reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
sylwia100 a nic powaznego cale szczescie:) np myslalam ze mam czestomocz a to sie okazalo ze mam silne zapalanie pecherza i najprawdopodobniej mialam juz je przed ciaza....dziwne ze nie zauwazylam;) przed ciaza wychodzily mi od czasu do czasu male ropniaki ale po kilku dniach same pekaly i znikaly... A w ciazy to sie niestety nasililo i sie okazalo ze mam jakies zapalenie bakteryjne i przez to mnie tak opsypuje... Nie bylo to grozne tylko jednego ropniaka musieli mi przecinac i to na zywca;/ bo nie mogli mi podac znieczulenia... wiec raczej malo przyjemne to bylo;) az sie boje isc do gin na kontrole teraz bo sie zastanawiam co mi tam znowu wykryje;)

mantezowa bez obaw:) trzymam kciuki!!!

A ja dzis odebralam wyniki testu PAPP-A i wykazalo male prawdopodobienstwo wszystkich chorob wiec juz moge byc troszke spokojniejsza ;)
 
patrysia86 daje rade teraz juz mi to zapalenie nie dokucza tak mocno wiec nie jest zle :-) mam tylko nadzieje ze mi doktorek zaraz nowego chorobska nie wynajdzie :-)
 
Dziewczyny jak to zrobiłeście, że dostałyście skierowania na badanie prenatalne. Mi moja gin nie chciała dać mimo, że wkręcałam jej o choroba w rodzinie. No chyba, że robiłyście prywatnie jeśli tak to ile kosztują takie badanka?

 
Dziewczyny jak to zrobiłeście, że dostałyście skierowania na badanie prenatalne. Mi moja gin nie chciała dać mimo, że wkręcałam jej o choroba w rodzinie. No chyba, że robiłyście prywatnie jeśli tak to ile kosztują takie badanka?

Na wątku o lekarzach i badaniach jest szeroka dyskusja na ten temat:-)
 
Dziewczyny jak to zrobiłeście, że dostałyście skierowania na badanie prenatalne. Mi moja gin nie chciała dać mimo, że wkręcałam jej o choroba w rodzinie. No chyba, że robiłyście prywatnie jeśli tak to ile kosztują takie badanka?



ktoś w rodzince chorował, straciłaś dzidzię?, masz złe wyniki? jakie nie to po co wywoływać wilka z lasu?
ja też nie robiłam, bo nie miałam takich problemów i lekarz stwierdził, że nie widzi takiej potrzeby i ja też tak osobiście myślę:tak:
 
reklama
Do góry