dnia!





o kurcze to chyba troche szybko....

wyczytałam, że to całkiem normalne :-) i chyba troszkę przegięłam z tym, że mi leci :zawstydzona/y: jak lekko nacisnę to wtedy cieknie tak trochę może nie aż że leci :tak:
 
no to się dzisiaj zdziwiłam zaczęło mi lecieć to coś z cycutków :-) taka żółta mazia gęsta, ale jaja mój organizm mnie zadziwia na każdym kroku :zawstydzona/y: tzn z jednego cycucha ale nie mogę się nadziwić kurcze aż się popłakałam ze szczęścia chyba :sorry2:

u mnie tez cos dziwnego, wczoraj jak sie rozbierałam, na szybko zaczelam zrzucac ciuchy , i doszlam do stanika i lup,szarpłam i bóllll;/ sutek przykleil sie do materiału, i na różowym staniku biała zaschnieta plama, teraz patrze i na drugiej stonie tez biało...
 
LOSEK ja tez czytalam ze jacuzzi nie jest polecane dla ciezarnych.
A jesli chodzi o kwasote, to ja przez pierwsze 4mies.albo nawet dluzej mialam takie uczucie i ciagle musialam miec w ustach albo gume, albo cukierka, albo tic-taca, cokolwiek bo to bylo denerwujące. Teraz juz tak nie mam i nawet nie wiem jak i kiedy dokladnie przeszlo:)


A jesli chodzi o red-bulla, to ja bym tego w zyciu nie pila w ciazy.
Mysle ze to niezle swinstwo.
 
Hej Kobiałki :-)
Beti tak jak dziewczyny pisały też bym nie tknęła red bulla w ciąży, za duża chemia to jest.
U nas wczoraj była piękna pogoda,a dzisiaj znowu deszcz, akurat jak weekend się zaczął i można by było gdzieś wyskoczyć :-(
A i jeszcze do dziewczyn, którym zaczyna coś już lecieć z piersi: w żadnym wypadku nic z piersi nie wyciskajcie! Wyciskanie pokarmu wydziela oksytocynę i może wywołać skurcze macicy :tak:
Miłego dzionka Babeczki :-)
 
Witajcie.Juz ogarnęłam mieszkanko i leżę:tak:Wczoraj moja dzidzia cały dzień się odzywała ,a dzisiaj chyba leniu****e bo cisza:-(Upał niesamowity i pozostaje siedzenie w domciu:tak:Mi tez z jednego cycolka coś leci:tak:
 
reklama
Do góry