reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Nikki u mnie dzidzia miała 130, ale gin nic nie powiedział, że jest źle więc chyba to w normie kurcze, byłam bez śniadania więc może nie miał tyle werwy :-(

teraz to nie wiem :no: może na koniec sierpnia sie dowiem bo nie pytałam :tak:

ale moja córa jak spała miała 140, jak się ruszała to do 180, a jak wariowała i kopała na całego w czasie ktg to brakowało skali ;-)i musieliśmy jej poszukiwania robić gdzie to sie przekręciła ;-)
 
reklama
Hej Dziewczynki :-)
Tylko się z Wami przywitam i chcę Wam życzyć miłej końcówki dnia, bo moja deprecha się pogłębia i w sumie nie mam nic konstruktywnego do napisania i nie chcę Wam smęcić.

kochana nie poddawaj sie depresji masz sliczna dzidzie a drugąw drodze to dla nich jest sens zyc i nosic glowe do gory ,wiesz ja powinnam byc w depressji tez nosze pod sercem drugie dzieiatko maz sam pracuje moja firma zbankrutowała mam 80tys długów kredytowych czyli komornik za pasem:no: ale co mam zrobic nie moge sie zalamywac mam cudownego synka i meza oraz drugie dzieciatko w drodze to jest najwazniejsze i to jest wlasnie sens zycia kochac i byc kochanym zyc i dawac zycie
 
Ach kobitki ale super pobawiliśmy się z synkiem na dworku i ze szczeniaczkami:-Djejku jakie słodziaczki a jeden to non stop za nami biegał i merdał ogonkiem a 7 lipca dopiero kończą miesiąc:-D2 chyba sobie zostawimy a reszte oddamy:tak:


ja ostatnio też coś wcisnęłam (sama nie wiem nawet co) i to samo mi się zrobiło. Ale wyłączyłam i włączyłam kompa i wszystko wróciło samo na swoje miejsce:tak:


wiem coś o tym mój M ma swoją działalność i szkoda gadać takie opłaty że :szok:a najlepiej nic dla nas nie dac:wściekła/y:


kurka wodna, ale Wy macie tempo od rana tylko przejrzałam, bo nie jestem w stanie przeczytać:tak:
byłam u lekarza zbadał mnie jak nigdy wzdłuż i wszerz :-D ale mam ślicznego dzidziusia a wstydliwy, że ho ho gin ganiał go po macicy żeby zobaczyć co jest między nóżkami, a ten nie pokaże i koniec kropka ;-) no i tak dalej nie wiem :-( ale wszystko jest wspaniale i ze mną i z nim :-) i mam foteczki twarzyczki tylko, że aparat mi zabrali i nie mam jak dać na BB a skanera nie mam :-( teraz chodzę z uśmiechem przyklejonym do twarzy, bo cały czas przed oczami mam te łapki machające :-)

jakie jest prawidłowe tętno dla dzidziusia?


super wieści:-)moja dzidzia 160 a nawet 168 :tak:ale nie wiem w sumie jakie powinno być w normie:confused:
 
andzia76 my jesteśmy na etapie wykańczania naszego domku - parter jest już w miarę mieszkalny (nie mamy tylko paru rzeczy dokończonych, generalnie jest nieźle) ale piętro całe czeka na wykończenie... m.in. nasza właściwa sypialnia i dwa pokoje dla maluszków :)

to ja się nie dziwie, że cię odarnął taki szał sprzątania :-D:-D:-D
ja jestem w połowie remontu. Mam zrobioną kuchnie i pokój. Teraz mąż robi mebelki do nas do pokoju (oczywiście robi je w domu, więc mam tu składowisko desek) no i zostaje do zrobienia, cały od podstaw pokój maluszka, ściany, okna, podłoga ( to miała być nasza sypialnia, ale jak widać to już nie będzie)
 
Boze, te hormony sa okropne. Poszlam z moim G. do sklepu, przed sklepem stal Pan proszacy o pieniadze. Czesto tam stoi i kupuje tez zawsze najtansze podukty za pieniadze, ktore dostanie od ludzi. Jest bardzo sokojny.
Zamiast pieniedzy dalam mu jedzenie i jak sie odwrocilam to sie poplakalam. A to dlatego, ze sie usmiechnal i mi podziekowal.
 
Nikki ta wyciskarka powinna w salonie stać, bo wygląda jak dzieło sztuki. ;-) To kiedy na soczek można się wbić? Ja przyniosę placki. ;-)

Najpierw pomarańcze muszę zakupić, bo z tego wszystkiego zapomniałam.... Lubię, jak rzecz jest funkcjonalna i ładna zarazem.

Hej Dziewczynki :-)
Tylko się z Wami przywitam i chcę Wam życzyć miłej końcówki dnia, bo moja deprecha się pogłębia i w sumie nie mam nic konstruktywnego do napisania i nie chcę Wam smęcić.

Kacha, główka do góry!! Oby jutro dobry humor wrócił!!

Nikki prać nie mogę bo to babci działka. Jak wyjeżdżała do siostry na kilka dni to zastrzegła że mam pralki nie ruszać bo jak wróci to zrobi pranie. Kobieta chce po prostu czuć się potrzebna i przez to nie daje normalnie nam żyć.
Ma tez fajne teorie że na przykład pranie nie może zmoknąć bo będzie śmierdziało deszczem, albo na wietrze nie wolno wieszać, a na słońcu to już ogóle najlepiej kisić to w domu

Wronek, podziwiam Cię, że dajesz radę...


Cennik niezły... obiektywnie patrząc to powinno być dla wszystkich kobiet, przecież płacimy ubezpieczenie!

Nikki u mnie dzidzia miała 130, ale gin nic nie powiedział, że jest źle więc chyba to w normie kurcze, byłam bez śniadania więc może nie miał tyle werwy :-(

Wydaje mi się, że 130 jest ok:tak::tak:

super wieści:-)moja dzidzia 160 a nawet 168 :tak:ale nie wiem w sumie jakie powinno być w normie:confused:

Norma tętna płodu to 110-150 u/min, tu jest artykuł na ten temat:
http://www.libramed.com.pl/wpg/NumeryArchiwalne/12-13/05.html

kochana nie poddawaj sie depresji masz sliczna dzidzie a drugąw drodze to dla nich jest sens zyc i nosic glowe do gory ,wiesz ja powinnam byc w depressji tez nosze pod sercem drugie dzieiatko maz sam pracuje moja firma zbankrutowała mam 80tys długów kredytowych czyli komornik za pasem:no: ale co mam zrobic nie moge sie zalamywac mam cudownego synka i meza oraz drugie dzieciatko w drodze to jest najwazniejsze i to jest wlasnie sens zycia kochac i byc kochanym zyc i dawac zycie

Przykro mi, że masz takie problemy....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no i jestem...
dopiero teraz moge na spokojnie usiasc wczesniej mialam goscia wiec nie moglam
zreszta synek spal nie cala godzine i tak marudny ze teraz migusiem padl...

no i podpisalismy umowe wstepna kupna-sprzedazy!!!!!!!!!
 
nie chce sie tu wyzalac bo to i tak nic nie pomorze ,ale che pomoc osobom ktore tak jak ja musialy uporac sie z myślami tymi złymi i przykrymi oraz strachem towarzyszacym takim sytuacja...
MORKAja tez sie poplakalam gdy czyt wiad od ciebie pozdrawiam
 
reklama
Do góry