reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Odebralam wyniki badan , mocz jest ok,WR jest ujemne a moja morfologia sie spiepszyla:-(Hemoglobina 11,8-spadla z 13,1
RBC-3,87 a norma jest od 4,HCT 34,9-norma od 36.Ciekawe co na to gin powie,dziwie sie bo przecież zazywam caly czas witaminy.W czwartek wizyta wiec sie wszystko okaże.


To normalne, że hemoglobina spada. U mnie też tak jest. W pierwszej ciąży prawie od początku walczyłam z anemią. :-(

Hej
Znowu łapie doła jedyna radość w maleństwie. Tak się momentami kręci że aż miło.

Boje się tego co będzie po urodzeniu maluszka. Czy sobie poradzimy w rolni rodziców i czy wytrzymamy w tym domu. To drugie jest najgorsze.

Moje maleństwo też się dziś kręci jak zwariowane.:-) No i dlaczego nie miałabyś dać rady? Myśl pozytywnie Kobieto! To normalne, że dopadają nas czarne myśli - kto ich nie ma? Ważne jednak, żeby gdzieś tam widzieć ten mały promyczek. Tego Tobie życzę.
 
reklama
macy najgorsze jest to że ja mieszkam z upierdliwą i marudną babcią, która strasznie sie nudzi i tylko ploty zbiera. Nic nie wolno w domu zrobić aż dziw że remont możemy u siebie zrobić choć nie będzie zachwycona zmianami.
Wyobraź sobie że mieszkam z nią ponad 5 lat i prania nie wolno mi zrobić a o prasowanie to dwa lata walczyłam.
Ale ja jej to muszę skończyć

dobrze że mam mojego męża i maleństwo bo bym oszalała.
 
kurka wodna, ale Wy macie tempo od rana tylko przejrzałam, bo nie jestem w stanie przeczytać:tak:
byłam u lekarza zbadał mnie jak nigdy wzdłuż i wszerz :-D ale mam ślicznego dzidziusia a wstydliwy, że ho ho gin ganiał go po macicy żeby zobaczyć co jest między nóżkami, a ten nie pokaże i koniec kropka ;-) no i tak dalej nie wiem :-( ale wszystko jest wspaniale i ze mną i z nim :-) i mam foteczki twarzyczki tylko, że aparat mi zabrali i nie mam jak dać na BB a skanera nie mam :-( teraz chodzę z uśmiechem przyklejonym do twarzy, bo cały czas przed oczami mam te łapki machające :-)

jakie jest prawidłowe tętno dla dzidziusia?
 
Mieszkanie dostałam od dziadków. Dziadkowie przepisali je na mnie zamiast na mojego tatę dokładnie, żeby nie robić tego dwa razy.
Dziadek zmarł 5 lat temu i ja przeprowadziłam się do babci, bo dziadek tego sobie życzył, że jak jedno z nich odejdzie to drugie nie zostanie samo. Myślał tylko że to on będzie żył dłużej.
A z babcią jest coraz gorzej. Bez przerwy nam coś marudzi, kłóci się z sąsiadkami i przybija im szpile. Mój mąż był w stosunku do niej bardzo cierpliwy ale ostatnio jego cierpliwość jest na wygaśnięciu. Po prostu koszmar.
 
kurka wodna, ale Wy macie tempo od rana tylko przejrzałam, bo nie jestem w stanie przeczytać:tak:
byłam u lekarza zbadał mnie jak nigdy wzdłuż i wszerz :-D ale mam ślicznego dzidziusia a wstydliwy, że ho ho gin ganiał go po macicy żeby zobaczyć co jest między nóżkami, a ten nie pokaże i koniec kropka ;-) no i tak dalej nie wiem :-( ale wszystko jest wspaniale i ze mną i z nim :-) i mam foteczki twarzyczki tylko, że aparat mi zabrali i nie mam jak dać na BB a skanera nie mam :-( teraz chodzę z uśmiechem przyklejonym do twarzy, bo cały czas przed oczami mam te łapki machające :-)

jakie jest prawidłowe tętno dla dzidziusia?
Gratuluję!! Prawidłowe tętno to 140 u/min.



macy najgorsze jest to że ja mieszkam z upierdliwą i marudną babcią, która strasznie sie nudzi i tylko ploty zbiera. Nic nie wolno w domu zrobić aż dziw że remont możemy u siebie zrobić choć nie będzie zachwycona zmianami.
Wyobraź sobie że mieszkam z nią ponad 5 lat i prania nie wolno mi zrobić a o prasowanie to dwa lata walczyłam.
Ale ja jej to muszę skończyć

dobrze że mam mojego męża i maleństwo bo bym oszalała.
To faktycznie nieciekawie, ale czemu prać nie możesz, bo nie rozumiem? To co masz z brudnymi ciuchami robić?
 
Ostatnia edycja:
Witam Dziewczyny, my dzisiaj byliśmy na zakupach, najpierw w Auchan a potem tak ogólnie połaziliśmy, kupiłam super wyciskacz do cytrusów, strasznie mi się spodobał, taki:

DE'LONGHI Wyciskarka do cytrusówDeLonghiKS 3000M Metropolis - porównanie cen wszystkiech produktów na Twenga

Miałam taki mały, też elektryczny, ale ten na blacie fajnie wygląda.
Miłego popołudnia, wszystko nadrobiłam....

Nikki ta wyciskarka powinna w salonie stać, bo wygląda jak dzieło sztuki. ;-) To kiedy na soczek można się wbić? Ja przyniosę placki. ;-)
 
Hej Dziewczynki :-)
Tylko się z Wami przywitam i chcę Wam życzyć miłej końcówki dnia, bo moja deprecha się pogłębia i w sumie nie mam nic konstruktywnego do napisania i nie chcę Wam smęcić.
 
reklama
Nikki prać nie mogę bo to babci działka. Jak wyjeżdżała do siostry na kilka dni to zastrzegła że mam pralki nie ruszać bo jak wróci to zrobi pranie. Kobieta chce po prostu czuć się potrzebna i przez to nie daje normalnie nam żyć.
Ma tez fajne teorie że na przykład pranie nie może zmoknąć bo będzie śmierdziało deszczem, albo na wietrze nie wolno wieszać, a na słońcu to już ogóle najlepiej kisić to w domu
 
Ostatnia edycja:
Do góry