reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

A u mnie jest na odwrót, mój mąż to jest bardziej za Anią i chętniej jej czas poświęca niż Julce.
Mamy kolejnego ząbka, w końcu górna jedynka, dwójki jej wszystkie wyszły i czekałam na górne jedynki :-)
 
reklama
Witam

Gratulacje wszystkim nowych zęboli!!!!!:-)

A ja wpadłam na chwilę , bo góra prasowania czeka na mnie i kolejne pranie do zrobienia.

Położe Z na drzemkę i do roboty:crazy:
 
i ja witam D ma właśnie drzemkę

noc znowu koszmarna z 10 pobudek :/ i na pewno nie z głodu o 3:50 stwierdził że się wyspał potem o 5:15 mój wstał poszedł do pracy i D poszedł spać wstał 6:30 .... ja już nie wiem co on może chcieć ???
 
Witam

U nas też nocki niezaciekawe, dziś się przekręcam na drugi bok , otwieram oczy a tam K stoi w łożeczku o 2 w nocy:crazy: z kupa w pampersie:confused2:, myślę że to jednak zęby bo już drugi raz się skupkał w nocy, no i od rana marudzi.

Tysiolek najlepszego dla Amelci z ok 9mcy no i gratulacje za zębolki dopiero wcz zauważyłam że są:)

Co do męża ja nie narzekam, jak tylko ma wolną chwilę to cały czas jest z Krzysiem, pomaga przy sprzątaniu, gotowaniu itp, Uwielbiam jak jest z nami w domu. Oczywiście czasmi się kłócimy bo on uparty i ja ale nie jest źle:)

Miłego dnia
 
Black no nie wiem o co mu chodzi normalnie się wykończyć idzie :/

teraz wstał z drzemki spać długo jak na niego i pewnie nockę odsypiał

Aha i prosimy o głosiki w konkursach linki w podpisie :)
 
heh widze ze nie tylko ja jak Zombi chodze niewyspana hehehe
Gosia nie martw sie moja Mała tez miała jakiś czas takie strzały ze budziła sie około 3 nad ranem i godzine bawiła sie w łozeczku i szła spac dalej ale mineło jej to - teraz budzi sie standard około 22 na mleko potem na smoczka około 2-3 i o 6 pobudka - gotowa do zabawy - gorzej ze mna :-D

Gosia oczywiście głosy oddane :-)
 
Ostatnia edycja:
Julka mi dopiero poszła spać:eek::baffled:
No się chyba dzisiaj żegnam póki co, czekam aż Julka i małż po nocnej zmianie w pracy wstaną i jedziemy do mojej mamy na chwilkę ;-)

Do wieczora, miłego popołudnia :-)
 
[B pisze:
Tysiolek[/B];6102139]heh widze ze nie tylko ja jak Zombi chodze niewyspana hehehe
Gosia nie martw sie moja Mała tez miała jakiś czas takie strzały ze budziła sie około 3 nad ranem i godzine bawiła sie w łozeczku i szła spac dalej ale mineło jej to - teraz budzi sie standard około 22 na mleko potem na smoczka około 2-3 i o 6 pobudka - gotowa do zabawy - gorzej ze mna :-D

Gosia oczywiście głosy oddane :-)

:confused::confused::errr: to chyba naszym maluchom za mało dnia do zabawy .... u nas tak samo, kilka pobudek a o 6,30 zaczyna nowy dzień:szok:...a ja jak zwykle dopiero wieczorkiem przy kompie ale sama zainstalowalam sobie dekoder do tv walczac z wyrobiona koncowka od anteny, jaka jestem z siebie dumna...:-D
 
reklama
Witam :)

no u nas nocka ciut lepsza katarek pomału przechodzi kaszel też zanika i oby tak dalej z tym ze coś mi się dziąsła nie podobają mam nadzieje że to nie zęby bo mam dosć nie przespanych nocek hehe ;)

miłego dnia :)
 
Do góry