reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Topleczka cytrusów nie powinno się podawać przed roczkiem bo są silnie alergizujące ale jeśli podałaś i nic się nie dzieję, to możesz śmiało dawać np. kaszki egzotyczne lub soczki:-)

Z tymi teściowymi to same problemy....

Moja nawet nie zadzwoniła żeby zapytać jak J się czuję, a doskonale wie że jest chora. Może ma wyrzuty sumienia w co wątpie.
 
reklama
Witam:-)
udalo mi się wygrzebac spod góry śniegu i cos skrobnac, ostatnio z niczym sie nie wyrabiam:no:
Tak więc :
kaja zaległe wszystkiego naj, naj dla Tymka:-)
astrid, Malwina 100 lat dla Bartusia i Zuzy:-D:-D:-D !!!

co do cytrusów to u nas do tej pory tylko te w soiczkowych mixach z innymi owocami ale wiem że dziewczyny daja i jak tylko dotre do jakiegoś wiekszego sklepu to tez zakupie i zrobimy debiut cytrusowy:)))
Ostatnio jak robie zakupy to tuż przed zamknięciem i wszystkie owoce sa juz bee więc tylko jabłka i banany nam zostają ale to mam nadzieje na dniach się zmieni;)
 
Ostatnia edycja:
Ku**a mać jak człowiek ma dobry humor to zawsze znajdzie się ktoś kto g popsuje.:wściekła/y:

Przed chwilą dostałam list od kochanego tatusia, który nie odzywał się przez 1,5 roku wiecie co było w środku gotowa karta z życzeniami na święta i kilka zdjęć jego żony i córeczek. Nawet nie zapytał czy u Nas wszystko w porządku.
Strasznie mi przykro.... że stać go tylko na tyle...


A tak na marginesie mamy bardzo sprawną pocztę list został nadany 10 października w USA a do mnie dotarł dzisiaj śmiech na sali.
 
Hej kobitki :-) Nazekacie na swoje tesciowe, a ja musze sie swoją pochwalic. Jest bardzo ciepłą i cierpliwą kobietą i tolerancyjną. Przyjeła mnie do swojego domu bardzo cieplo a mojego syna z otwartymi ramionami, nigdy nie bylo rozmowy ze to nie jest ich wnuk. Bardzo ją kocham i ciesze sie ze spotkałam takiego złotego człowieka. STO LAT DLA BARTUSIA I ZUZI :-) :-) :-) moja córcia od 3 dni zasypia o 21,30 a wstaje o 7,40 super! mam nadzieje ze juz tak zostanie;-) Pozdrawiam was ciepło.
 
Kaamaa: olej tate - chłopy to rzadko myślą o takich sprawach, że ci przykrośc zrobił czy co - ten typ tak ma:)
Co do USA ja nie wiem jak tam idzie przytyć - co tam jeść? truskawki mają wielkość jabłka, Coli się nie da pić, bo tak zasłodzona, ze w gardle staje, chleb to wogóle nie powinien się sprzedawac pod taka nazwą, bo nawet wiewiórki i ptaki go nie chciały tknac jak je karmiłam;) normalnie tam nie ma co jeść:) jedynie choclate cookies i kawę ze Sturbacka, ale w końcu mi go w wawie otworzyli i już tak nie tęsknię - to w zasadzie jedyna kawa, którą lubię, bo ja ogółem nie lubię kawy i jeszcze w zasadzie tylko Ben&Jerry lodów mi brakuje - jedzenie w USA to najgorsze jakie musiałam jeść:)
Paula: moja też ruchliwa i się zastanawiam czy ona na takim koniu by się bujała czy nie i n ie moge się zdecydować:)
Klara: udanej imprezy jutro!!

moja umie dmuchać ale nosem - nauczyłam ją przy okazji kataru:)) chyba do dmuchania świeczki nei przyda się bo się wszyscy stoczą ze śmiechu jak mi nosem zacznie dmuchać w świeczkę ;))
 
Kurcze jakie te wasze dzieciory pojętne:-) J ma w doopce to co do Niej gadam :-D

Dla mnie amerykańskie fast-foody właśnie smakowały stek w Danny's, big mac w Mc' Donalds bez porównania pyyyszota


Paula chyba z Twojej doli nici :-D weź i się upomnij jak skąpe to takie amerykańskie :-D
 
Witajcie laski,
Obiecuję wlecieć po roczku i zdać relację, a teraz do garów wracam:-p
Trzymajcie się i nie dajcie wyprowadzić z równowagi, kto by Was zdenerwować nie chciał.
Pozdrawiamy Was serdecznie.
 
reklama
Hejka
Na początek sto lat dla Zuzi i Bartusia!:-)

U nas wczoraj nocka masakra jakaś Antoś non stop płakał,ale chyba brzuszek go bolał bo dziś z 3 kupki walnął.A ja dziś w oczach kołki mam bo zapałki się łamały:-D:-D:-D
i zaraz spać zmykam.

Paulinaa zdrowia dla Adaśka
i dla reszty chorowitków

Rox nie przejmuj się,teściowe chyba po to są stworzone by nas wnerwiać,choć ostatnio z moją nastąpił rozejm i na razie jest poprawnie:-D

Kaamaa fakt ojciec mógł spytać o wnuczkę ale to przecież facet więc czego się spodziewać,a co do dzieciaczków to mój tez uparty i ma w nosie co do niego mówię.umie pokazać papa i biję brawo ale wyłącznie jak ma ochotę

Klara
wszystkiego naj dla Cyprianka i mase prezentów
 
Ostatnia edycja:
Do góry