reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

acha moja teściowa wczoraj wygrała prawie 5 000 w totka!!!!! 5 cyferek trafiła szczęściara.

WOW!!:-)

Pamiętacie mnie jeszcze? :zawstydzona/y:;-)

Dziewczyny ja niestety aktualnie nie bardzo mam czas, by udzielać się na forum, córa mi potwornie ząbkuje i strasznie przy tym cierpi i jest marudna.

W niedzielę wyjeżdzamy na tydzień na urlop, więc ciut odpoczniemy :-)

Płeć maluszka poznam dopiero 25 sierpnia, bo moja ginka jest na urlopie :-(

Pamietamy;-)
Ja tez czekam na wyjazd z niecierpliwoscia...
Dzień doberek! :-) Przyszłam się przywitać, i niestety uciekam bo dziś bardzo dużo zajęć w pracy więc nie bardzo mam czas! Dzidzia mnie pokarała za zjedzenie wczoraj na kolację fasolki szparagowej wielką zgagą która utrzymuję się już od 2 w nocy i przejść nie chce :zawstydzona/y:

Mnie pokaralo wzdeciami od golabkow:-DAle warto bylo...pyyyyyyszne mi wyszly:-)
 
reklama
Czesc!
Ja dzisiaj mam wyczekiwany dzien-wizyta u gina:-)boje sie ze bedzie cos nie tak.Najgorsze to czekanie w poczekalni ale dzis ide z bratowa wic moze wyskoczymy na miasto;-)Boli mnie od wczoraj w dole plecow co mnie martwi:-(no ale juz niedlugo dowiem sie co tam u mojego synusia:-)
 
ja zgagi na szczęście nie mam.... :)

kopciuszko - powodzenia na wizycie!! i koniecznie daj znać co u dzieciątka :))

Uprzejmie proszę o kopa na rozruch... dziś nie mogę się obudzić :nerd:
a co do wczorajszych ciasteczek - robiłam bezy. Ciasto mi się nie udało bo się rozlało na blaszce i wyszły "placki bezowe", ale i tak były tak pyszne że wciągnęliśmy wszystkie:-D
 
Czesc!
Ja dzisiaj mam wyczekiwany dzien-wizyta u gina:-)boje sie ze bedzie cos nie tak.Najgorsze to czekanie w poczekalni ale dzis ide z bratowa wic moze wyskoczymy na miasto;-)Boli mnie od wczoraj w dole plecow co mnie martwi:-(no ale juz niedlugo dowiem sie co tam u mojego synusia:-)

Powodzenia na wizycie.A w dole plecow moze Cie bolec z powodu rozluzniajcych sie wiezadel macicy...
Na pewno wszystko bedzie dobrze:-)
 
ja zgagi na szczęście nie mam.... :)

kopciuszko - powodzenia na wizycie!! i koniecznie daj znać co u dzieciątka :))

Uprzejmie proszę o kopa na rozruch... dziś nie mogę się obudzić :nerd:
a co do wczorajszych ciasteczek - robiłam bezy. Ciasto mi się nie udało bo się rozlało na blaszce i wyszły "placki bezowe", ale i tak były tak pyszne że wciągnęliśmy wszystkie:-D

Gdzie Cie kopnac?;-):-D:-DMoze zamiast kopa kawe ci zaproponuje?
 
nadineczka gratulacje dla tesciowej:tak:super
moj G tez gra w totka z nadzieja ze wygra hehe. We wloszech jest teraz do wygrania 119.000.000 euro:szok::szok:, od miesiaca chyba nikt nie trafil 6-tki. Za 5-tke ostatnio bylo ok. 30.000 euro. takze sumka ladna:tak:
 
reklama
Do góry