reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja paliłam przez 11 lat, ale jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to rzuciłam.
Od razu w głowie pojawił mi się obraz trutego dziecka i to spowodowało, że nie sięgam po papierosy od 6 t.c.
Wiem, że wrócę do palenia :happy: ale najwcześniej jak już przestanę karmić.
Dla dobra dziecka jestem w stanie sobie odmówić.
 
reklama
No i jestem z zakupów obiadek zjedzony a teraz czas na BB:-D

Ach jak ja patrzałam za tymi malenkimi ciuszkami to tak mi serduszko się cieszyło jak wybierałam przebierałam:-Dale nie kupiłam nic dla swojego dzidziulka bo jednak już jutro ide do gina a może coś mi powie jaka płeć co stwierdziłam że jeszcze troche poczekam:tak:a małemu mojej koleżanki kupiłam po 2 razy body majteczki koszulki skarpetki:tak:stwierdziłam że teraz może być ciepło jeszcze cały sierpień przed nami co wolałam kupić takie ciuszki a spodnie bluzki to później jak będzie zbliżać się do września:tak:a kupowałam na 56 bo on ma 52 cm co myśle że będzie ok:-)ale miło robi się takie zakupy hehe no i odrazu mojemu smykowi kupiłam tez koszulke i skarpetki :-)
 
wątek "palace mamy" przenosłam tutaj, gdyz mysle, ze nie jest potrzebny nowy temat...
(patrz punkt 2 regulaminu) zrobi nam sie bałagan na forum,
podobny temat był juz u nas poruszany:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hello dziewczynki

Ja troche wk... bo kolor na scianie nie taki jak chcialam:wściekła/y: A poza tym to lenie sie dzis caly dzien, spie, ogladam tv i jem oczywiscie. Mąz wlasnie stwierdzil ze brzucho juz mam wieksze od niego:-) Milego wieczoru
 
Ja również paliłam więc rozumiem palaczki. Postanowiłam skończyć z nałogiem w lutym i nie miałam pojęcia, że za 3 miesiące będę w ciązy. Przytyłam jednak, więc wyjściową mam gorszę :-( i tak jak ty jola mam brzuszek większy niż mąż :-)

pscolamaja1 wspólczuję, że nie potrafisz rzucić, skonsultuj się z lekarzem może pozwoli ci coś zastosować, ja naklejam plasty i rzuciłam z dnia na dzień. Nie wiem czy plastry są szkodliwe w ciązy ale pewnie nie mniej niż papierosy.
Rzuć, nie warto... przeważnie jest tak jak tu pisały dziewczyny, na wieść o ciązy rzuca się ot tak. Jeśli nie udało ci się, nie katuj się i nie stresuj tylko na spokojnie pomyśl co możesz zrobić, może pomogą bliscy?
 
dziewczynki a mnie dziś energia rozpiera, mogłabym góry przenosić;-) tak chyba reaguję na zmianę pogody bo w te upały to już ledwo nóżkami przebierałam;-) a dziś nawet na basenie byłam i powiem wam że jak się tak poruszałam to odrazu poczułam że mam kilka kilo mniej;-)wiem że to tylko takie uczucie ale naprawdę świetnie mi zrobił ten basen i obiecałam sobie 2x w tyg chodzić.:-D
 
Ach a tak wogóle popsuło mi się samopoczucie bo głodny żałądek co też i przez tą jazde wstrząsło mnie co 2 razy wymiotowałam i gorzej sie poczułam ale teraz jest w miare ok:tak:M siedzi na drzewie zrywa czereśnie no a ja kurka śpiąca jestem:baffled:bo w nocy spać nie mogłam bo była zajefajna burza długa co duchota okropna i teraz spać się chce:baffled:
 
Witajcie:-)
Ja też paliłam chyba 10 lat i na wieść o tym ,że jestem w ciąży rzuciłam, bo przerażał mnie widok duszącego się dziecka od dymu papierosowego. nie wiem czy wrócę do palenia, chociaż wolałabym już nie. Też przytyłam od niepalenia ale zgubię, zdrowie najważniejsze. Teraz chodzę sobie na ćwiczenia 2 razy w tygodniu i czuję się dużo lepiej, nawet swojego J zapisałam na siłownię więc chodzimy razem - zawsze weselej. Co do spania to ta noc była najlepszą nocą do spania od chyba miesiąca, nareszcie się wyspałam, to przez tą burzę i chłodniejsze powietrze. Lekarz mi jeszcze doradzał wieczorny spacer i kubek ciepłego mleka, żebym lepiej spała.
 
wątek "palace mamy" przenosłam tutaj, gdyz mysle, ze nie jest potrzebny nowy temat...
(patrz punkt 2 regulaminu) zrobi nam sie bałagan na forum,
podobny temat był juz u nas poruszany:tak:

i dobrze uważam że to nie temat na długie rozmowy ;-)

No i jestem z zakupów obiadek zjedzony a teraz czas na BB:-D

Ach jak ja patrzałam za tymi malenkimi ciuszkami to tak mi serduszko się cieszyło jak wybierałam przebierałam:-Dale nie kupiłam nic dla swojego dzidziulka bo jednak już jutro ide do gina a może coś mi powie jaka płeć co stwierdziłam że jeszcze troche poczekam:tak:a małemu mojej koleżanki kupiłam po 2 razy body majteczki koszulki skarpetki:tak:stwierdziłam że teraz może być ciepło jeszcze cały sierpień przed nami co wolałam kupić takie ciuszki a spodnie bluzki to później jak będzie zbliżać się do września:tak:a kupowałam na 56 bo on ma 52 cm co myśle że będzie ok:-)ale miło robi się takie zakupy hehe no i odrazu mojemu smykowi kupiłam tez koszulke i skarpetki :-)
ja dziś właśnie wróciłam z zakupów kupiłam coś dużego i coś mniejszego dla maluszka ale chwalić się będę później ;-);-);-)

Hello dziewczynki

Ja troche wk... bo kolor na scianie nie taki jak chcialam:wściekła/y: A poza tym to lenie sie dzis caly dzien, spie, ogladam tv i jem oczywiscie. Mąz wlasnie stwierdzil ze brzucho juz mam wieksze od niego:-) Milego wieczoru

ścianę idzie przemalować nie ma co sie denerwować ;-)
 
reklama
Do góry