reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

serca dwa pewnie ja Cię pamiętam,kurcze współczuję sytuacji,szkoda małego ale dasz rade silna babka z Ciebie!
ivi ty nie szalej kochana z wszystkim na pewno zdążysz,zdrówka dla małego!

U nas jako takich przygotowań nie ma bo do teściowej jedziemy na święta więc sprawy kuchenne mam z głowy a posprzątane to juz dawno mam i choinka też już stoi jakiś czas,z małym na zwolnieniu siedzę to się obrobiłam.

Nie wiem czy dam radę jutro zajrzeć więc już dziś

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego co najlepsze,spełnienia marzeń a przede wszystkim zdrówka dla Was kochane i Waszych rodzin oraz pociechy z bąbli.

Życzy Justyna z Antosiem
 
reklama
SercaDwa ale Ci się porobiło !! tulam mocno i mam nadzieje że jakoś się wszystko ułoży :-)

ja tez mam nadzieje ze mi Amelkę przyjmą od września do przedszkola - chyba do tego czasu nauczy się robić na nocnik hihi ;-)
 
SercaDwa, trzymaj się. Pamiętam, jak walczyłaś na początku karmienia, a teraz jeszcze się bujasz! :-)
Ivi, jeszcze troszkę i będzie maleństwo w domu. A jakie imię wybraliście dla córeczki? Zazdroszczę tak taniego przedszkola!
 
serca dwa współczuje ale dasz rade;-)
u nas poświątecznie oki mały zadowolony z prezentów więc to najważniejsze a na sylwestra to plany mamy takie że siedzimy w domu:-D oczywiście będą tańce z Bartusiem:-D
 
i co objedzone po świętach?
ja nadal tak :-D

a gdzie na Sylwka?
ja jak zwykle baluje a Amelia z babcią :-)

Szczęśliwego Nowego Roku Kochane ! :-)
 
|Witam
ja ostatno jestem zabiegana :sorry2:

Serca Dwa podziwiam za karmienie mnie moje dziecko gryzie wszędzie gdzie idzie nawet po cyckach chodze cała sina ....więc obawiam się ze takie karmienie było by bardzo bolesne ;-)


Zycze wam dziewczyny szczęśliwego nowego roku :-)

 
Ja również życze w tym roku 2012 wszystkim duzo zdrowia i radości.

U nas w Sylwka bylismy u siostry M , było sympatycznie o 12 wyszlismy na fajerwerki i poszlismy spac około 2 .
 
Na początku
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Dawno mnie nie było więc tak po krótku


Synek od Soboty ma 2 latka

niedługo będzie mial siostrzyczkę

od września idzie do Przedszkola

ogólnie jest ok w środę jedziemy na bilans 2-latka
 
reklama
Katia gratuluję :tak: i najlepszego dla małego :-)

i dla reszty styczniowych dzieciaczków również wszystkiego dobrego :tak::-)
 
Do góry