reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Kurczaczki ale faktycznie dzisiaj jakies tu pustki są :-)
pierwszy dzień od paru dni nie pada więc pewnie wszystkie wybyłyscie na spacerki :-)

ja byłam na zaukpach i doznałam szoku - w Tesco pieluszki Pamper active baby były za 57 zł ! oszaleli chyba ! musze jakąś promocje wyczaić :-)
chciałam w alternatywie kupić te happy flexi 3 D ale tez były za 53 zł !
 
reklama
Tysiolek ja kupiłam w kalafiorze ostatnio pieluszki 2x 70szt za 85zł.

a tak wogule to sie witam;-) u nas wczoraj był protest jedzeniowy....dzis na szczescie troszke lepiej jest. chyba zębolki wreszcie będą wyłązic. no i zaczyna mi rosnąc maly złośnik, dziś krzyczała bo jej nie pozwoliłam wejśc do lodówki;-)
 
hehe to tez widzę mały pożądniś Ci rośnie, ja codziennie rano po śniadaniu muszę wyciągac odkurzacz;-) na mikołajki juz ma zakupiony swój właśny mały odkurzaczyk;-)moze wreszcie da mi troszkę odsapnąc;-)
 
witam

mały dał mi dziś pospać do 8, już nie pamiętam kiedy tak długo pospał, w piątek wyszedł mu trzeci zębulek;) i od tej pory oduczył się smoczka, zawsze go musiał mieć gdy zasypiał a teraz już nie chce nawet dobrze, im wcześniej tym lepiej ;)
Ogólnie zrobił się strasznie nie grzeczny, gdy widzi że zamiatam już wycieram podłogę to złości się i w ryk, bo on też chce :) :-) żadne drzwi mu nie ujdą uwadze musi wszystkie zamykać, otwiera wszystkie możliwe szafki, więc trzeba była założyć zabezpieczenia :tak:
Podaje ktoś z was dzieciom Actimela, bo w Kauflandzie są w promocji za 10 sztuk za 6 złotych

A i nie wiem czy pisałam mój mały nie chce już pić wogóle mleka, jedynie kakao raz po raz, woli po prostu jeść z nami :):-D
Miłego Dnia:-):-):-)
 
Witam i ja już weekendowo:)

Oddajemy dzisiaj wieczorem Zuzke do mojej siostry a sami pojedziemy do kina , a jutro na rajd samochodowy.
I już mi jakoś smutno , ale wiem ze dla Zuzce też dobrze zrobi, bo się przylepa zrobiła

Nocka taka sobie , bywało lepiej.

A Zuzka ostatnio odmawia jedzenia ale mleczkiem nie zgardziła jeszcze:)

A co do brojenia , Zuzia pierwsza jest jak śmieci z wiaderka wyciągam i wchodzi do niej.Ostatnio zauwazyła jak ja otwieram szafki i wyciągnęła wszystkie garnki.
A i jeszcze zawiesza się na swoim łózeczku jak stoi na zewnątrz:)P
 
Witam i ja już weekendowo:)

Oddajemy dzisiaj wieczorem Zuzke do mojej siostry a sami pojedziemy do kina , a jutro na rajd samochodowy.
I już mi jakoś smutno , ale wiem ze dla Zuzce też dobrze zrobi, bo się przylepa zrobiła

A co do brojenia , Zuzia pierwsza jest jak śmieci z wiaderka wyciągam i wchodzi do niej.Ostatnio zauwazyła jak ja otwieram szafki i wyciągnęła wszystkie garnki.
A i jeszcze zawiesza się na swoim łózeczku jak stoi na zewnątrz:)P

Tymuś też się zawiesza, ale na bramkach, które mamy w korytarzu:)
Mi też jest smutno, bo my Małego zostawiamy na 4 dni... JUż kiedyś został na 3 i na 2, ale na 4 jeszcze nie... ciocia i wujek przyjeżdżają do nas i tu będą siedzieć z Tymkiem, więc o tyle mu będzie łatwiej. Najbardziej się martwię, że Małemu będzie smutno i będzie tęsknił za nami...:(
 
dla mamusiek które są zarejestrowane na rossnet.pl - pierwszy portal doradczy - z nami sobie poradzisz! to rossman rozdaje znów prezenty, tym razem dla naszych mężusiów, warto samo już odebrałam dla męża ,oczywiście trzeba się zarejestrować wypełnić swoje dane, i jeszcze raz zarejestrować i jest ikonka odbierz prezent, drukujecie lub spisujecie nr i idziecie do rossmanu z tym :) przy kasie wam wydawają
 

Załączniki

  • 1289314875103_6382710_FORMAT4_PHOTO[0]_171x180.jpg
    1289314875103_6382710_FORMAT4_PHOTO[0]_171x180.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Katia szkoda tylko ze to próbki a nie normalne duże produkty..... :-)

a wogóle to dzień dobry :-)

ja wmuciłam juz dzisiaj rogala pyyyyyszotka , takiego cieplusiego :-)

Miłego dzionka :-)
 
Do góry