reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam tylko!
Wybaczcie mi tutaj "tyły", ale w czw. roczkujemy w domu i szał przygotowań się zaczął :)
Miłego wieczoru!
 
reklama
Klara - no to udanej imprezki i sto lat!

moje dziecko padło dziś o 17,00 ciekawe o której zrobi mi pobudkęrano? przebrałam na śpiocha, nakarmiłam i śpi dalej :)
 
Moje też czasami padało o 17. Przed 19 budziłam na kąpiel i szedł spać. Spał normalnie. Czasem budziłam go wcześniej, ale często był marudny aż do kąpieli:tak:Pewnie Maleństwo wymęczone jest:-)Daj znać, o której wstało:-)

Klara, sił i natchnienia kulinarnego:tak: No i udanego imprezowania:rofl2:
 
Witam porannie.
Dziś idziemy z Adasiem do lekarza .
Dopiero co wczoraj rano wybrał reszte antybiotyku ,a dziś w nocy kaszlał mi strasznie:( Juz wysiadam:(
Kończy się jedna dolegliwość zaczyna kolejna.Wczoraj był katar dziś doszedł kaszel; Wcześniej zapalenie gardła.
Trzymajcie kciuki za dzisiejszą wizytę oby wszystko było Ok. Bo strasznie się martwię.Adaś nie je i chudnie w oczach.

Milego Dnia
 
Hello


Klara no tak C jutro świętuje :szok: W takim razie udanej imprezki życzę :-) I czekam na fotki.


Paulina strasznie mi szkoda Adasia. Mam nadzieję że szybko wyzdrowieje.



Kurcze Wy o lodach a mi dalej ten muffin po głowie łazi :wściekła/y:

Moje dziecię wczoraj hulało do 21 i śpi do tej pory:-) no i ani razu nie musiałam jej w nocy gilków odciągać więc chyba zdrowiejemy:happy2:. Jutro idziemy na kontrolę mam nadzieję że antybiotyk nas ominie...
 
Witam

Paulina kciuki zaciśnięte za Adasko, bedzie dobrze;-)

A ja dzisiaj do chirurga korzeń wyrwać, po raz pierwszy się boję, bo stomatolodzy to dla mnie norma. Mam nadzieję ze dzisiaj bedzie po wszystkim i bede mogła sobie stwiać koronki
 
hej ho :-)
ja dzisiaj załatwoina ide do lekarza mo mam mega zielony katar, ucho mnie boli i zatoki po lewej stronie wrrry pewnie jakiś antybiotyki mi zapisza :-(
Amela wczoraj 4 razy wymiotowała, mandarynkami, w nocy przez sen też sobie rzygnęła...dobrze ze na brzuchu lerzała a nie na plecach bo by mi sie jeszcze udusiła - wziełam ją dosiebie do łozka i do rana juz było dobrze, póki co juz nie wymiotowała - mam nadzieje ze to tylko mandarynka jej zaszkodziął :-(

paulina
trzymam kciuki za małego zeby wkońcu wyzdrowiał :-)

a tobie Malwina powodzenia u dentysty - ja byłam wczoraj :-D naszczeście nie na wyrywaniu :-D

a co do lodów to ja uwielbiałam w Angli jak byłam, w takich kubeczkach np czekoladowe z ciasteczkami....mniam mniam ale sie tego nawcinałam - nie dziwne ze 6 kg w 3 miechy przytyłam :-D
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi:)
Paula Nam sie udalo trafic na gwiazdke w biedronce Konika na biegunach za 129zł(rży i macha ogonem) Poszły wtedy wciagu 2dni wszystkie sztuki taki byl nawal na nie.
 
Do góry