reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Może to ząbki-mam nadzieję bynajmniej, bo mamy dopiero 2, a pod górnym dziąsłem widać jedynki, dwójki i trójki, do dołu dziąsła brakuje im po 1-2mm, więc może w końcu wylezą...:zawstydzona/y:
Edytka, może u Was też? Podobno czasem przy wychodzeniu ząbków jest właśnie biegunka.


Kaamaa, suwaczek ząbkowy zaktualizuj:-)


Gosiu, fajnie Cię widzieć, bo coś ostatnio nieobecna jesteś-pewnie praca, porządki i przygotowania do świąt, co?
 
Najlepszego dla Cyprianka Zdrówka i dużo Uśmiechu;)

U nas nocka płacząca marudząca co godz pobudki i doszedł katar przeokrutny:(

Zdrówka dla chorowitków i miłego dnia
 
TOPOLECZKA wiem ze przy biegunce mogą być to zeby wiec nie panikuje, u niej to norma nie jednego zeba juz tak przechodzilismy:-) ale jeszcze go nie widac. Slini sie i gryzie wszystko, wpycha rączki i zabawki tylko w jedną strone buzi, wiec mysle ze juz niedługo bedzie 8 ząbek;-)
 
Topleczka Zaktualizowałam :-) To jeśli Tymkowi idzie parę zębów na raz to się nie dziwię, że budzi się kilkanaście razy. Biedaczek.


Paula U Nas też w miarę spokojnie wszystko szło, górna 1 była taka upierdliwa że aż wyła z bólu. Przebiła się i reszta prawie niezauważalnie. T może te dwójki ją tak męczyły, trzymam kciuki żeby było lepiej :tak:
 
Ostatnia edycja:
Czechow- dla niej to jest najlepszy czas do zabawy. I nawet jeśli ja udaję,że śpię,to ona włazi mi na głowę, pokazuje gdzie mam oko, daje mi buzi, przytula,żebym tylko się obudziła i z nią siedziała. Ja wcale nie muszę się z nią bawić- Zuzia jest taka,że wystarczy jej, jak ktoś siedzi i obserwuje co ona robi.

Kama- mam nadzieję,że ząbki. Właśnie zajrzałam,to dwójki już są na wierzchu, jedynki też do jutra powinny się przebić. Kurcze, z dolnymi jedynkami nie było takich jazd :-(

Może rzeczywiście to ząbale - dzieci są wtedy bardziej nadpobudliwe.

Jak tak robi to staraj się ją kłaść, mówić że teraz idziesz spać i może wtedy szybciej się ukoi. (Na moją podziałało - mi wstawała o 4.)
 
gratuluje tylu ząbków:-)U nas mały się meczy już nie pamiętam od kiedy dziąsełka ma spuchnięte u góry ale zęba brak.Narazie tylko dwa dolne a ślini się okropnie.a powiedzcie mi dziewczyny ile wasze malństwa śpią w dzień bo mój to góra 2 godziny a dziś jeszcze od rana nie spał choć myślałam że po obiadku zaśnie a tu szaleje nadal.
 
reklama
Do góry