reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie!!!
Ktoś mi chłopa podmienił:-D:-D:-D
nie było mnie całą niedziele, bo mój mąż stwierdził, że niedziela jest dla rodziny i zrobiliśmy wypad za miasto:-D:-D:-D
Zadnych zmian niedzielnych w pracy, żadnych ryb, żadnego komputera, itp...:-D
ciekawe, jak dlugo będzie miał ...:-D:-D:-D
,

a ja mam pytanko już Wam robili usg przez brzuszek czy jeszcze dowcipnie:-)
andzia76 a czy Twoja nowa ginka ma usg 3D?


Ja do tej pory miałam tylko dowcipnie:-D Próbowała przez brzuch, ale jeszcze zabardzo nie widać. Pewnie przez moje sadełko, ha, ha:-)
Czeszejko ma tylko zwykłe USG.
U nas w Legnicy na porządnym sprzęcie 3D robi tylko Hercuń, poza tym Feminna w Lubinie i jest jeszcze w przychodni w Jaśkowicach.
Ja zaraz zrobie jeszcze rozeznanie, bo sama ide zmierzyć tą przezierność karkową, a mam na to jeszcze pare dni. To przy okazji też bym już chciała mieć nagraną płytkę.
Jak się coś więcej dowiem, co, gdzie i za ile to dam ci znać.:tak:
 
reklama
Hurra Hurra przechodzą mi mdłości :-D:-D:-D

Witajcie:-)
Ja też paliłam chyba 10 lat i na wieść o tym ,że jestem w ciąży rzuciłam, bo przerażał mnie widok duszącego się dziecka od dymu papierosowego. nie wiem czy wrócę do palenia, chociaż wolałabym już nie. Też przytyłam od niepalenia ale zgubię, zdrowie najważniejsze. Teraz chodzę sobie na ćwiczenia 2 razy w tygodniu i czuję się dużo lepiej, nawet swojego J zapisałam na siłownię więc chodzimy razem - zawsze weselej. Co do spania to ta noc była najlepszą nocą do spania od chyba miesiąca, nareszcie się wyspałam, to przez tą burzę i chłodniejsze powietrze. Lekarz mi jeszcze doradzał wieczorny spacer i kubek ciepłego mleka, żebym lepiej spała.

Też rzuciłam palenie. W sumie to jestem dumna z siebie. Choć czasem zdarza mi się jeszcze "kryzys", ale to szczególnie na różnego rodzaju grillach, imprezach. Szczególnie gdy jest się na jakiejś imprezie, kiedy wszyscy się dobrze bawią.
Chciałabym już pozostać niepaląca... ale obawiam się, że przy palącym mężu i tak wrócę... prędzej czy później.:-(
Niestety on nie chce rzucić, a zmusić się raczej nikogo nie da.:-(

Cześć dziewczyny :) My spodziewamy się dzidziusia 5 stycznia :) :) :tak:

Witam czym nas więcej tym weselej. :-D
 
Dziendobry stzyczniowki , ja palilam i jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy z 1 dzieckiem to rzucilam,do tej pory nie zaczelam i nie mam zamiaru.U nas narazie sloneczko zobaczymy jak bedzie popoludniu, ja sie nie zabardzo czuje bo plecy mnie bola .
 
Dzien dobry w nowym tygodniu:-)
Odnosnie mojego palenia, to wydawalo mi sie, ze ja nigdy nie rzuce, bo byla to dla mnie rzecz niewykonalna. A jednak samo sie rzucilo.
Ale prawde mowiac, bez bycia w ciazy nadal bym kopcila jak smok.
Fajne jest to, ze nie licze dni, tygodni ile nie pale i nie mam potrzeby, ze musze cos chrupac non stop, by zajac rece, jak to ludzie mowia, ze robia :-)))
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Popatrzcie, chyba każda z nas kiedyś paliła jak narazie widzę. :-D
Zapowiada się piekny dzień, deszcz wreszcie odszedł daleeeko. Nie wiem ile z was jest w pracy a ile leniu****e ale ja melduję się z kawką i mam wakacje. Jestem nauczycielką więc mam jeszcze dużo błogiego lenistwa. Napiszcie czy jesteście na L4 czy pracujecie?
 
Kaja - ja jestem na L4, co najmniej do przyszłego tygodnia :tak:a potem zobaczymy, bo wolałabym cały czas nie chodzić do pracy.... znaczy pracować np na pól etatu albo część w domu część w pracy...
 
Ile ja kawy przed ciaza pochlanialam! Min. 3 kafetiery dziennie plus dodatkowe do towarzystwa, a teraz kawa moze dla mnie nie istniec.
Mam nadzieje, ze moje uwielbienie do kawy mi powroci.

to zupełnie tak, jak ja. I to musiała być parzocha. a teraz przez ponad 2 miesiące nawet nie mogłam sie patrzeć na kwae. A od niedawna pije jedną słabą rozpuszczalną dziennie, z duuuużą ilością mleka

A co do fajek, to rzuciłam 2 miesiące przed zajściem w ciąże, jakoś się tak zawziełam i udało sie:-D a kopciłam jak smok:rofl2:

Dziewczyny, jak wkleić dwa cytaty do jednego posta? :confused:Bo mi to się nie udaje i zaraz będziecie na mnie krzyczeć, że pisze jeden pod drugim:-p
 
Witam was kochane!!
dzisiaj moje samopoczucie jest dalekie od dobrego. wstałam rano i mnie mdli.. a juz myślałam ze mam to za sobą.. a tu w pracy do 15:00....
 
reklama
to zupełnie tak, jak ja. I to musiała być parzocha. a teraz przez ponad 2 miesiące nawet nie mogłam sie patrzeć na kwae. A od niedawna pije jedną słabą rozpuszczalną dziennie, z duuuużą ilością mleka

A co do fajek, to rzuciłam 2 miesiące przed zajściem w ciąże, jakoś się tak zawziełam i udało sie:-D a kopciłam jak smok:rofl2:

Dziewczyny, jak wkleić dwa cytaty do jednego posta? :confused:Bo mi to się nie udaje i zaraz będziecie na mnie krzyczeć, że pisze jeden pod drugim:-p

Co do kawki, to ja teraz postanowilam pic co kilka dni jedna. Ostatnio pije kawe mrozona z odrobina mleka. Caffé skeherato dobre, bo zimne, a tu goraco.

Heh, co do postow to i mi sie ta info przyda, bo tez nie wim jak to zrobic:-))
 
Do góry