reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

no to aleks zazdroszcze w takim razie,....tez bym chciałą pracować w biurze projektów ..... :-)
w kazdym razie powodzenia Wam życzę :-)
 
reklama
Witam

U nas z pół metra sniegu , całą noc padało:szok:

Zuzia odkąd zmieniałam mleko budzi się 2, 3 razy a nie 10 .Swoją drogą ciekawe ze mleko ma wpływ na sen dziecka???

Chorowitym zdrówka życzymy

Lece posprzątać , poprasować
 
witam kobitki. Wszystkiego Naj Naj i STO LAT dla anulki :-) Moja dziewczynka nadal choruje a pogoda do duszy :-( nam sie pojawił 7 ząbek HURA!!! troszke gorączkowała i była marudna ale juz jest ok. Miłego dnia i zdrówka zycze tym co sie rozchorowali. Ps gratuluje ząbków aleks.
 
Dziekujemy paula

Ucałować go teraz nie ucałuje bo i ja żem chora z nosa się wali, głowa pęka:(
Mam nadzieje że choć jemu szybciutko przejdzie.

Edyta
gratuluje zabka
 
Dzień doberek
Dużo zdrówka dla wszystkich chorowitych dzidziolków i mamusi :)

Kocham zimę!!!
W końcu koniec ciapy, leży biały śnieżek i świeci słoneczko :)
ale tutaj się ruch zrobił - jak za starych dawnych czasów :-) fajnie :-)

Super!!! oby tak dalej :)

Rox- ja też mam jakieś Adhd. Siedzenie na jednym miejscu dłużej niż 15 sekund, to strata czasu :) skąd on ma tyle energi? :)
 
Ostatnia edycja:
Rox ale ja nie zmieniałam z 2 na 3 tylko z Bebiko 2R na Nan2R. I w mleku jest ogromna róznica. A ja niedoświadczona mama wpadłam dopiero teraz zeby jej zmienić mleko. Jak była malutka to piła Nan ale miała zatwardzenia i przeszliśmy na Bebiko
 
Byliśmy u lekarza.... Ten katar zwala się J na oskrzela. Dostałyśmy syrop w razie gorączki jutro znowu mamy jechać....

Rodzinka M stwierdziła że nie ma co jechać bo to tylko katar. Pediatra powiedziała jak bym poczekała jeszcze dzień to byśmy z zapaleniem oskrzeli przyjechały bo mało już brakowało.


Aleks
my też planujemy wyjechać do Norwegii ale to dopiero na wiosnę. Cyba że M dostanie dofinansowanie z unii na rozkręcenie firmy. Ale u Nas to inna bajka M siedział tam 2 lata w każdej chwili możemy tak pojechać i mamy zapewnione mieszkanie i pracę.


Rox dokładnie to samo słyszałam o bebiko, pisałam o tym wcześniej.
100 lat dla synka brata!
J też jest że tak powiem niewymiarowa:-D jak na swój wiek.
 
reklama
I ja się witam. Przedpołudniowo ale bez kawy. ;-)

Black, najlepsze życzenia dla Anulki!
Tysiolek, zdrowia.
Paula, mieszkanie to podstawa, jak jedziecie z Zuzą. Niech Daniel jedzie pierwszy, załatwi mieszkanie, potem Ty. Może przez jakiś znajomych się da?
 
Do góry