reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

U nas noc (3 z kolei) rewelacyjna - mała budziła się o 24 i o 4 na jeść - nadal śpi do 6.20 ale co innego wstawać co 2 godziny a co innego 2 razy w nocy
 
reklama
Witam i ja szybciutko

Czechow to rewelacja tylko tak dalej:-)

U nas tez poprawa wstaje średnioo co 3 godziny a nie co godzinę!!! Ale widzę ze to zęby ją tak męczą niestety:baffled:

A my juz w ta niedzielę chrzciny, ciekawe jak Z wytrzyma całą godzinę , niewidze tego jakoś:nerd:
 
Witam si rankiem, właśnie mały usnął i mam czas na poranną kawkę, u nas nocka spokojna, Kostek spał ciągiem od 21 do 6,30 huraaaa!!!!!:-D:-D:-D oby mu tak zostało:))))
 
Witam
U nas nocka z pobudką o 4 na zmianę pampera bo kupa, i ok 6 mleczko, pokręcił się ze 20 min i spał do 8.30:szok: fajnie by było gdyby tak zostało:-D

Byliśmy już na krótkim spacerku i przejażdzce samochodem z tatusiem teraz kima i poźniej znów spacer bo pogoda super.

Miłej soboty i niedzieli

Malwina udanych chrzcin:)
 
coffee zapraszamy do udziekania się. Przyda się ktoś to rozmów bo tu ostatnio jakoś strasznie pusto!!!:szok:

A ja siedze sama w domku z Z bo M znowu nie ma. Już ładnie posprzątałam , przyszykowałam ubranko dla Z na jutro
Takze teraz luzik
 
Witam sobotnio,
Dawno mnie tu nie było, ale pamiętam o Wszystkich Styczniówkach.
Malwina - udanej imprezy i wszystkiego najlepszego dla Zuzi.
Coffee - witaj.
Miłego wieczoru :)
 
Hmm..od czego by tu zacząć..Od Stycznia tego roku (jak wy wszystkie tutaj) jestem szcześliwą mamusią Filipka dokładnie przyszedl na świat 27 porod sn meczyłam sie dosyć długo 36h ale wszystko przebiegło bez zadnych komplikacji Filipek ważył 3330 i mierzył 53cm dostał 10p.Obecnie jesteśmy na etapie ciągłego wstawania przy czym sie da i próbach pierwszych kroczkow przy meblach. Karmie nadal piersia ale powoli nastawiam sie do odstawiania..tylko czy nam to wyjdzie (Fifi jest cycoholikiem;-)) A ostatnio borykamy sie z problemem robienia sobie drzemki od 21 do 24 i jestesmy wyspani:confused:nie wiem co sie tej mojej kruszynce poprzestawiło w główce (może to skok) już tak pieknie przesypiał mi całą noc. Zreszta czytałam ze tu dziewczyny też mają podobny problem,no nie wiem pozostało miec nadzieje ze wszystko wroci do ładu :-)
A i mam takie pytanko czy Wasze dzieciaki przestawiły sie już na jedną drzemke w ciągu dnia??
Pozdrawiam
 
Coffee, witam serdecznie na naszym forum i zapraszam do pisania. :-) Przede wszystkim gratuluje maluszka. Ze spaniem wiele nie poradze, bo Mloda jest klasycznym przykladem, jak nie spac i byc wyspanym. ;-) Moze Filipkowi zabki jakies sie pchaja i dlatego ma problem ze spaniem? U nas drzemki sa dwie, czasami nawet trzy. Mala nie jest w stanie wytrzymac caly dzien na jednej drzemce. :no: Ja tez jeszcze karmie i tez mam cycoholika. Na razie sie tym nie przejmuje, bo lubie karmic, wiec nie przeszkadza mi to.
 
reklama
witam was kochane

cos z frekwencją tu kiepsko ostatnio;-(

coffee witaj

u na swczoraj po raz pierwszy byla wlasnie jedna drzemka za to prawie 3h,jak usnela o 10.30 to wstala o 13.15, wmiedzy czasie dostala troszke mleczka wiec głód nie obudził. no i na tej drzemce sie skonczylo.potem wizyta u mamy i dziki szał bo mama ma akwarium z rybkami no i odkurzacz wypatrzyla i az piala z zachwytu.po powrocie do domu zjadła mega kolacje,wykąpała sie (tzn M ja wykąpał) i padła.tak padłą ze butle wcisnełam jej dopieor o 4 rano!!!i to nie zeby sie upominała;-)

aha i warzyłyam ja dzis na mojej wadze,mamy całe 8kg;-( masakra
 
Do góry