reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Sylwia super że Oliś już zdrowy :-) i heja na sanki ;-)
rox powodzenia na diecie - ja tez chciałam ale stwierdziłam ze przeciez i tak jestem szczupła to co sie bede katować :-)
paula tak szybko Ci wróciły kg po Dukanie? ja przerwałam Dukana niecały miesiąc temu i waga ani nie drgeła a wcinam tony słodyczy :-D
justys ja Amelke kłade do spania w body z długim rekawem, na to pacjac, przykrywam kocykiem - w pokoju mamy jakieś 19 max 20 stopni i jest oki :-)

byłam z Amela na sanka, ale tylko 15 minut bo strasznie wiatr zacinał i sypał snieżek :-)
 
No właśnie jak to jest z takimi małymi dziećmi, przecież dowodu mu nie wyrobią.A w 3 tyg. na pewno paszportu dla Niej nie dostaniecie. Tak normalnie czeka się ok. miesiąca a teraz taki gorący okres.


:-D

wyrabiają dowód osobisty, muszą być oboje rodziców w urzędzie, zdjęcia dziecka takie jak do dowodu i krótkie uzasadnienie w jakim celu potrzebny jest dowód.
Paszport też można wyrobić

Hej!
Mam pytanko w czym śpia wasze dzieci tzn. pajac,body? i jaką macie tem? Ciekawa jestem czy nie za ciepło ubieram Antosia do snu.

Body z krótkim rękawem lub na ramiączkach i pajac lub body z długim i śpioszki. A temperatura - nie wiem, ale rano jest chłodno. Myśle, że koło 18-20 st. Śpi pod kołderką (cieniutką)

wiecie co ..od dziś wracam na diete ... trzymajcie kciuki... mam 4 kg do pokonania :)

Powodzenia. Ja do dukana wracam od 02,01,2011 :)

Tysiolek, ja już piekłam lebenkuchen, ciasteczka kawowe, pomarańczowo-orzechowe a teraz się za pierniczki zabieram. :-) A lebenkuchen są łatwe i bardzo smaczne.

Macy, upiecz też dla mnie jak masz taki zapał do roboty :)))

Hej babolce:-)
po wizycie u pediatry-Oli zdrowy moze my na dw3ór w koncu wychodzic,matko jak sie ciesze juz świra dostaje w domu od miesiaca.

Super!
 
Justyś, Tymek śpi w piżamce dwuczęściowej i skarpetkach lub pajacu. No i przykrywam go kołderką. U nas jest raczej zimno, ale Mały ma gorącą krew po ojcu:tak:

Rox, kciuki zaciśnięte!!!:-) Ja nadal nie mam siły woli lub moje uzależnienie od słodyczy jest tak silne, że sobie z nim nie radzę:eek:

Aleks, ja bym się nie odważyła wyjechać na stałe, więc podziwiam:-). Jednak blisko rodzinki jest fajnie, bo można razem się cieszyć z powodu różnych uroczystości, spotykać, no i czasem dzieciaczka podrzucić;-) Ale nie powiem, kaska by się przydała:tak:

Macy
, może wrzucisz gdzieś przepis na te łatwe pierniczki Lebenkuchen;-)?

U nas w weekend była niezła jazda, sporo spraw nam się nałożyło, dziś też coś załatwiałam, więc dopiero teraz nadrabiam. Kobietki, bijecie rekordy:-) Może tak przed świętami nam się na zwierzenia zebrało?:-)
 
Witają oba Zasmarkańce


J mnie zaraziła więc czuję się do bani....


Rox, Sylwia
no to kciuki za wytrwałość i za efekty!


Paula Na Dukanie tak na prawdę powinno się na Nim być tyle miesięcy ile kg chce się schudnąć (5kg- 5 miesięcy) Oglądałam jakiś program o dukanie i właśnie był koleś który już 11 miesięcy jest na diecie, ale na tej 3 fazie a tam chyba więcej jeść można.

Przestań strasznie dużo kasy my też wymienialiśmy i podnosiliśmy dach, za samą robociznę i drzewo zapłaciliśmy 10 tyś. już nie liczę blachy orynnowania. Elewacja też zeżre kasy w cholerę, my akurat mamy szalówkę ale styropian kupowaliśmy żeby położyć pod beton, strasznie drogi...



Topoleczka Lebkuchen


Lecę ogarniać dom bo burdel na kółkach się zrobił bo wczoraj leń mi za dopę zalazł:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobitki, ja wstałam w bojowym nastroju, mąż mnie wczoraj wkurzył !! Wiecie ze on mysli ze ja nic nie robie cały dzien tylko oglądam tv albo siedze na bb szlak mnie trafia:angry: A to wszystko w domu krasnoludki robią, chyba bede kajecik prowadzic zeby mu pokazac, ale on i tak nie uwierzy:no: mam cheć go udusić:wściekła/y:
 
Do góry