reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
ja mogę się dołączyć ale z herbatką bo kawa niestety źle na mnie działa;)
mnie tez wczoraj tez coś w dole plecków pobolewało...nie wiem skąd to sie beirze a wizyta u gina dopiero 20 sieprnia a wta sobotę wesele więc muszę być sprawna;-)
Kopciuszku napisz po wizycie koniecznie jak synuś;-)
 
hmm dobra kawa nie jest zła ;)
to co, forumowe picie kawy? Kto dołącza?

No to ide robic:-)

nadineczka gratulacje dla tesciowej:tak:super
moj G tez gra w totka z nadzieja ze wygra hehe. We wloszech jest teraz do wygrania 119.000.000 euro:szok::szok:, od miesiaca chyba nikt nie trafil 6-tki. Za 5-tke ostatnio bylo ok. 30.000 euro. takze sumka ladna:tak:

Znajomi specjalnie na weekend pojechali zeby wyslac kupon:-D

Ja dolaczam , bo mnei len ogarnal i sprzatac mi sie nie chce.

Prosze uprzejmie:-)

to ja tez sie napije, bo nie chce mi sie isc na poczte:-(

No to leje:-)

Hej Brzuchatki :-)

Jak się miewacie ?

Jak tam Wasze pociechy w brzuszkach ?

Moja skacze,dzis cos wczesnie bo normalnie to o 11 sie budzi:-)Ale to pewnie przez moje emocje:-D
 
a ja dzis jeszcze nie poczułam "puknięcia" :( i nie czekam na nie z niecierpliwością....

ale za to mam "zachcianki" tylko nie wiem na co :szok:wlaśnie otworzylam kompot z czereśni ale to jeszcze nie to...będę szukać dalej:-D
 
Cześć kochane,
uff nadrobiłam, nie marnujecie czasu:-D
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tych wyjazdów, całe wakacje siedzę w domu, gadam z psem, bo mój M ciągle w pracy a wyjeżdżać nie lubi:-( mieliśmy jechać na weekend do jego rodziny pod wrocławiem ale lipa, bo hehe oni przyjeżdżają:-D

to zmykam na razie buuuu:-( muszę sprzątać a mi się nie chce strasznie:-(przyjedzie znajoma na kawkę to fajnie ale te porządki mnie wykończą... i odkurzacz dalej nie działa mam dzisiaj doła ide poryczeć przy ścierce.... potem do Was zajrzę...
 
reklama
do 15 października muszę się zmieścic z obroną :baffled:
to bedziemy trzymac kciuki jak co tylko nam przypomnij ;-)
Ja zamówiłam z allegro od producenta tato - mamo. Duży wybór i myślę, że jakość też powinna być w porządku. Mają dużo pozytywnych komentarzy :)Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
ja tez chce od nich zamawiac 3 czesciowa bo wiecej rzeczy mi nie potrzebnych przy pierwszym mialam posciel firmy BabyRaj i mialam 11 czesci ale po co?? tylkko sie kurzylo... :sorry:
PATRYSIA gratulacje mieszkania:-)i kobitko nie pisz że jesteś niezauważana bo to nie prawda :tak:jest nas tu duzo i czasami się pominie jakiegoś posta itp.co główka do góry i zagladać do nas:-)
hihih no juz nie bede marudzic :-p:-p:-p
Witam o poranku :-) nie poranek to ja mialam o 7-ej.Jestem szczesliwa gdyz mam juz 3 pary spodni ciążowych:-)
Wczoraj weszłam na wage i okazuje sie ze ma 3kg na plusie wiec ysle ze to niezły wynik jak na 5miesiąc:-):-)a jak u was duzo przytyłyście juz????pozdrawiam
ja przytylam 2 kg
Patrysiu gratuluję mieszkanka!!! Urządzanie mieszkanka to straszna frajda!Super!:-D:-D:-D
no wlasnie tego nie moge sie doczekac tylko najgorzej bedzie sie zmiescic w funduszach przeznaczonych na remont bo jak naraze sami nie wiemy ile ich bedzie :sorry:
Witajcie:-)
Pewnie juz nikt mnie nie pamieta?;-)
Sporo sie dzialo w naszym zyciu w miedzyczasie i ani czasu ani checi na siedzenie przy kompie nie bylo.Ale czytalam caly czas co u Was...
no jasne ze pamietamy :tak::tak::tak::tak:
Na początku witam wszystkich Serdecznie! :-)
Forum obserwuję i czytam od dłuższego czasu właściwie od tych magicznych prawie 17 tygodni a dziś skusiłam się na rejestrację! Muszę przyznać, że dowiedziałam się od was bardzo wiele pożytecznych rzeczy! :-) Najbardziej zazdroszczę wszystkim Mamuśkom które czują już harce swojego malucha bo u mnie niestety jeszcze nic :-( ale się nie załamuję bo wiem, że Dzidzia zdrowa a widocznie na harce przyjdzie jeszcze czas! :-)
witaj, gratki wielkie
Patrysiu, mój mąż miał uczulenie nie wiedział na co, poszedł do dermatolog i zakazała nam wszystkim używać mydła w płynie bo powiedziała że oni tam upychają najgorsze świństwa, od tamtej pory uczulenie nie powtórzyło się.
my rzadko uzywamy mydla w plynie ale nie zagraza nam ono :-D
Hej hej, ja też styczniowo- według lekarza 14 stycznia, no ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce, choc w sumie nawet spore odchylenia od tej daty faja jeszcze szanse na styczeń. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:):):)
witaj :-)
witam wszyskie "nowe" i "stare" stycznióweczki

ja dzis od rana zabiegana tzn najpierw sobie pospalam jak na mnie to wyjatkowo dlugo bo do 10 (ale z przerwa na sniadanie), pozniej szybko na zakupy, basen i etraz w kuchni siedzę i robie farsz do pierozków bo babcia przyjezdza i zrobi ze mna pierozki ktorych juz tak bardzo mi się chce;-)
ale mi smaka na pierogi zrobilas mniaaaaaaaam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Jasne ze mozesz zapytac, mieszkamy w kawalerce od 3,5 latek.
Na razie jest spoko na 2 osoby luz, gorzej jak bedzie nas troje:zawstydzona/y:
napewno dacie rade :tak:
Jestem po wizycie, bedzie dziewczynka na 100% wg lekarza:tak:termin przesunal sie wg usg na 27 grudnia..mialam robiona cytologie i do teraz wszystko mnie boli, doktor mowil ze mam nisko polozone lozysko, nie jest to lozysko przodujace, i w miare wzrostu powinno sie podniesc ale mam uwarzac...nie mam zdjec niestety, mam filmik na dvd jak dojde do tego jak sie go wkleja na internet to wam dam linka:tak:
no to OGROMNE GRATULACJE!!!!!!
acha moja teściowa wczoraj wygrała prawie 5 000 w totka!!!!! 5 cyferek trafiła szczęściara.
wow faktycznie szczesciara!!!
Pamiętacie mnie jeszcze? :zawstydzona/y:;-)

Dziewczyny ja niestety aktualnie nie bardzo mam czas, by udzielać się na forum, córa mi potwornie ząbkuje i strasznie przy tym cierpi i jest marudna.

W niedzielę wyjeżdzamy na tydzień na urlop, więc ciut odpoczniemy :-)

Płeć maluszka poznam dopiero 25 sierpnia, bo moja ginka jest na urlopie :-(
jasne ze pamietamy :tak::tak::tak::tak:
 
Do góry