reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzięki Dziewczyny za życzenia dla mojego dużego małego mężczyzny :-)
I nie mam co podziwiać, bo z tą cierpliwością to u mnie różnie, czasami muszę policzyć do stu, żeby się uspokoić i dopiero do dzieciaków iść :-D

Kaamaa ja bym już do apteki gnała :-p

U Was piękna pogoda za to teraz u nas sypie :-) Niby wcześniej był jakiś śnieg, ale teraz to normalnie zamieć jest. Już to widzę co się będzie działo. Oby autobus z Olisiem na czas wrócił z przedszkola, chociaż szczerze w to wątpię :sorry2:
 
reklama
witam

zacznę od tego że w galerii fotka szczeniaków

na dworze zimno - 13, słoneczko wychodzi, o 12 idziemy na sanki

mieliśmy auto od mechanika wczoraj odebraliśmy i nadal nie chce odpalać makabra


Miłego dnia
 
Kaamaa, a chciałaś dwie czy jedną;-)?

Ech, ciężko mi dzisiaj jakoś z Małym. Kładę go do łóżeczka w dzień o zwykłych porach, a on tak bardzo nie chce i tak marudzi i płacze, że sama nie wiem, czy chce spać... Miał spać ok.15:30 i nie zasnął. Położyłam go teraz i znów marudzi i popłakuje... Nie wiem, czy mu odpuścić to spanie, czy przetrzymać...:-(
 
Hej, hej...
My wczoraj na saneczach 15 min.... po długim niebycie na dworze, C zachwycony, aż piszczał....

dziś dłużej, bo bez opadów, bez wiatru i tylko -7 :) (chyba oszalałam, że to mówię ;)....


Kacha jeszcze raz najlepszego dla Pana Twego Serca.

Obchodzącym rocznice moc życzeń również!!! Boże, my już za chwileczkę Roczek....

Muszę pampra z zębami w suwaczku zaktualizować bo przybyło nam zębów -widzę, że u Was też idą. Jak myślicie że tydzień na przebijanie to dużo, to co powiecie na miesiąc.... Normalnie dwie górne dwójki, nabombione, w każdej chwili miały wyjść i bujaliśmy się miesiąc międzyczasie choróbsko łapiąc, ale mamy nadzieję, że już na prostej jesteśmy..
Tylko jeszcze ta alergia nas męczy i pomysł pediatry że teraz czas na Nutramigen....

Miłego wieczoru...
 
reklama
Do góry