reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam poniedziałkowo!!!!

Halo, halo jest tu kto?????;-)

A Zuzka dzisiaj kączy 10 miesięcy!!! Ale czas zasuwa.

A ja nie wiem co robić , bo już wszystko ogarnęłam
 
reklama
Malwina18 najpepszego dlaZuzki,my 12-go swietowalismy 10-cio miesiecznice a 11,11,2010 swietowalismy pierwsze samodzielne kroczki.
u nas chorobowo,najpierw sebek podziebiony teraz natalka katarzy cos...
 
Cześć dziewczyny!
Malwina wszystkiego naj dla Zuzki!!!
Bartosz też dziś kończy 10 miesięcy!!!
Nam też przez weekend przybyły dwa ząbki.
Dłuuugo dłuuuugo nic, a tu nagle w krótkim czasie wyrosło 5 zeboli i widzę, że znów pchają się trzy dwójki.

Fajnie, że ładna pogoda, to pójdziemy na spacerek :)
Miłego dna wszystkim życzę!
 
Witam wieczorkiem:)
Astrid , Malwina , Anusia najlepsze życzonka dla 10miesięczniaków Zuzy, Bartusia i zaległe dla Natalki oraz specjalne gratki za pierwsze, samodzielne kroczki:) BRAWO!!!!
 
wiw dziekujemy bardzo mocno
pogoda u nas wiosenna 15stopni wow!!!
wczoraj w tv mowili ze tegoroczna zima ma byc zima tysiaclecia-pytanie czy taka mrozna ,czy raczej ciepła....moje pierworodne dziecie juz chce zamawiac snieg tylko nie wie gdzie sie zamawia śnieg;-))))
 
witam, co do wczoraj to pogoda była super, wieczorem wybraliśmy się z małym na basen, z wody nie chciał nam wyjść byliśmy godzinkę, ale było super Michaś poznał kolegę Pawła trochę starszego bo 2 latka miał, razem się kąpali i pępki oglądali, zdecydowaliśmy że przynajmniej raz w tygodniu będziemy małego na basen brać, :-)

Miłego dnia

Zdjęcie będzie w Galerii :) :-):-)
 
Witam

Dziś pogoda się popsuła a wcz tak cudnie, ale na spaceros trza śmignąć.

Najlepszego dla miesięczniaków .

Może za prasowanie się wezmę ale ciężko ciężko do żelazka podejść:)

Miłego dnia
 
Witam się... Mnie tu mało, mam takie tyły, że nawet za nadrabianie się nie biorę....
Astrid, Malwina najlepszego dla Waszych szkrabów!!!!!
Anulka a Wam za pierwsze kroczki gratulacje!!!!
My dziś 11 miesięcy mamy- normalnie wow wow wow, kiedy to zleciało?
Pogoda do bani, tak bardzo, że ze spaceru nici!!!
C śmiga przy meblach już jak błyskawica, ciekawski jak nie wiem, wszędzie wlezie - jak nie po nóżkach, to szybko na czworaki i niczym strzała zjawia się gdzie chce....He he- ogon kota to dopiero motywacja :)
O ilości guzów nie wspomnę...
Samodzielnie jeszcze nie chodzimy, ale puszczony chwilkę ustałem :), ale chwilkę...
Prezenty gwiazdkowo-roczkowe pokupione, a jak u Was?

Miłego dnia i zdrowia dla wszystkich :)
 
reklama
Klara wszystkiego naj dla Cyprianka :-)

No szybko czas leci , co do prezentów to ja jescze w tyle. Ale Zuzka ma tyle zabawek ze nie wiem czy wogóle coś dostanie, zwłaszcza ze co chwile dostaje nową zabawkę

A wczoraj zrobiła nam niespodziankę i robiła sama po 5,6 kroczków:szok:

Ale na dworze dzisiaj zimno:baffled:
 
Do góry