reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

U nas też non stop pruszy. No i spacerku nie zaliczyliśmy, ale za to przejechaliśmy się do mojej pracy po kaskę na święta:-) Na wychowawczym wypłat nie mam wprawdzie, ale się okazało, że jakieś świąteczne mi się należy-i dobrze, na prezent dla męża będzie i może dla siebie też coś kupię;-) No i może jeszcze mulę dla Małego(ja go chyba za bardzo rozpieszczam;-))
 
reklama
Paula ech... dokładnie wiem co to znaczą małomiasteczkowe intrygi.

Aga Babo jakim cudem Ty schudłaś w stanach? nic nie jadłaś? przecież tam wszystko ocieka tłuszczem i cukrem. Ale słodycze mają przepyszne muszę to przyznać. Dla orzechowego muffina jestem w stanie zrobić dużo:-D

Malwina u Nas to samo od samego rana sypię. Nie długo moje zapyzie całkiem odetnie od świata:dry:
 
Cholercia ja też padam na twarz mam tak zawalony nochal że aż oczy mi łzawią.


Mam kolejny powód żeby nie lubić teściowej, przez jej kompletną nie odpowiedzialność jesteśmy chore. Wiedziała że jest przeziębiona a brała J na ręce..:wściekła/y:
 
Topoleczka, piekłaś? Widzę, że już dostałaś przepis. Z tamtej strony pierniczki przepis I też jest fajny.
 
Jeszcze nie piekłam. Chyba na weekend sobie zostawię tą przyjemność:-)

Paula, a w Stanach po ile te lody są?Jakoś nie próbowałam u nas, bo cena odstrasza...
 
W związku z tym że nie przepadam za piernikami namówiłam starszą córę na babeczki czekoladowe z kofiturami i jogurtowe + zapiekanki.
Po wypiekach zajadamy zapiekanki rozmawiam z córą:
- Ale żeśmy dzisiaj napiekły, dla wojska by starczyło. A może jutro przełamię się i zrobimy jakieś pierniki, co ty na to?
- No było fajnie mama i tak będzie zawsze, zawsze będziemy się fajnie bawić... aż umrzesz!
- :confused:
- No tak, ale taka stara to ty nie jesteś więc jeszcze się trochę pobawimy.

I jak tu nie kochać dzieci...
 
A'propos śmiesznych historyjek. Rozmawiam z 7-latkiem w czasie wyjazdu w górki. Idziemy sobie na szczyt i Olek mówi:
-"No, ja już zawsze będę mieszkał z mamą"
-"Ale wiesz, że z mamą będzie mieszkał tata?"
-"No, wiem, ale on szybciej umrze"
-"A dlaczego szybciej umrze?"
-"Bo jest starszy"
Jest starszy o 2 miesiące, a oboje rodzice Olka mają po ok.35lat;-)
 
Hej, hej!
Czechow, topoleczka - dzieciaki są zabawne. Tak jakoś inaczej rozumują niż my. Dla nich wszystko jest proste i logiczne. Skoro starszy, to szybciej umrze, skoro zawsze to aż nie umrzesz. I tak zwyczajnie o tym mówią.
Paula - smak lodów mówi sam za siebie. Muszą być pyszne, chociaz ja ostatnio przepadam za Carte d'Or Muffin

U nas choróbska się przypałętały. Bartek pokasłuje, Julia też i boli ją gardło. Do szkoły jej nie puściłam. Mnie też gardło boli i trochę głowa, a w niedziele miałam jednodniową grypę żołądkową. M. też narzeka, że coś go szczęka boli. Pewnie go przewiało.

Bećka, gratki dla Krzysia! W końcu zębola się doczekaliście. Pewnie teraz będzie wysyp. U nas pierwszy wyszedł 25 października, a zaraz potem wyszło jeszcze pięć kolejnych. I na razie mamy sześć, ale coś czuję, że niedługo dolne dwójki wyjdą, bo wszystko do buzi wedruje, ślina do pasa się leje i ten kaszel, wcześniej gorączka.
 
reklama
czechow topoleczka dzieci są przesłodkie ze swoimi tekstami , polecam książkę Krystyny Jandy" Moje rozmowy z dziećmi" można sie pośmiać:)

astrid też myślę że zębole się sypną bo widzę już drugą jedynkę i na górze coś się kroi, kurczę jak każda mama chciałabym żeby przeszedł ząbkowanie dość łagodnie mam nadzieję że tak będzie:) narazie to nocki są marudne.
no i zdrówka życzę.

kaamaa też bym się wku....

Dobrej nocki dla wszystkich
 
Do góry