reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam kobietki porannie:)
Zgadzam sie z Rox ze ruch tu sie zrobil, dawno tak niebylo.
Mi brak czasu by nadrabiać, wpadlam w przedswiateczny wir sprzatania , strojenia..
Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Helllllloooooooo Everybodyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!

Wpadłam się przywitać i zaraz zmykam. Muszę rozplanować wszystko, co trza przed świętami zrobić. Mój mąż już od rana wyciął mi numer (jak to zwykle on) i jednej rzeczy już nie zrobię, a nawet dwóch. I tak to się zwykle kończy, jak człowiek chce się postarać i mieć wszystko podopinane:-(W zeszłym roku prezenty kupowaliśmy...w Wigilię... Na choinkę się już niestety nie załapaliśmy, więc w tym roku musi być!
 
Helloł

My dziś problemowi jesteśmy, ja się duszę a J się boi, więc na przemian kaszlemy i wiszczymy :dry:

Cholercia tak nagadałyśmy wczoraj o tych dzieciach, że gdyby nie trzeźwość sytuacji M to za tydzień bym do apteki leciała :-D


Paula a jak Zuźka znosi te weekendowe przeprowadzki? Julka jak jesteśmy u kogoś to jak tylko się skapuje że mnie nie ma w pobliżu to od razu się drze.
 
witam
my nocka dziś straszna, mały cały czas się wiercił

A ja widzę że od wczoraj was wena naszła Świąteczna, tyle żeście napisały :-)

Posprzątane już mam, mały właśnie zasypia od 6 na nogach :-D
a o 14 wybieramy się na zakupy świąteczne, prezenty itd

Miłego Dnia
 
Witam

U nas nocka też fatalna, Z budziłą się co godzinę ale ani na picie ,ani na mleko. Pogłaskałam ją i spała dalej na ...godzinę. O 5 wzięłam ją do siebie i spałyśmy do 8

M też nie spał i ogólnie chodzi zadumany, bo mamy trochę problemów finansowych związanych z firmą.
No ale ja w niego wierze , bo to bardzo zaradny człowiek jest:)

Lece coś zrobić na obiad, tylko nie wiem co bo lodówka pusta..
 
Rox chciałabym żeby babuchy Julki były takie mobilne, teściowej J prawie nie zna bo rzadko u Niej jesteśmy. A moja mamuśka całe życie w rozjazdach jak nie spływ kajakowy to narty w każdym razie nie w głowie jej niańczenie wnuczki.


Malwina szybkiego rozwiązania problemów.
 
Witam babony:)
I znów sobota i znów mam lenia :-)
W planach ciastka do upieczenia i odgruzowanie chałupy.Jutro sklepy otwarte i wyruszamy w koncu prezenty kupic:tak:
egoistka dzis ze mnie i nie odpisuje:-p
 
Witajcie baby.
Widzę, że świątecznie się zrobiło i dzieciowo ;)
My choinkę ubraliśmy jednak wczoraj, choć leń pewnie aż do miasta Sylwii siegał :), a to ładny kawałek drogi.
Choinka przeżyła noc sam na sam z kotami. Bombki całe i zdrowe więc może przetrwa. C też dziś wielce zdziwiony co to za okaz aż pod sufit Mu postawili, pomacał bombki, ale generalnie odpuścił :), ale wiadomo pilnować gościa trzeba.
Dziś sam wstał z podłogi bez trzymanki - tatuś dumny bo widział, a mamusia w garach, bo śniadanie robiła :(
No nic, pewnie się doczekam jeszcze, ale jakoś nie mam szczęścia do oglądania pierwszy raz umiejętności Syna - zwłaszcza tych spektakularnych.
Topoleczka mam nadzieję, że w święta choinkę jednak będziecie tym razem mieli, a i Twój facet, jak i każdej z nas przemówi ludzkim głosem i zacznie po sobie sprzątać..- choć nie powinnam narzekać bo mój raczej sprząta, ale trzeba gnać....
No i teksty w stylu po co to robić jak za chwilę się znowu "nasyfi" na porządku dziennym- chyba taki gatunek :-D
Andzia dzięki za życzonka!!!
Choruszkom zdrowia.
Malwina mam nadzieję, że problemy są tylko przejściowe.
Paula to jednak mama otwarła to przedszkole prywatne :) Wow, dużo dzieci macie?
Kim jest mama z wykształcenia? Dużo formalności? Ma jakieś specjalne lokum czy macie domowe przedszkole?
Fajnie, że Zuzia taka grzeczniutka.

Co do większej ilości dzieci- to ja dziękuję - choć bym bardzo chciała, ale 1. ktoś musiałby chodzić za mnie w tej ciąży, 2. urodzić.
Wczoraj dostałam @ i bóle miałam niemal jak przy porodzie, do 2-giej w nocy wyłam zażerając się tabletkami czego normalnie nie robię.
Tak więc chwilowo dziękuję!!
Za inne starające się trzymam kciuki :)
Niech Wam Mikołaj przyniesie bobo pod choinkę :)

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Witam sobotnio:)
u nas choina jeszcze na zewnątrz , mam w planie ubrać w czwartek ale specjalnie w tym roku kupiłam troszke mniejszą żeby stała na taborecie a nie od ziemi, może Kostek odpuści, jest szansa bo dotykał i go pokuło więc teraz nie rusza:)))
Na razie mam załatwione prezęty, z grubsza zakupy i plan menu, śledzie zrobiłam wczoraj i poniedziałek wstawiam bigos...

Klara mnie tez omija większośc debiutów, co robić:( ale ważne że wcześniej czy póżniej i nam przyjdzie zarejestrować:))) brawo dla C że tak zuch:))

kacha ja chętnie dziewczynkę poproszę i to niedobrąbo lubie charakterne , mój m też bo inaczej by z zołzą jak ja nie wytrzymał!:)))) twoja mała jedza na pewno jest przeslodka:))))

topoleczka reklama super:))))))))))))) zgadzam sie z paulą że to dobre podsumowanie!
 
reklama
Paula ja pytałam :-p kurcze zazdroszczę Ci tych weekendów, pewnie byłoby mi ciężko ale też czasami chciałabym trochę odsapnąć. Julka też woli ojca ale tak to już jest że córeczka to tatusia. A uczysz się w Białymstoku?


My na choinkę idziemy polować we czwartek, mój wujcio w swoim lesie ma choinkowy zagajnik do wyboru do koloru :-)

Klara gratulację dla małego zdolniachy!
 
Do góry