reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

dzień dobry :-)
wstałam o 9 dla mnie ostatnio to południe :tak: w końcu ciupkę pospałam, może faktycznie dlatego, ze jest chłodniej, deszczyk pada i jest czym oddychać no i w nocy się budziłam bo grzmiało okropnie i się bałam :-:)zawstydzona/y:
odkąd jestem w ciąży widzę jedną zasadniczą zmianę rano budzę się i normalnie konia z kopytami mogę zjeść:sorry2: przed ciążą to jak wstałam około 7 to jadłam dopiero o 11, a teraz nie ma szans tylko się przebudzę i myślę co ja zjem a jak wstanę to pierwsze big śniadanie :szok: dobrze, że później już jest normalnie, ale śnaiadanko być musi koniecznie, bo się maleństwo dopomina:tak:
miłego dzionka, dzisiaj uciekam po wyniki :tak:
 
reklama
A ja dzisiaj miałam zamiar iść zrobić wyniki,bo 13-go mam wizyte, a nie lubie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. I nawet wstałam rano, ale przypomniałam sobie, że nie kupiłam pojemniczka na siusiu:angry: skleroza zaawansowana;-) Trudno, pójde jutro:-D
 
Dobrze , ze ja takich problemow nie mam tutaj jak mam wizate to mi na miejscu daja pojemnik na siusiu i nie musze wstawac , jakies kolejki nic mnie nie iteresuje , wszystko robione za jednym zamachem , nawet nie musze byc na tczo.
 
Patrysiu a no balowałam i tak balowac bede cały sierpień bo na zmiane tylko wesela i panieńskie:tak: i M się cieszy bo ma kierowcę:tak:

co do brzuszków to ja jak przyłoże rękę to tez czuje takie pulsowanie to chyba dzidzia się tam odzywa-jak myslicie?
a to zazdroszcze tego balowania :tak::tak::tak:tez bym tak chciala...:cool2: wiec wybaluj i za mnie :-D
A ja dzisiaj miałam zamiar iść zrobić wyniki,bo 13-go mam wizyte, a nie lubie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. I nawet wstałam rano, ale przypomniałam sobie, że nie kupiłam pojemniczka na siusiu:angry: skleroza zaawansowana;-) Trudno, pójde jutro:-D
hehehe ja tez czesto o wszystkim zapominam :sorry2:
 
to ja tak mam w ciągu dnia :sorry2:ale rano nadrabiam ;-)
U mnie apetyt zalezy od dnia. Czasami zjadlabym konia z kopytami, a czasami w ogole bym najlepiej nic je jadla, bo na nic patrzec nie moge.
Np. wczorajsze morze zaotrzylo mi apetyt i wchlonelam trzy wilkie kawaly pizzy:-p i bylam dalej gloda.
A sniadanie to u mnie pierwsza rzecz, ktora robie rano. Tez budze sie glodna.


A ja dzisiaj miałam zamiar iść zrobić wyniki,bo 13-go mam wizyte, a nie lubie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. I nawet wstałam rano, ale przypomniałam sobie, że nie kupiłam pojemniczka na siusiu:angry: skleroza zaawansowana;-) Trudno, pójde jutro:-D

To nie tylko ja tak zapominam. Tez mialam dzis isc zrobic badania, ale nie kupilam wczoraj pojemniczka. Dzieki Tobie zapisalam juz wolami na kartce i dzis kupie.


Dobrze , ze ja takich problemow nie mam tutaj jak mam wizate to mi na miejscu daja pojemnik na siusiu i nie musze wstawac , jakies kolejki nic mnie nie iteresuje , wszystko robione za jednym zamachem , nawet nie musze byc na tczo.

Dormark, wydaje mi sie, ze do badan moczu i krwi, ktore my robimy, to trzeba byc na czczo. I siusiu tez powinno byc pierwsze z rana. Po jedzeniu wyniki sa juz przeklamane.
A pojemniczki na mocz daja w wiekszosci przychodni i siusiu mozna robic bezposrednio tam.
 
Jak to dobrze usłyszeć, że nie tylko ja jestem taka zapominalska.;-)
Mój mąż twierdzi, że się zakochałam, bo chodze jakaś taka rozkojarzona. No i ma racje, bo zakochałam się w dzidzi:-D:-D:-D
A badania, to zawsze robiłam naczczo:tak::tak::tak:
 
reklama
Tutaj nie wiem dlaczego niogdy nie kazano mi przyjsc na tczo tak samo mialam w pierwszej ciazy i wszystko bylo ok wiec sie nie martwie a wygoda dla mnie jak nie wiem co.
 
Do góry