reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
dziewczyny a na jakiej "wysokości" brzucha czujecie ruchy maluszków?

u mnie jest macica na 2 polce poniżej pępka i czuję na jej górze po lewej stronie i na dole raz to chyba mnie tam kopniaczkami maluszek zbombardował :sorry2:

a wczoraj to mi się maluszek tak ułożył że miałam górkę i twarde właśnie z lewej strony a z prawej miękkie i wklęsłe :-D:tak:
 
kurcze ja to was podziwiam bo ja tak jakby nic nie czuje tzn czasem mam jakies bulgotanie w brzuchu ale nie potrafie rozróżnić czy to dzidzia czy mi się cos przelewa:-(
 
ja czuję z lewej strony poniżej pępka :-D

Beti ja po prostu czuję takie łaskotanie od wewnątrz... nie martw się już niedługo wszystkie bedziemy regularnie obrywać kopniaczki jak na boisku:))))
 
No właśnie byłam ciekawa bo moja ginka mówi że dzidziolek jest powyżej spojenia łonowego a poniżej pęcherza moczowego a to strasznie nisko ;) tak zaraz nad włoskami właśnie..
Beti - ja też nie mogę się doczkeać keidy jednoznacznie będę mogła stwierdzić czy to co czuję to ruchy jelit czy dzieciaczek :tak:ale doczekamy się w końcu;-)
 
Cześć dziewczyny!!

Ale wczoraj były smutne tematy, nie rozumię mężczyzny, który zostawia swoje maleństwo!!!!
Ale na szczęście takie dzidziusie mają silne mamusie!!!!!:tak:

Ja wczoraj byłam na wizycie u mojego lekarza, poznałam już płeć:-D wiem że będę miała synusia:-) tak się cieszę!!!! a i badania wyszły pozytywnie, więc cała jestem happy;-) przeczuwałam, ze noszę pod serduszkiem dziewczynkę i wszystkie te chińskie kalendarze wróżyły mi dziewczynkę, a tu taka miła niespodzianka:-)

no to super, bo ja coś czuje ze będzie chłopak a chce dziewczynke, to może u mnie też tak wyjdzie:-D:-D:-D

A z tymi zwolnieniami to zazwyczaj robią problemy, bo boją się Zus-u, który o dziwo coraz bardziej jest na rękę ciężarnym. Trzeba to jakoś przetrwać:sorry2:
Mnie wczoraj jeszcze cała rodzinka dobiła, że chyba na głowę upadłam skoro chcę cały czas na zwolnieniu siedzieć. Normalnie ryczałam jak głupia, że nie moge na nikogo liczyć, a mój jeszcze w dodatku cały dzień wczoraj pracował i wrócił dopiero po północy do domu i nie miał mnie kto pocieszyć i obronić.:-(


Rodzinką się nie przejmuj, bo to ty będziesz mamą i ty nosisz dzidzie, a nie oni. Więc idź na l-4 i wypoczywaj. Zresztą, jak płacą za siedzenie w domu, to dlaczego z tego nie skorzystać. Mamy teraz o siebie dbać podwójnie:tak::tak::tak:

Witam dzielne mamusie:-D

i teraz najlepszy news:-) wraca a właściwie wrócila mi ochota:-D:-D:-D:-D:-D mój M szaleje:-D:-D

no to mąż jest w niebo wzięty :-D:-D:-D


Nadinaeczka a ja z powodu niskiego ciśnienia mam 1 dziennie kawusię zaleconą przez gina....... I dzięki Bogu:-D:-D:-D

Wyszłam na jedyną co pije kawę :szok::-D Myślę, ze to ok jedną czy dwie słabe z mleczkiem - umarłabym na ból głowy wowczas. Osobiście uważam, że lepiej walnąc małą kawkę niż brać apap - no ale każda robi według własnego uznania.

A przed ciążą... wow to był moj jedyny napój poza woda czasem - piłam kawkę litrami więc uważam, że się zdyscyplinowałam :-D

Miłego dnia kobietki, nie smuccie się tu i nie dołujcie, ja znikam jadę odwiedzić rodzinkę. Wróce wieczorekiem jak dam radę to was poczytam :-) Buziaki

Kaja nie jesteś sama, ja też uwielbiam kawę i nie potrafię jej sobie odmówić ;-) Tyle, że ja piję taką oszukaną, tzn. z łyżeczki kawy rozpuszczalnej, pół kubka wody i pół mleka :-)

A tak w ogóle to dziń dybry :-D

Przed ciążą to tylko czarna parzocha i nawet ze trzy filiżanki wypijałam , ale mi już taka nie smakuje. Delektuje się rozpuszczalną z duuużą ilością mleka. A też mam niskie ciśnienie, więc wole kawusie niż apap

Pytanie do dziewczyn które od brały luteine.. czy ktoras juz z was juz odstawiła?? ja juz nie biore 2 dni, na rozkaz lekarza...

Ja odstawiłam dwa tygodnie temu

Anulka8700 a ja z luteiny przeszłam na dupka :) i czuję się w porządku, bez zmian większych :) a brzusio bokami bolał mnie już wcześniej, ale ginka mówiła że to wszystko rośnie :) i jeśli nie jest obustronny to mam się nie bać :)

a czy jak boli z obu stron, to coś nie tak??? bo mi moja eks-gika mówiła, że ma prawo boleć, więc mojej aktualnej gince już nic o tym nie mówiłam. Mnie najczęściej boli właśnie na dole z lewej strony, ale często do tego dołącza prawa strona ( to bardziej takie uczycie ciągnięcia ):confused:
 
Ostatnia edycja:
Moje maleństwo wierzga na wysokości mojego pępka.

Mnie też brzuch boli po lewej stronie i czasami mam wrażenie jakby miał mi zaraz spaść.
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie kciuki bo za chwilę jade do mojego gina i najprawdopodobniej zrobi mi usg genetyczne, okropnie się stresuje, mam nadzieję że wieczorem przekaże wam same dobre wiadomości

bedzie dobrze-daj znac koniecznie jak wrocisz

Gosia fotki zakupów już są w zakładce "wyprawka dla maluszka";)
 
Do góry