reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Katia - a gdzie suwaczek?:)) ja też czekam na córeczkę teraz:-)

dziewczyny gdzie sie podziewacie?:) jak przygotowania do imprezek urodzinowych?:)
 
reklama
ivi a suwaczek co ustawie to znika wiec mam go dość po prostu już, nie mam sił na ustawianie


no my już po imprezce urodzinowej, mały dostał rower i nie odchodzi od niego na krok
 
Katia gratulacje :-) jak się czujesz?


Julka w piątek kończy 2 latka, imprezka w niedzielę, a przygotowania hm.... tort i ciasta zamówione w piątek ostatnie zakupy, prezent ( nowe łóżko) powinien dotrzeć w ciągu 2tygodni, więc chyba wszystko ready ;-)
 
serca dwa odezwij się do mnie na PW ... w kwestii trudnej walki o dziecko i rozwodu z doświadczenia mogę posłuchac twojej historii i opowiedzieć moją ;-)

moje dziecko też z tych większych 16 kg i rozmiar ubran pomiedzy 98 a 104 .. na bilansie nie byliśmy jeszcze wiec nie wiem jakie długie to moje maleństwo ale dłuuuugie to to !!!!


Katia
serdecznie Ci gratuluje !!!!
 
Rox niezłą wagę ma Boo ;-):tak:
D nosi ubrania 98, 2-3 latka :tak:waga 13 kg

Katia a jaki dostał rowerek ? biegowy czy zwykły ? ja bym chciała coś koło czerwca kupić myślałam o dniu dziecka bo na razie nie mam zbytnio gdzie wstawić
 
nooo wreszcie jakiś ruch tu się zaczał :-) Tymek jest z tych drobniejszych - nosi 86/98, waży niecałe 13kg.. Co do urodzinek to szykujemy się na weekend 21/22-01, bo jego prawdziwe urodzinki wypadają we wtorek! Więc torta będę musiała przygotować i na urodzinki "rodzinne" i na urodzinki "przedszkolne" ;)

A wczoraj wypatrzyłąm prezent dla niegoFISHER PRICE Little People Największy GARAŻ (2023729358) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
rowerek biegowy zostawiamy sobie na wielkanoc, kiedy będzie już cieplej i będzie mógł z nim na dwór wyjść:tak:
 
Hej
Spóźniona ale... laseczki Wszystkiego dobrego w nowym roku!!!
Katia gratulację
Rox to Ci mały Pudzianek rośnie hihi
ivi fajowy ten garaż
U nas urodzinki przypadają 26 ale wyprawiamy w sobotę.
Od nas mały już dostał prezent UWAGA! nie możemy sobie na razie pozwolić na drugiego brzdąca więc zafundowaliśmy małemu yorka i teraz jest mega szaleństwo bo Antoś ma swojego hałhała.

Matko jakie te nasze szkraby już duże...a tak niedawno wszystkie dopiero na nie czekałyśmy ech...jak ten czas leci...

Ściskam Was mocno kobitki!

No i proszę tu aby każda obiecała po imprezkach ur. fotki powstawiać ok?
 
rowerek dostał zwykły z kółkami po boku, później dodam fotkę, już udaje mu się pedałować

wczoraj byliśmy na bilansie 2 latka
wszystko jest ok mały ma 12,500 wzrost pokazało 85cm, wiec niezbyt dużo, ale praktycznie ciuszki ma już na 92 i 98cm, bo 86ma już za małe:-)

ivi garaż jest super Michaś podobny dostał na Święta, a ty na kiedy masz termin, i mały chodzi już do przedszkola


Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków które dziś mają 2 latka
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim jubilatom duzo zdrówka i miłosci zyczymy. A u Zuzi 3 dni przed 2 urodzinkami wyszło zapalenie płuc, takze narazie zdrowiejemy a w nastepnym tyg bedziemy wyprawiac. Ale w niedziele od mamy dostanie torta a co ...
 
reklama
ivi!!! ten garaż jest genialny !!!! szkoda, że mnie na niego nie stać... wrrr i widzę że bedziemy świętowac w ten sam weekend .. no u nas 22 w niedzielę wiec się fajnie składa ;-)
 
Do góry