reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam

Jak już wcześniej pisałam K gorączkował w weekend i dostał na pogotowiu antybiotyk bo gardło... po dwóch dniach dostał wysypki więc antyb odstawiłam i pojechałam do naszej pediatry i powiedziała zę dobrze ze odstawiłam i mam psiukać tantym v i wapno dawać a gardełko lekko zaczerwienione.
A na pogotowiu od razu antyb walą nie chce mi się pisać o tych lekarzach.......

K ogólnie marudzi i cały czas przy mamusi chce być.

M ma wolne do pn więc się barrrdzo cieszymy:)

Pogoda beznadziejna cały czas pada i na spacer ni dy rydy.

Miłego wieczorku
 
ach Becka jak dobrze ze serducho zdrowe
tysiolek do10 razu zdasz napewno:-))))
NATALIA SAMA CHODZI~~!!!!!~~~Dziewczyny moja niunia jutro konczy 10m-cy a dzis zaczeła dreptac i to sporo po4 do6 krokow bez trzymania
co do zębów to mamy 8 w kolekcji,a chyba ida nastepne w nocy po kilka pobudek kreci sie niesamowicie....
w gory mamy okazje jechac zadarmo -odwiezc mojego tate do sanatorium i zostac na moze 2 noce tez gratis- a ja sie zastanawiam czy jechac czy trasa nie zadluga dla dzieci600km a jechalibysmy w nocy co myslicie jechac?????
pozdrawiam i zdrowka choruskom i ząbkującym życze
 
hej hej Kobitki :-)

Anusia ze spokojem możesz jechac z Małą taką trasę - najlepiej własnie wieczorkiem zeby Mała sobie spała - ja już z Amela urzedowałam np. po gorach jak miała 4miesiące i ładnie zniosła trse , takze jak masz za darmo to korzystaj i sie nie zastanawiaj :-)
 
Witam piątkowo wszystkie mamuśki:)

A my wczoraj na rajdzie i następne pucharki do kolekcji:-D

Zuzka u rodziców prze szczęśliwa , jak weszłam to się tylko uśmiechnęła ale pónziej już siedziała u mnie na rękach.

W domu sajgon już uporządkowany, pranko się robi tylko na obiad coś wymyślić.

Anusia gratulacje zdolnej córeczki:-)
 
Anusia gratulacje dla Natalki, BRAWO!!!!!

U nas też pogoda okropna, chciałam z młodym na spacerek wyjść ale przy ego katarku na tą wichure nigdzie nie idę i chyba zaraz 5 kawe sobie zrobie!!!!
 
wiw no zróbmy sobie razem tą kawkę:-)

A ja na poczcie i w sklepie już byłam. Uf jakoś dałam rade jedną reką wypisyawać a drugą trzymać Zuzkę;-)
 
reklama
Do góry