topoleczka
Fanka BB :)
Noooooooooo...Pustki... Coś bym napisała, ale nie chciałam tak postu pod postem mieć...![zawstydzony :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/embarrassed.gif)
Dotarła do nas ta Wasza paskudna pogoda...Kto ją podesłał niech się przyzna
!!! Ale mimo wszystko zaliczyliśmy spacerek i przetestowaliśmy nowe kaloszki Tymcia
(takie). To znaczy on przetestował;-)Trochę nas zmoczyło, ale od czego są cudowne folie na wózek. Teraz moje dziecko lata jak oszalałe po domku i daje mamie chwilę dla siebie:-)Przed chwilą bawił się odkurzaczem. Boi się jego hałasu, ale coraz częściej chce, żeby go wyjmować, więc mam nadzieję, że się w końcu polubią:-)
![zawstydzony :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/embarrassed.gif)
Dotarła do nas ta Wasza paskudna pogoda...Kto ją podesłał niech się przyzna
![Wściekła(y) :angry: :angry:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/angry.gif)
![kaloszki.jpeg kaloszki.jpeg](https://fx1.bbstatic.pl/attachments/169/169122-fdbb9747f80d3495e8833899fe3e8ef7.jpg)
Ostatnia edycja: