reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Malwina Naj naj! dla Zuzi :-)

Paula szoruj pod ambasadę błagać wizę :-D urywamy się z chaty i lecimy na lody :-D Ja zamówiłam dla J z little tikes jakchcesz to to jest link do gościa z Białegostoku :
KONIK-KOŃ NA BIEGUNACH RÓŻOWY - LITTLE TIKES (1351612533) - Aukcje internetowe Allegro


J dzisiaj pobiła wszystkie rekordy spała od 21 do 10:30 :szok: Właśnie skończyła konsumować śniadanko :-D

E:

Ja dawałam J soczki z cytrusami i gerberowskie deserki egzotyczne i czasami wyciskam jej pół pomarańczy do soku i wsio ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Malwina, że mi przypomniałaś bo bym zapomniała, że mój syn też dziś 11 miesięcy kończy!!!

Wszystkiego naj naj dla Zuzi.

Co do mandarynek, to niestety u nas wysypka jest po cytrusach.
 
Zacznę od życzeń: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZUZI I BARTUSIA!!!

Ja teżTymciowi dawałam spróbować mandarynki, ale po mało, nie w zawrotnych ilościach. No i raz egzotyczną kaszkę Gerbera zjadł. Wszystko było ok, ale na razie nie daję więcej, bo faktycznie cytrusy powinno się później.

Paula Nam sie udalo trafic na gwiazdke w biedronce Konika na biegunach za 129zł(rży i macha ogonem) Poszły wtedy wciagu 2dni wszystkie sztuki taki byl nawal na nie.

Tymcio dostanie takiego pod choinkę od cioci i wujka:-) Jasnego:-DPodobno była akcja poszukiwawcza i 3 Biedronki odwiedzili, bo sprzedawały się jak świeże bułeczki. Teraz chyba rzucili drugi raz rzucili, bo widziałam pod koniec zeszłego tygodnia.

A dmuchać może się nauczymy-nawet o tym nie pomyślałam, ale Tymcio też jest z tych dzieciaczków, co chwilki raczej nie usiedzą, więc zobaczymy, jak będzie:tak:

U nas nocka dziwna, bo wprawdzie nie budził się ileś tam razy, ale raz porządnie i nie spał od 1 do 2:45. Dałam mu w międzyczasie 2 herbatki, ale chyba za bardzo się rozbudził po pierwszej i nie mógł spać, więc sobie popłakiwał. Spał do 8:10:-)

Rox, współczuję z teściową... Napisz później, jak będziesz miała czas, o co poszło. U nas na szczęście teraz się układa:zawstydzona/y:

Miłego dzionka Babeczki!!!
 
reklama
Kaamaa, zazdroszczę spania. Moja panna dziś spała ze mną. Nie dałam rady. Budziła się co 15 minut. O 12 w ogóle już odpuściła sobie spanie i płakała. Ma katar. Wzięłam ją do łóżka, przytuliłam i tak sobie zasnęłyśmy. Podejrzewam, że się na mnie zemści to spanie. ;-)
Klara, jak przygotowania?
Najlepsze życzenia dla Zuzi i Bartusia.
 
Do góry