reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Topoleczka - ja bym bardzo chciała by trochę przystopowała bo jadę na rezerwie - generalnie w nocy nie wiem jak się nazywam - mała przez to wszystko przestaje umieć sama zasypiać i trzeba będzie znowu ją tego uczyć od początku. W dzień jest jak cię mogę, ślini się, gryzie szczoteczkę i jest bardziej marudna ale w nocy jest ciężko. A lekarz wcale się nie dziwi jak ją widzi (chodzimy raz w miesiącu na ważenie) tylko mnie informuje a tu się już coś dzieje, a tu spuchnięte a to coś tam srośtam (przepraszam za wyrażenia).


Pasi - pisałam Ci - Ty się ciesz że masz spokój. Im starsze dziecko tym (podobno) łatwiej i bezproblemowo mają wychodzić te zębiska.

Moja starsza pierwszego zęba miała w wieku ok. 8 miesięcy i też go tylko przez przypadek wykryłam bo przy myciu mnie ugryzła.
 
reklama
Witam

U nas sypie od rana śnieg.

Nocka już lepsza trochę , ale co się dziwić jak następne zębiska idą 3 u góry po dwóch stronach

Idę zrobić sok z jabłek i marchewki;-)

No i mogę teraz powiedzieć ze Zuzia chodzi, puszcza sie wszędzie gdzie popadnie :-D
 
Witam

Ale zima..dziś rano nie mieliśmy prądu i wody przez ten wicher ale naszczęście krótko, odśnieżamy chodniki przed domem a za chwilę cały zasypany.

U nas zęba ani jednego i nic nie wskazuje na to że chcą wyjść.

Miłego d
 
u nas juz 6 zabków i 7 sie wyzyna :-) czyli 4 u góry i 2 na dole i teraz dwujka na dole wyłazi , troche płacze w nocy i marudzi w dzien ale ja jej nic nie daje no chyba ze jak bedzie goraczka
 
Witam u nas wreszcie śnieg:)))) ale niestety sanki jeszxcze nie dotarły, mam nadzieję że może jutro i zrobimy jakąś inaugurację:))) zaraz ide dokonać próby odśniezenia podjazdu to małemu śnieg pokażę a zęby u nas 2 i 1/2 ;) i w nocy tez masakra bo idzie 4ty i górne dziąsło jest jak bania, zaraz mu sie w buzi nie zmieści:))))
 
Witam ZIMOWO!
U nas też mroźnie -10,zębali mamy 4 i dwa sie już przebiły tylko teraz rosną.Mój Z dziś z pracy przyniósł paczkę dla małego co prawda to same słodycze ale Antoś i tak miał frajdę i jako że razem z Z pracujemy w tym samym zakładzie dziś jeszcze przyniesie paczkę przysługującą mnie,gdyż nie jesteśmy po ślubie.I tym oto spasobem to ja słodycze na Święta mam z głowy.
Teraz czekam na przyjaciółkę z pracy,dawno żeśmy się nie widziały to pewnie będzie o czym gadać.
 
witam sie i ja :)
dopiero wyszłam z kuchni.. bo wzielam sie za robienie pierożków . wyszło mi 40 z jagodami (mam mrożone od teściowej z lasku :D) i 40 z białym serem :) Najadłyśmy sie z Zosią że hoho:)
a zaraz uciekam do bratowej.. bedzie mi paznokcie do ładu doprowadzała :)
Pozdrawiam :*
 
Witam się wieczornie

U Nas noc piekło mała wyła bez przerwy do 1, na zmianę z M ją na łapach nosiliśmy w dzień trochę lepiej ale nadal źle bo teraz górna dwójka na tapecie, na razie śpi zobaczymy jak długo.

Nas znowu zawiało chyba już z pół metra śniegu mamy. Dosyć!!
 
reklama
Do góry