reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Cześć Dziewczyny,

ja miałam urodzinki wyprawić za tydzień, 28 stycznia (bo Luizka jest z 26), ale od 2 dni ma ospę:-( i boję się, że będzie jeszcze zarażała, a mają być maluszki, więc przełożyłam na 4 lutego.

Czy któreś z Waszych dzieciaczków miało już ospę?
 
reklama
my po urodzinkach :) znaczy prawidzie urodzinki będzie miał we wtorek, ale wyprawialiśmy je w sobotę z uwagi na "dostepność" gości ;) Było super i mamy fajne fotki :tak:

rox - garaż nie zdążył dojechać na czas:-D:-D a nas też na niego nei stać ;) robiliśmy zrzutkę po rodzinie na "jeden porządny prezent";-)
 
Witajcie mamusie stuczniowych brzdąców.

Sto Lat dla wszystkich pociech.

Moja to kruszynka idziemy jutro na bilans ale wazy niecałe 12 kilo:-(
Poza tym zmagamy się z brakiem apetytu:dry:

mam też problem z jej kupami robi cały czas luźne ząb który wychodził wyszedł a tu ciagle te luźne kupy pediatra nie sadzi ze to alergia a mi coś tak to wygląda. zaczęłam dawac jej mleko kozie i wycofałam produkty krowiego mleka pochodzenia ale dziś znowu taka kupa. Kiwi moze wczorajsze tak zadziałało. Głupieje już z tym polowaniem na alergen.
Moze Wy macie jakieś doświadczenia w tych kwestiach alergicznych i podpowiecie mi jak działać?

Alergologa mamy dopiero na 7 II:dry:


ZDRÓWKA Dla chorowitków
 
Evi u mnie dzieciaki nie miały choć 3 tygodnie temu w grupie córy niby ospa ale nie podłapała ...chyba ;-)co do urodzin to ja robię 5 lutego z córy w niedzielę Dominik tylko dmuchał świeczki na torcie w naszym małym gronie:tak:
Ivi garaż super :tak:pokaż jakiś fotki jak już się chwalisz ;-)
Justys fajny prezent sobie zafundowaliście a jak tam piesek sobie radzi z uściskami małego ? czy raczej Antoś grzeczny do pieska ?
Talia co do alergii nie pomogę ja się po prostu u nas "nie doszukuję " że tak powiem może na nic nie ma nie wiem ;-)może po kiwi ta kupa spróbuj zastosowac może jaką diete na to kupsko marchew ziemniaki ryż coś delikatnego

to ja dodam choć jedno zdjęcie jak D dmucha świeczki ...
 
Witam się laseczki
Evi to nasze szkraby z tego samego dnia są bo Antoś też 26 urodzony.
Ivi szkoda że garaż nie dojechał,czekamy na fotki.
talia mój też drobniutki około 13 kg ale on nawet 5 minut w miejscu nie usiedzi,a co do alergii to nie pomoge my tez mieliśmy podejrzenia ale nie przestrzegamy niczego i chyba jest ok.
Gosia a dziękuję piesek ok tylko te kupy na dywanie ...aAntos fajnie dokuczają sobie nawzajem śpią razem,dzisiaj byłam z nim na szczepieniu.Nasłuchałam się o tych yorkach tyle że stwierdzam że mogłam sobie 2 dziecko sprawić i chyba mniej roboty bym miała. hihi
 
Witam was kochane, moja corcia przechodziła ospe przed swietam była tak ostra ze wylądowalsmy w szpitalu. Tam dowiedzałam sie ze to ostry typ ospy i dodatkowo rota wirus, na szczescie przed samiusienkimi swietami nas wypuscili. Niestety córcia ma pare blizn. My urodzinki swietowalismy 14 stycznia- choc ma 19, ale ze to w tygodniu wiec nikomu nie pasowało. My tez złozylismy sie na jeden drozszy prezent- wozeczek, mała zieszy sie z niego jak gwizdek:-)
Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy.
 
ależ tu cisza i spokój ;-)

opowiem Wam coś ;-)

wsypuje Boryskowi rodzynki na talerzyk
J(a) - wystarczy ?
B(oo) - starci ?
J - no pytam czy Ci wystarczy ?
B - starci ?
J - no to starci ?
B - raczej nie ...

nie mam pytań ;-)
 
Widzę że forum niestety umarło prawie że śmiercią naturalną....
trzeba znowu się postarać o dzieci w tym samym miesiącu i założymy nowe forum ;-)
 
reklama
Do góry