reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Zazdroszczę każdej z Was, która już czuje ruchy - ale rozumiem, że czasem dzieli nas 3 tyg ciązy więc na mnie jeszcze czas.
labamba- gratuluję synka, nawet nie dostrzegłam, że to zameldowałaś. Faktycznie styczniowi chłopcy rosną w siłę :-)
Wysypką małego się nie martw - pewnie coś nowego dla niego po podróży lub w nowym środowisku.
 
reklama
Witam już mniej porannie, tak jakoś dzisiaj mi się przysnęło, bo wczoraj M harował w ogrodzie to mu troszkę pomogłam chwasty wyrywać i się nieźle napociłam. Ale za to zabrał mnie na zachód słońca na plażę, a on nie znosi taki romantiko gestów, więc ciągle marudził, żeby juz to słońce zaszło;-) tak więc posiedziałam łacznie 20minut ale niech mu będzie hehe jak się okazuje M zaspokojony to M szczęśliwy;-);-);-)
Nadineczka nie robiłam jeszcze badań gen. i pre. a o dzidziola starałam się 1,5roku. reszta się zgadza;)
Paulin3 wiem , że jest Ci teraz ciężko ale poradzisz sobie, trzymam kciuki!!!:-D
Jak mój M świrował to zebrałam się w sobie i mu przeszło. Był bardzo przyzwyczajony, że jestem w domu i zawsze dzwonie, aż w końcu przestałam mu mówić gdzie idę, nie odbierałam telefonów bo "nie słyszałam" że dzwoni i co,ś tam mu w bańce zaskoczyło, teraz jest grzeczny:cool2:
 
ja mimo tego ze mam juz 1 dziecko to i tak nadal mialam rozregulowany okres stad ta rozbieznosc w terminach porodu om 3 stycznia usg16stycznia i ten drugi termin jest podobno wlasciwszy dziewczyny jak niektore z was maja tak rozregulowana miesiaczke to jak u was z terminem porodu nie macie tez takich rozbieznosci jak ja???
 
ja mimo tego ze mam juz 1 dziecko to i tak nadal mialam rozregulowany okres stad ta rozbieznosc w terminach porodu om 3 stycznia usg16stycznia i ten drugi termin jest podobno wlasciwszy dziewczyny jak niektore z was maja tak rozregulowana miesiaczke to jak u was z terminem porodu nie macie tez takich rozbieznosci jak ja???

Ja już miałam chyba z sześć terminów:-D Właśnie przez te okresy. Rozbieżność od 8/01 do 21/01. Ostatnio jest 12/01:tak:Co do ruchów to mi ciągle wieczorem bulgota, burczy, przelewa się itd. Dzidziuś już nie zapukał więcej:-) Napewno nie czuję typowych ruchów chociaż do końca nie wiem jak one mają wyglądać.
 
ja mimo tego ze mam juz 1 dziecko to i tak nadal mialam rozregulowany okres stad ta rozbieznosc w terminach porodu om 3 stycznia usg16stycznia i ten drugi termin jest podobno wlasciwszy dziewczyny jak niektore z was maja tak rozregulowana miesiaczke to jak u was z terminem porodu nie macie tez takich rozbieznosci jak ja???
ja po ostawieniu tabletek przez 4 miesiące miałam @ ciągle spóźniającą się ale max o tydzień ale ginekolog i tak oblicza termin od ostatniej miesiączki :tak:



trochę zmodyfikuję moją sondę :tak:

ale mam takie pytanie chociaż nie wiem czy nie za prywatne, ale czy jest na forum dziewczyna, która ma poniżej 30 lat, nigdy w życiu nie straciła dzidzi, nie poroniła, nie ma w rodzinie przypadków chorób nowo narodzonych dzieci typu Down, starała się o dzidzię krócej niż rok, nie ma nadciśnienia tętniczego, nie ma lub nie miała plamień, ani łożyska przodującego?
i robiła badania prenatalne lub genetyczne?​

hmm pasuje to do mnie co napisałaś ale ja robiłam tylko przezierność karkową :tak:
 
ja mimo tego ze mam juz 1 dziecko to i tak nadal mialam rozregulowany okres stad ta rozbieznosc w terminach porodu om 3 stycznia usg16stycznia i ten drugi termin jest podobno wlasciwszy dziewczyny jak niektore z was maja tak rozregulowana miesiaczke to jak u was z terminem porodu nie macie tez takich rozbieznosci jak ja???

Anusia,

u mnie podobnie. Wg OM 03.01, wg owulacji 10.01 ... a wg usg data, która mnie najbardziej przeraża - 31.12 :szok: ... za 3 tyg mam następne usg ... zobaczymy co pokaże :-)
 
Anusia,

u mnie podobnie. Wg OM 03.01, wg owulacji 10.01 ... a wg usg data, która mnie najbardziej przeraża - 31.12 :szok: ... za 3 tyg mam następne usg ... zobaczymy co pokaże :-)

ja tez czekam na nastepne usg(za ok3tyg:wściekła/y: dopiero)jstem ciekawa jaki termin mi pokaze tym razem lakarz mowi ze jak tak to u mnie wyglada to trzymamy sie tego terminu z pierwszego usg


Gosia_k23 ja tez mam a raczej mialam miesiaczki z przeskokiem o max tydzień ale przy ostatnim porodzie bardziej sprawdził mi sie termin z pierwszego usg..tzn byl blizszy prawdy bo i tak mialam porod wywolywany a urodziłam w 11 dzien po terminie tak wiec ten termin z OMmialam na 6czerwca a uurodziłam 17 czerwca stad lekarz swiecie trzyma sie term z usg
 
reklama
Witam wszystkie ciężaeróweczki


tak sobie was czytam i sie poryczałam achhh ta ciąża:-D
a ja znowu z rana obidziłam sie z bólem głowy i krwawiącymnosem...już nie wiem co się dzieje:-(
co do kłótni to jaostatnio (nie zapeszajc) jestem grzeczna i mój M też ale dzis to si emoze zmienic bo ide na panieński koleżanki a on na kawalerski i mam go odebrać a coś ostatnio kiepsko reaguje jak mój M pije alkohol;-)

paula3ja to bym chyba zatlukla za takie zachowanie:no:co za typ...ale wiesz co??moze porpos go by Cie zabrał na takie spotkanie...poznasz laske i powiesz w trakcie co masz do powioedzenia...ja bym tak zrobiła...konfrontacja i już:tak:
 
Do góry