reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

My też będziemy mieć żywą choinkę, ale zamierzam kupić w doniczce i postawić na niskich stolikach-mam nadzieję, że Mały nie dosięgnie.A pomysł z nietłukącymi bombkami na dolnych gałęziach jest super. Muszę tylko sprawdzić, czy takie mamy:-)


Kaamaa,
a Julka śpi w nocy w jednym miejscu, że udało Ci się te ręczniki podłożyć? My też niestety jesteśmy na etapie kataru(myślę, że to przez ząbki) i chętnie bym Małemu w nocy ulżyła, ale on się kręci na wszystkie strony...

Klara, super, że imprezka udana:-D Najważniejsze, że Solenizant był zadowolony. A jak się czuje Mama roczniaka;-)?Wrzuć potem koniecznie jakieś zdjęcia do galerii:tak:


Mały znów miał płaczącą nockę i jestem mało przytomna, ale mam nadzieję, że takich, jak ja jest mało;-)

Miłego dnia Dziewuszki:blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Klara cieszę się że impreza udana :-) A z tym kieliszkiem C też pewnie chciał wznieść toast :-D Czekamy na fotki jak trochę ochłoniecie.


Topoleczka
Julka śpi w swoim łóżeczku, tak je złożyłam są na szerokość łóżeczka, jak położyłam na nie tetrę to wygląda jak poduszka.
 
Witam

Nawet nie mam kiedy napisać, zawsze wpadam rano, poczytać i letę dalej...
Mężuś cały tydzień chodził na popołudnie, więc robiłam co mogłam od rana, dziś pojechał na 10
Zaproszenia na Roczek rozdane :-)
Michaś ma już 7 ząbków :-)

Wszystkiego Najlepszego dla dzieciaczków, które mają już roczek

Miłego Dnia :-D
 
Katia to napisz coś do Nas od czasu do czasu:-) I gratuluję ząbalków.


Dziołchy zaczęłyście już sprzątać na święta? Kurka siwa to już za tydzień :szok: A ja dwie szafy sprzątnęłam i..... NIC! więcej, lenia mam :zawstydzona/y:
 
Witam

Klara super ze roczek udany:)

Ogólnie to mi się nic nie chce, jeszcze rano pozarłam się z M. Taki bałagan mam rano ze głowa boli, oczywiscie przez kogo? Nic nie odstawi na miejsce , jeszcze gorzej niż Zuzia

ach idę kawę wypić.

Morka a o Tobie ostatnio myślałam co tam u Ciebie i Buni????
 
Dziołchy zaczęłyście już sprzątać na święta? Kurka siwa to już za tydzień :szok: A ja dwie szafy sprzątnęłam i..... NIC! więcej, lenia mam :zawstydzona/y:

Nie zaczęłyście:baffled: Tzn. coś tam minimalnie, ale tych większych porządków niet...


Topoleczka
Julka śpi w swoim łóżeczku, tak je złożyłam są na szerokość łóżeczka, jak położyłam na nie tetrę to wygląda jak poduszka.

Nie o to mi chodziło;-) Tymek też śpi w swoim, tylko w nocy podróżuje po całym łóżeczku, tak więc położenie mu ręczników czy czegokolwiek tam, gdzie ma głowę, jak go odkładam, nic nie da, bo on zapewne obudzi się z ręcznikami pod stopami albo w innym z założenia niezbyt pożądanym miejscu:-)

Paula, powodzenia na egzaminach-współczuję ich terminu-człowiek ma sto tysięcy świątecznych rzeczy na głowie, w domu małe dziecko, a tu jeszcze Ci egzamy zwalają na głowę...:sorry2: A co studiujesz tak w ogóle?
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZUZANKI:-D:-D:-D
 
Tyaaa wszyscy faceci tacy sami są!

Przykład z życia: M jadł śniadanie, po skonsumowaniu o dziwo sprzątnął po sobie wszystko oprócz deski do krojenia, więc pytam zdziwiona czemu deskę zostawiłeś? On na to nie wzruszony przecież za 2 godziny będę znowu jadł to po co sprzątać.
Łapy opadają normalnie....


Topleczka :-D sorry wiesz ja głupia baba trzeba po prostemu do mnie :-D:-D Nie Julka śpi w jednym miejscu, no czasami w poprzek się obudzi.


ZUZIEK WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAAAAAJ :) !!!!


Zmobilizowałam się zaczełam pucować sypialnie a moje kochane dziecie w tym czasie łazienkę:


 

Załączniki

  • SDC10965bb.jpg
    SDC10965bb.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 46
Po pierwsze - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZUZI!!!!

Po drugie - dokładnie jest to samo u mnie - ja sprzątam bałagan u nas w sypialni a mała idzie do łazienki i eksperymentuje jak długi jest paier toaletowy i jak wyglądają kosmetyki - to idę sprzątnąć łazienkę to ta idzie przetestować ile siły trzeba mieć by zdjąć kapę z łóżka albo porozwalać puzzle piankowe... i tak w kółko macieju
 
reklama
Olek próbuje zjadać papier toaletowy i podnosi klape od sedesu, zagląda i wrzuca tam różne rzeczy :0

Dziewczynki, jakby mi się nie udało do Was zajrzeć do świąt (Prawdopodobnie tak będzie) to już dziś chcę Wam wszyskiem Zyczyć Wesołego Karpia i Sto lat dla wszystkich solenizantów, którzy w tym czasie skończą roczek :)
 
Do góry