reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Dzien dobry paniom:-)
Ja pije herbatke ziolowa,i odmierzam czas..w niedziele w nocy jedziemy na urlop i juz nie moge na tylku usiedziec;-)
Milego dnia
 
Witam kobietki z rana z kawusią oczywiście i lekko nie wyspana. Coś dziś z emocji budziłam się kilka razy. Mam nadzieje, że kawka pomoże. :-)

M zatrudnił taką babkę, żeby pomogła w domu i przy dziecku, nie wyobrażam sobie jak to będzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja będę leżała, a jakaś kobiecina będzie mi latać po domu z odkurzaczem. JAKAŚ PARANOJA, ale M naprawde nie ma czasu, zeby pracować i sie domem jeszcze zająć:zawstydzona/y:
zAgatka - przyzwyczaisz się, ja mam taką osobę już kilkanaście lat, teraz już jak przyjaciólka. Oczywiście bywała jak ja pracowałam ale teraz będzie nawet jak pójdę na l4. Nie możemy dźwigać ty szczególnie. Mój syn prowadzony idzie i w ogole jest bardzo samodzielny ale do wanny sam nie wejdzie, jedzenia sobie nie naszykuje - ale sam zje itp. Życzę aby to była sympatyczna osoba - wszystko będzie dobrze :-)

Cześć DziewczynyMelduję, że żyję. tutaj życie tak szybko płynie, że na nic nie mam czasu. O dziwo moja mama nawet mnie nie wkurza... Cały czas nie czuję ruchów i trochę mnie to wkurza, ja nie wiem co ten mój chłopak taki spokojny?! No ale nie panikuje, jeszcze.KAJA spokojnego lotu i owocnego pobytu.Pozdrawiam Was wszystkie
Czyli pobyt udany, super. No tak ... z mamami różnie bywa :-D więc cieszę sie, że jest ok. Ja też nadal ie czuje ruchów zdecydowanie i i też się lekko wkurzam. Może go ten samolot pobudzi? :-D Dziękuję labamba - mam nadzieję, że wszystko się nam uda i za tydzień będę zdawać relację.

Dzien dobry paniom:-)
Ja pije herbatke ziolowa,i odmierzam czas..w niedziele w nocy jedziemy na urlop i juz nie moge na tylku usiedziec;-)
Milego dnia
Wierzę :-) Ja też już się nie mogę doczekać. Jedziemy na lotnisko około 16.00 więc jeszcze się odezwę choć mam dziś parę spraw do zalatwienia.

Miłego dnia, trzymajcie się dziewczynki, jak wrócę to już czuję ile będę miała czytania :szok::-D
 
Kaja ja to chyba nawet nie bede probowala nadrabiac:-D
A teraz podziele sie z Wami informacja,na ktora czekalismy z mezem od ponad dwoch tygodni. Wlasnie rozmawialam z moja pania doktor o wynikach amniopunkcji....Prawidlowy kariotyp meski:-):-)
 
Dziendoberek:-)

To ja jestem dzielna i zdyscyplinowana dziewczynka. Rano wstalam, siusiu do pojemniczka zrobilam i poszlam pobrac krew. Na szczescie laboratorium mam po drugiej stronie ulicy, wiec wszystko trwalo 15 minut:tak::tak:
Wyniki beda gotowe juz dzis po poludniu, tylko wynik na konflikt grup krwi dopiero za 4 dni, ale tego to moge w ogole nie odbierac, bo z moim G mamy te sama grupe 0rh-, wiec zagrozenia nie ma.

Kaja zycze Ci spokojnego lotu i duzo duzo odpoczynku:-D i oczywiscie sloneczka, ktorego tam nie brakuje, tak w rozsadnej ilosci:-))
 
Kaja ja to chyba nawet nie bede probowala nadrabiac:-DA teraz podziele sie z Wami informacja,na ktora czekalismy z mezem od ponad dwoch tygodni. Wlasnie rozmawialam z moja pania doktor o wynikach amniopunkcji....Prawidlowy kariotyp meski:-):-)
Gratuluję!! Super wiadomość! ;-)

Wyniki beda gotowe juz dzis po poludniu, tylko wynik na konflikt grup krwi dopiero za 4 dni, ale tego to moge w ogole nie odbierac, bo z moim G mamy te sama grupe 0rh-, wiec zagrozenia nie ma.
Kaja zycze Ci spokojnego lotu i duzo duzo odpoczynku:-D i oczywiscie sloneczka, ktorego tam nie brakuje, tak w rozsadnej ilosci:-))
U ciebie też będzie wszystko ok, te wyniki to formalność ;-) Dziękuję za dobre słowa :-)
 
Witam porannie nadrobilam zaleglosci, witam nowa mamusie.
Ja dzisiaj czuje sie jagbym wczoraj na silowni byla takie mam zakwasy ale bylo cudownie , po konsultulacje pojecholismy do Thun cudownie bajeczne miejsce , Nicol poszalalaw brodzikach i w jeziorze taka mala a wody to sie nie boji nawet jak sa fale Jest juz taka samodzielna bawila sie ze wszystkimi i nawet nie ogladal sie gdzie jestesmy najwazniejsze , ze mial swoje zabawki no i wode.Co do badan polowkowych to ja dopiero 31 sierpnia ide na wizyte bedzie to moj 18 tyd wiec nie wiem jak z tym polowkowym.Napewno popoludniu wyjde na dwor bo pogoda przecodna wiec trzeba kozystac , a teraz kawka z cykorji i zabieram sie za porzadki, odezwe sie pozniej.Co do kg to u mnie 1.5 kig do przodu i ruchy dziecka juz od paru dni czuje nie tak reguralne ale jak sie odpreze i poloze do czuc .
 
witam Panie :-)
próbowałam na prawdę wierzcie mi, ale ponad 10 str nie dałam rady tylko trochę poskakałam i przejrzałam co nie co;-)
wczoraj pojechaliśmy na zakupki (dalej nic nie kupiłam dla dzidzi twarda jestem no nie:-D), wróciliśmy, najadłam się i o 18 mnie nie było do dzisiaj do 7 :szok: nawet się myłam :zawstydzona/y: zakupy są męczące:-D, aż się boje do pracy wracać jak ja 8 h mam być kumata i na chodzie:baffled: winogronu to nie wiem ile wczoraj zjadłam, a teraz idę na śledzia mniammm
dzisiaj postaram się być na bieżąco z Wami babsztylkami :-D i mi się zrymowało nawet:-)
witam nowe mamuśki:tak:
gratuluję nowo poczutych ruchów:tak: ja jeszcze czekam, ale wierze że się doczekam
gratuluję info o płci:tak: ja też jeszcze czekam

acha moja teściowa wczoraj wygrała prawie 5 000 w totka!!!!! 5 cyferek trafiła szczęściara.
 
Pamiętacie mnie jeszcze? :zawstydzona/y:;-)

Dziewczyny ja niestety aktualnie nie bardzo mam czas, by udzielać się na forum, córa mi potwornie ząbkuje i strasznie przy tym cierpi i jest marudna.

W niedzielę wyjeżdzamy na tydzień na urlop, więc ciut odpoczniemy :-)

Płeć maluszka poznam dopiero 25 sierpnia, bo moja ginka jest na urlopie :-(
 
reklama
Dzień doberek! :-) Przyszłam się przywitać, i niestety uciekam bo dziś bardzo dużo zajęć w pracy więc nie bardzo mam czas! Dzidzia mnie pokarała za zjedzenie wczoraj na kolację fasolki szparagowej wielką zgagą która utrzymuję się już od 2 w nocy i przejść nie chce :zawstydzona/y:
 
Do góry