reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Hej!
My dziś zaliczyliśmy wizytę u lekarza(ale to w odpowiednim wątku), przez co pożądki świąteczne odłożyłam na dalszy plan co prawda mały teraz śpi ale jakoś nie mam nastroju i martwi mnie ta jego nóżka.

Co do drugiego dziecka to ja owszem ale za jakiś czas i tym razem ''poproszę'' o córeczkę a tak żeby była parka.

Poprosiłam dziś o receptę na inne mleko(my alergiczni jesteśmy) dostaliśmy isomil 2 zobaczymy może Antos będzię się bardziej nim najadał a i podobno wyrzynają mu się trzonowce i może dlatego tak męczy się w nocy.

Paula STO LAT ! dla ZUZI
 
Witam ... my dzisiaj kwitniemy w domku, bo zimnoooo strasznie :-(
Młoda w nocy spała 14 godzin i niespecjalnie miała ochotę na drzemkę w ciągu dnia :dry:

Paula, najlepszego dla Zuzi :-):-):-) przeczytałam po łebkach ... ale czy ja dobrze kumam, że się za drugiego dzidziola bierzecie ???


co do płci, to ja jestem straaasznie ciekawa, co u nas będzie ... u mnie w rodzinie same baby ... u M parki albo chłopcy:tak: Pierwsza marzyła nam się córeczka, no i mamy ... teraz M chciałby synka ... a ja sama nie wiem :confused: chyba z 2 dziewczynkami byłoby łatwiej :tak:
 
Witam

My wcz u lekarza byliśmy K ma katar i kaszel gardło czerwone, ale przepisała syropki wapno i takie tam, dała antybiotyk ale mówiła żeby narazie nie dawać chyba że zacznie gorączkować a kaszel się nasili. Mam nadzieję że obejdzie się bez antybiotyku.

Paula najlepszego dla Zuzi

Miłego popołudnia
 
JoL, już niedługo będzie widać,jaką płeć ma Wasza Fasoleczka-chcecie wiedzieć? Też mi się wydaje , że z dwoma dziewczynkami jest łatwiej i podobno stają się sobie bardziej bliskie niż parka, ale pewnie są wyjątki na potwierdzenie tej reguły;-)
 
Hej Dziewczynki :-) Wy się zastanówcie czy oby na pewno córcie jeszcze chcecie ;-):-p Moja to diabeł wcielony od urodzenia :-) I nie zanosi się, żeby miało być lepiej, wręcz przeciwnie :-) Oliś pomijając pewne drobne niedogodności jest dzieckiem idealnym :-) Znacznie łatwiejszym w obsłudze niż Jessica :-) Już od kilku miesięcy śpię maksymalnie 4 godziny na dobę, ale już się chyba do tego przyzwyczaiłam, bo jak ostatnio ładnie w nocy spali to ja spać nie mogłam :-p Hehehe i obowiązkowo jeszcze na pewno trzecia dzidzia będzie (to takie minimum, jak w przyszłości będzie więcej to nie będę płakać z tego powodu ;-) ), ale to dopiero za rok będziemy się starać. W przyszłym roku jadę na turnus z Olisiem do Polski i dopiero po turnusie zaczniemy starania :tak: Oczywiście obowiązkowo na chłopca będziemy się starać, chociaż T. chyba jest za kolejną dziewczynką. To go wkręcę, że pracujemy nad dziewczynką, a będziemy na chłopca pracować :-p
 
reklama
Do góry