reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Cześć!!
Wyszłam na chwilę do sklepu po mleko i porozmawiałam chwilę z sąsiadką no i zrobiło mi się słabo. Za gorąco dziś jest dla mnie.
Jedyna radość dzisiaj to to, że jutro przychodzi teść dach robić, czyli remont się rozpoczyna. Bardzo się cieszę, bo już mam dość wyglądu naszego pokoju.
 
reklama
zAgatko, Aniu, Agagsm, dzięki za rady co do suwaczka, już się doczekać nie mogę tego 5 m-ca:tak::tak:

Co do wyrzeczeń, to ja też z bardzo wielu rzeczy zrezygnowałam, ale dzidzia wszystko wynagrodzi, a ciąża szybko minie, maluchy odkarmimy i będzie można te zachcianki nadrobić. Moim zdaniem warto się trochę dla malucha poświęcić, ja nie piję kawy, chociaż uwielbiam...:tak:

Pytanie do dziewczyn które od brały luteine.. czy ktoras juz z was juz odstawiła?? ja juz nie biore 2 dni, na rozkaz lekarza...

Ja dziś odstawiłam, bo na usg widać było pięknie łożysko i już nie ma zagrożenia.

No witam drogie ciężaróweczki :-) Jakie świetne forum i wreszcie jakieś bratnie dusze :-D Terminek mam na 25 stycznia :szok:

Witamy!!
 
sherly moje gratulacje:))) a ja ide do gin za 10 dni i mam nadzieje ze tez mi powie wesola nowine ze to synek:)))
oooo kurcze to ale chudzinka z Ciebie:))) no ja sie wazylam 3 tyg temu i wtedy mialam przyrost wagi o 3,5 kg... wiec teraz az sie boje na wage wskakiwac;)

Kasiek1981 nic sie nie martw ja jak leze albo sie zle czuje to mi od razu rodzinka na glowe wskakuje ze udaje zeby sie wymigac od robienia czekogolwiek...

Anulka8700 ojjj bardzo dobrze wiemco czujesz... Brak wsparcia to przykra sprawa... Tak bardzo chcialabys zeby Twoj facet zrozumial co teraz przechodzisz ale napotykasz na mur;/ moze sprobuj z nim na spokojnie porozmawiac, bez emocji? wytlumacz mu jak Ci teraz ciezko i ze potrzebujesz od niego podwojna dawke milosci i zrozumienia. Moze to cos pomoze... Trzymam kciuki!
A co do luteiny to bralam ja przez 2 tyg... I juz od 3 tyg nie biore i wszystko jest dobrze:)

Dorciaa to szczesciara z Ciebie:) ja juz mialam chyba wszystkie mozliwe objawy ciazy... a ile chorobek mi wykryli przy okazji ciazy hohoho;)

Liz_fc witam witam :) ja mam termin na ten sam dzien :)
 
Anulka8700 ojjj bardzo dobrze wiemco czujesz... Brak wsparcia to przykra sprawa... Tak bardzo chcialabys zeby Twoj facet zrozumial co teraz przechodzisz ale napotykasz na mur;/ moze sprobuj z nim na spokojnie porozmawiac, bez emocji? wytlumacz mu jak Ci teraz ciezko i ze potrzebujesz od niego podwojna dawke milosci i zrozumienia. Moze to cos pomoze... Trzymam kciuki!
A co do luteiny to bralam ja przez 2 tyg... I juz od 3 tyg nie biore i wszystko je

Jakoś czarno to wszystko widze, przyszedł z pracy i zero jakiejkolwiek skruchy..jest jeszcze gorzej. dziecko to go chyba wcale nie obchodzi..
 
:-D:-D:-DAnulka nic się nie martw bo Tobie się nie wolno teraz denerwować, wszystko bedzie dobrze, a chłopy powoli i niechetnie przyznają, że coś źle zrobili, on też powinien pamiętać, że nie wolno Ci się denerwować, głowa do góry, jesteśmy z Tobą:-D:-D:-D
 
Jakoś czarno to wszystko widze, przyszedł z pracy i zero jakiejkolwiek skruchy..jest jeszcze gorzej. dziecko to go chyba wcale nie obchodzi..

Anulka nie mow tak, bo na pewno go obchodzi. Mezczyzni tez przezywaja ciaze na swoj sposob. Moze on jest w jakis sposob zestresowany sytuacja.
Postaraj sie z nim porozmawiac na spokojnie, bez wrzaskow, bez obrazania sie.
Szczera rozmowa naprawde duzo daje i wyjasnia.
 
reklama
A powiedzcie dziewczyny, jak to jest z tą wagą???? bo lekarz mnie okrzyczał, że nic nie przytyłam i jeżeli za trzy tygodnie moja waga się nie zmieni to bierze mnie do szpitala:no: w sumię to 0,5kg narazie przytyłam, ważyłam ok 48 a teraz 48,5:-) muszę przyznać, że początki znosiłam rewelacyjnie bo nic nie wymiotywałam!!!!! mąż był przerażony jak widział że dzidziuś ma tak mało miejsca w brzuszku, ale ja myślę że jest to normalne!a wy co myślicie? :-)
u mnie waga narazie na +0 i myślę ze ok bo gin nic nie mówił raczej by się niepokoił ja za dużo bym przybrała :tak:

Pytanie do dziewczyn które od brały luteine.. czy ktoras juz z was juz odstawiła?? ja juz nie biore 2 dni, na rozkaz lekarza...
ja jeszcze mam na 3 dni i odstawiam na ostatniej wizycie już kazał mi lekarz brać do końca opakowania i na tym koniec :tak:
 
Do góry