reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam i ja

U nas ładna pogoda, słoneczko od rana swieci:-)

No i mamy 7 ząbka!!!! W ciągu tygodnia wyszły 3 a i 4 musi wyjść bo ciągle siedzi...

Nocka super .Poszła spać o 8.30 ,wstała na mleczko o 24 i 5 rano a pobódka o 7
Mam nadzieję ze już tak zostanie i bedzie coraz lepiej:-D

Zyczę miłego
 
reklama
Maliwina - gratulacje!! Super wynik 7 - wow:tak:
My dziś świętujemy 10 miesięcy, tzn szczególnie jakoś nie świętujemy :)) ale okrągła miesięcznica zawsze to :tak:
Tysi - ty nie bądź taka mądra tylko pisz,pisz...:-p
Pogoda do bani, leje i spać się chce... to jeszcze pisac:confused: To wysiłek przecież... :-D

Ściskam wszystkie :tak:
 
Witam

U nas nocki co raz lepsiejsze idzie spać o 20.30 pićko o 1 o 5 mleczko i pobudka o 7.40 tak więc jest ok

Malwina gratki dla Z za zębolki u nas nadal pustki ale ostatnio p doktor powiedziała że miała 15 m-cznego pacjenta z pierwszym zębem tak więc kiedyś muszą wyjść:)

Kaja najlepszego dla Tymcia, zawsze jest okazja do świętowania nawet miesięcznica:):):)

Miłego wieczorku...u mnie są rodzice i świętujemy wczorajsze urodziny mężula.
 
Hej kobietki!
Znów mam straszne zaległości, ale brak czasu przez pracę mnie dosłownie zabija. Praca, dzieci, dom, mąż, do tego trochę nauki i tak w kółko. Zero czasu dla siebie.
U nas po staremu, ale znów się martwię o Anię, bo jest jakieś 2 miesiące do tyłu w rozwoju. W przyszłym tygodniu idziemy do neurologa znów.
Po za tym sama siada, dzisiaj pierwszy raz stanęła przy meblu, w łóżeczku staje. Idzie dużymi krokami do przodu, jednak nie jest tak jak być powinno, do tego strasznie dziwnie mi się spina. Zobaczymy co neurolog powie.
Pediatra kazał nam pomalutku wprowadzać nabiał, bo my skazowi. Dostała 1 łyżkę jogurtu naturalnego i niestety policzki wysypane i szorstkie, dlatego póki co jeszcze daję sobie spokój.
Starsza mi się rozgadała, ciągle coś mówi. Anka podłapuje od niej słówka. Np Julka mówi na smoczka "ma", teraz już dla Ani "ma" również oznacza smoka. Jak coś jej upadnie mówi "ba". Po za tym mama, tata, Ania, papa, dada, da i nee. Bije brawo, robi papa, pokazuje jaka jest duża. Razem z Julką każdego dnia robią w domu demolkę :-D. Jedna drugą naśladuje, w domu mam cyrk na kółkach :-D. Są nierozłączne, wszędzie razem ;-).

No i... wczoraj stuknęło nam 11 miesięcy, aż się wierzyć nie chce, że za miesiąc roczek.... :-)

Wstawię jeszcze do odpowiedniego tematu jakieś zdjęcia i uciekam spać ;-)
 
Black z tego co piszesz to Ania slicznie się rozwija , dla czego uważasz że jest do tyłu?
u nas też jest nee na nie a tak jeszcze nie umie:))))))
 
Witajcie kochane ale tu pustki
malwina gratuluję tej ilości uzębienia u nas są aż dwa:))
black jakie masz zdolne dzieci:)
 
Witam niedzielnie:)
...no pustki straszne...
u na sdrugi dzień moje dziecko ma korbę na mnie i nie odstepuje mnie na krok , tylko płacze żeby brac na rączki,.... nie wiem czy to objaw rozdrzażnienia przy katarku który trwa juz tydzień!!!!!! czy jakiś etam rozwojowy ????!!!!
Musiałam dziś złamać wszelkie swoje postanowienia i pozwoliłam dziecku ogladać baby tv zeby spokojnie kawe wypić,,:( porażka wychowawcza , nie pierwsza pewnie, na szczęście wreszcie zajał się szufladami i tym co wewnątrz (obrusy i serwety) wiec mam chwilę...
 
Witam wieczorkiem

Ale no nie ma co czytać, szok

A my cały dzień u tesciów, nawet miło było;-)

Zuzka jeszcze łazikuje , ale pomału bedziemy szli spać

wiw moja taka była przez 4 dni , ale zabki wyszły i jest ok
 
reklama
Do góry