reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

PAULA ja bym tego twojego za jajca powiesiła.Ja sie nauczyłam juz ,ze nie wolno pokazywac ,ze za bardzo mi zalezy bo wtedy facet przestaje sie starac:tak:Polecam książke DLACZEGO MEZCZYZNI KOCHAJA ZOŁZY:tak:Co do badan to tylko usg genetyczne robiłam:tak:Dopiero koncze sniadanko,ale za to juz posprzatałam chałupke i labe mam:tak:
 
reklama
mi tez juz leci 19 tydzien a sama widzisz mam z tym problem;-) moze to przez to ze to moje 1 dziecko
Cierpliwości jeszcze parę dni i maluch "skopię" Cię od środka, napewno poczujesz później skoro to Twoja pierwsza ciąża:tak:

to w takim razie myli się mój gin, internet i ulotki informacyjne, które znajdują się w gabinetach ginekologicznych ;-)
a to chyba raczej nie możliwe :sorry2:

Masz rację ja tylko robiłam badania genetyczne w pierwszej ciąży, byłam w instytucie genetyki na konsultacji teraz, ale być może nie wszystko do mnie dotarło. Zresztą nie ma to najmniejszego znaczenia więc dajmy spokój;-)
Zresztą chyba mylisz badania genetyczne z prenatalnymi, bo to co innego
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny
Ja tak wakacyjnie;-);-);-);-) czyli nie mam za wiele czasu.
Mam do Was pytanko. Wiem ze niektóre z Was robiły zakupy w happy mum w Warszawie. Jestem teraz w Wawie i za chol...cie nie mogę znaleźć sklepu. Na ich stronie pisze,że jest na Górczewskiej 124 czyli Wola Park i albo jestem ślepa albo go tam nie ma.Może jest gdzie indziej??
Pozdrowienia i z góry dzieki za info
 
Witam wszystkie brzchatki :-)
U mnie co do ruchów czułam tylko raz i do tej pory tylko to ale to tez moj pierwszy dzidzius i dopiero 17 tydz także do głowy sobie nie biore za bardzo ale jak każda z was troszke napewno hehe:szok:
 
Cierpliwości jeszcze parę dni i maluch "skopię" Cię od środka, napewno poczujesz później skoro to Twoja pierwsza ciąża:tak:

Masz rację ja tylko robiłam badania genetyczne w pierwszej ciąży, byłam w instytucie genetyki na konsultacji teraz, ale być może nie wszystko do mnie dotarło. Zresztą nie ma to najmniejszego znaczenia więc dajmy spokój;-)
Zresztą chyba mylisz badania genetyczne z prenatalnymi, bo to co innego
zAgatka - jaką niepełnosprawność ma Twoja córka? O ile można wiedziec, przepraszam jeśli przesadziłam.
nadineczka - wielu chorób nie da się wykryć w ciąży i tak. Ja w pierwszje ciązy miałam robione wszystkie badania wg wskazań lekarza (do prentalnych nie mialam), dbałam o siebie jak wszyscy przykazywali - i co... dziecko było zdrowe tylko "spartoczone" przy porodzie. Takich sytuacji nikomu nie życzę - ale też wiem, że nie mamy na nie wpływu zbytnio.
 
Dziewczyny nie wiem w jakim wątku zadać to pytanie więc zadam tutaj-czy któraś z was ma może torbiel w piersi?ja mam i nie wiem jak to przy karmieniu bedzie:dry:czy nie bedzie przeszkadzac:confused:
 
Cześć dziewczyny
Ja tak wakacyjnie;-);-);-);-) czyli nie mam za wiele czasu.
Mam do Was pytanko. Wiem ze niektóre z Was robiły zakupy w happy mum w Warszawie. Jestem teraz w Wawie i za chol...cie nie mogę znaleźć sklepu. Na ich stronie pisze,że jest na Górczewskiej 124 czyli Wola Park i albo jestem ślepa albo go tam nie ma.Może jest gdzie indziej??
Pozdrowienia i z góry dzieki za info
Ja kupowałam w Happy Mum ale przez internet i jestem baaardzo zadowolona, super jakościowo i ładnie uszyte. Może na stronce jest nr telefonu do sklepu, to Ci wyjaśnią, jak tam dotrzeć?
 
Dziewczyny nie wiem w jakim wątku zadać to pytanie więc zadam tutaj-czy któraś z was ma może torbiel w piersi?ja mam i nie wiem jak to przy karmieniu bedzie:dry:czy nie bedzie przeszkadzac:confused:




Mojego M brata dziewczyna ma i to na każdej piersi i kilka ich ma a teraz jest w 7 miesiącu ciąży i gin ją już poinformował bo także się bała że nic się nie dzieje że może swobodnie karmić bo torbiele się znajdują gdzie indziej niż gruczoły mleczne i to w niczym nie przeszkadza i powiedział jej ze nie ma się martwić:tak:
 
reklama
Dziewczyny nie wiem w jakim wątku zadać to pytanie więc zadam tutaj-czy któraś z was ma może torbiel w piersi?ja mam i nie wiem jak to przy karmieniu bedzie:dry:czy nie bedzie przeszkadzac:confused:
Chyba najlepiej skonsultować to z lekarzem.

A mnie wczoraj wieczorem maluszek uraczył słodkimi kopniaczkami i to było po raz pierwszy TO, pamiętałam z pierwszej ciąży to uczucie i było dokładnie to samo, tylko delikatniutko i nisko.
 
Do góry