reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Tysiolek nawet nie wiesz ile szcześcia Cię spotkało ze masz tak zainteresowane jedzeniem dziecko. U nas to dosłownie jedzenie przez cały dzień mogłoby nie istnieć a apetyt rodzi się koło 18:szok:

moja waży 11 kg nosi rozmiar 92

Ivi supepr pomysł z tym przedszkolem, ja też swoja bym puściła ale na razie nie za bardzo jest kasa i wilekiej potrzeby nie ma. pracy mam znaleźć nie moze:crazy:
Dawaj znać jak Wam idzie!!!!
 
reklama
drugi dzień przedszkola za nami :) dziś przyjechaliśmy ok 11, bo rano byłam na krzywej cukrowej (pamiętacie picie glukozy? bleeeeee) . Ale dziś czulam się tak zbędna na sali, jak już mały się rozkręcił, że zaprowadziłam go do "cioci", powiedziałam że jadę do sklepu i niedługo wrócę i .. wyszłam :-D wróciłam po godzinie. Młody nawet nie płakał, tylko za okno patrzył co jakiś czy już wracam. No i obiadu nie ruszył, ale to mnie nie martwi wcale. Wciągnął za to obiad w domku i teraz szykuje się do spania.. A ja, jak pomyśle że jutro go zawiozę o 10:20, posiedzę parenaście minut i będę miała 2 godziny "bezdzieckowe" to.. takie dziwne uczucie jest:-)
U nas to "wioskowe" przedszkole jest bardzo tanie! bo 200zł czesnego za cały miesiąc + wyżywienie, do tego jest bardzo blisko nas (3 min jazdy autem, 10 min spacerkiem przez pola :-) ).
A najważniejsze, że im nie przeszkadza, że Tymek nadal w pieluchach gania i nie do końca mówi. Natomiast mi i mężowi zależało na tym żeby młody miał kontakt z dzieciakami przede wszystkim.
 
Cześć,

moja Luizka waży 13 kg i ubranka na 98 cm. Uwielbia jeść, pochłania właściwie wszystko.
Od września chodzi do żobka, choć chodzeniem tego nie można nazwać, bo w ciągu 3 miesięcy w sumie może łącznie była ze 3-4 tygodnie. Ciągle choruje. Mamy są bezmyślne i egoistyczne - przyprowadzają do żłobka chore dzieci, a te zarażają zdrowe. I co z tego, że ja moją przetrzymam i zdrowiutką zaprowadzę, jak za 3 dni znowu zakichana, zasmarkana, zapalenie uszu i kaszel.
Ale za to po każdy dzień w żobku uczy ją czegoś nowego, fajnie tak obserwować nowe umiejętności.
 
Moja glizda waży niecałe 11 ale od jakiegoś tygodnia wciąga wszystko i to w każdej ilości - nie wiem co jej się poprzestawiało ale jak tylko ślepia otworzy to woła "am am" a jak zobaczy zakupy w torbie to nie ma przebacz musze coś dać.

IVI - doskonale Cię rozumiem. Fajnie że mały się dobrze czuje w przedszkolu. A te uczucie kiedy nareszcie się jest samym i ma się choć trochę czasu dla siebie jest fantastyczne :-)
 
IVI macie bardzo tanie przedszkole:szok: też bym tak chciała chyba samorzad porzadnie dopłaca. Nic tylko dawać dziecko mozliwośc chodzenia. Ja swojej w domu staram sie nie trzymać ale do przedszkola to dopiero za rok chyba pójdzie
 
Moja waży ok 14kg i ma 91cm :-) z jedzeniem nie ma kłopotów, wessie wszystko co dostanie pod pyzę :-D a co do przedszkola to zołza idzie od września, wystarczająco się wysiedziałyśmy w domu czas po pracy :tak: widzę że była mowa o opłatach w naszym "miasteczkowym" przedszkolu dziecko od 8 do 13 przebywa za darmo każda następna godzina to koszt 1,20zł :-) no i plus wyżywienie, nie mam pojęcia jaka jest stawka dzienna.
 
Witam

a u mnie mogą iść dzieci jak skończą 3 latka czyli dopiero w 2013 roku będę mogła Dominika zapisać

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE
w roku szkolnym 2010 / 2011


do godziny 13:00 pobyt darmowy
od godziny 13:00 do 16:00 2,84zł / h
od godziny 16:00 do 17:00 0,85zł / h
6,50zł dziennie za wyżywienie

więc Dominik na razie siedzi w domu z babcią a potem zobaczymy bo Emilka i tak się do tego przedszkola nie dostała
;-) i chodzi teraz do prywatnego ...


Black wszystkiego najlepszego dla Ani z okazji 2 urodzin :-)
 
Witam
mój nadal sioedzi póki co ze mna ale też chyba od września ruszy do przedszkola o ile sie dostanie...
mały waży około 13 kilo może troszke mniej ciężko to stwierdzić a wzrost 89 cm ciuszki różnie 92-98 nie które więc norma
mojemu wychodzi pierwsza 5 i narazie bez tragedii tylko miał ostatnio katar a dziś zajrzałam do buziaka a tam kawałek już widać:-)
co do jedzenia to on ma kilku dniowe bunty hehe ma dni że je wszystko co mu dam a sa dni kiedy marudzi i je nie wiele ale ogólnie nienarzekamy.
pozbyliśmy sie alergii co jest bardzo ważne
pozdrawiam
 
Hej laseczki
Widzę że jednak nasze forum żyję SUPER!!
U nas ok ja od września do pracy wróciłam,mały poszedł do żłobka i jakoś leci.Choruje nam często ale co zrobić do pracy wrócić musiałam,teraz obecnie w domku na l4 siedzę właśnie na małego,który z miesiąć skończy 2 lata...MATKO jak to zleciało!!!
A co u Was?jak przygotowania do Świąt?
 
reklama
SercaDwa - o rany, ale Ci się porobiło :( Jak będziesz miała ochotę na spotkanie, to daj znać, ja stosunkowo niedaleko Gdyni mieszkam:) ale synka masz dużego!

U nas pierwsza poważniejsza choroba Tymka.. Od weekendu walczymy z kaszlem i gorączką, ale powoli powoli jest lepiej. Jak przygotowania do świąt u was? My przez tą chorobę młodego mamy trochę tyły, ale mam nadzieje że dam radę nadrobić zaległości i nie zarobić się za bardzo ;) zresztą, za bardzo szaleć nie mogę bo brzuszek nie pozwala;-)
pozdrowienia dla styczniowych dzieciaków i ich mamuś!
 
Do góry