reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hejka

Mój K ma w ciągu dnia 2 drzemki jedną godzinną drugą dwugodzinną ale to zależy teżo kt wstanie.

Beti
dlaczego się martwisz,że Mała waży 8 kg?, Mój K waży niecałe 8,chudzinka taka,że szok, praktycznie na samym mleku jest bo nadal nic nie chce jeść, ale jak mu wcisnę zupkę przez butle to zje, dobre i to.

Ja jak miałam 2 latka ważyłam 11 kg, też niejadek byłam a teraz uwielbiam jeść:):)
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za miłe przyjecie mnie do Waszego grona:D

macy Na razie mamy 4 ząbki i kto wie moze nastepne sie pchają.Ja też bardzo lubie karmić ale mam problem z moją wagą wszystko już na mnie wisi powoli musze kupować ubrania w dzieciecym sklepie :-(waże 10 kg mniej niz przed ciążą.(leiej nie pisze ile bo sie przestraszycie)

beti nie przejmu sie waga 8kg to wcale nie jest mało,mój Filip waży cos koło 9 ale jest dosyc długi i też wygada drobniutko.

U nas z tymi dziennymi drzemkami jest ao jakiegos tygodnia róznie jednego dnia są dwie krótkie a jednego jedna niestety tez krótka.
 
witaj coffee na forum!
U nas też dwie drzemki. Synek też nadal na cycu i jesteśmy z tego zadowoleni. Ja w przeciwienstwie do ciebie wcale z tego powodu nie chudłam i musiałam dopiero sama zadbać o lepszy wygląd, już prawie się udało.
Beti -Tymek ma 8900 - nie martw się tak wagą.
 
Cześć kobitki, ale moje dziewczyny mi dzisiaj dały w kość... Mają temperaturę, ale kurcze żadnych innych objawów choroby. Zastanawiam się, czy to nie trzydniówka...

Becka
a ja Ci powiem, że 2 latka i 11 kg to normalna waga :p. Julka waży jakieś 13.5 ale jest duuuużo większa od swoich rówieśników.
 
Witam wieczorkiem

A my po chrzcinach , wszystko super się udało:-)
Trochę się bałam jak Z wytrzyma ponad godzinę ale była wyjątkowa grzeczna i jestem bardzo dumna z mojej córci:-)

Zdjecia wrzucę jutro jak czas pozwoli,
 
Malwina, gratuluje chrzcin.
Beti, ja tez bym sie waga nie przejmowala. Warto zawsze siatki centylowe obserwowac. Jak waga drastycznie nie spada ani nie rosnie tez drastycznie, nie warto sie przejmowac.
 
Witam z ranka

Zuzka na podłodze pije soczek a mama korzysta i na bb:)

Mam pytanko JAKIE kombinezony kupujecie na zimę , jedno czy dwu częściowe????
Bo mam dylemat , moze doświadczone mamy pomogą???
 
Malwina - ja dostałam jednoczęściowy i z takiego będziemy korzystać. Dla mnie osobiście jednoczęściowe są praktyczniejsze - nic się nie zwija, podwija, nie przewieje plecków itp itd - ale wiem że sporo dziewczyn ma dwu częściowe i też się sprawdzają.
 
Witam

Beti nie zamartwiaj się waży ładnie!
Malwina my mamy jedno częściowy właśnie ja taki wolę z powodów takich jak napisała Czechow
Coffe witaj :)

Dziewczyny prosimy o głosy po raz setny ale będziemy upierdliwi hihi ;) linki w podpisie!
jeszcze mam prośbę jakbyście przekazały linki w moim imieniu na inne podfora na których piszecie jesli możecie oczywiście :) najbardziej poluję na chustę bo jak wiecie ja mam tą tanią podróbę a nie mogę sobie pozwolić na kupno nowej i to w takiej cenie :(

dzięki z góry zmykam do D bo koniec drzemki ma :)
 
reklama
Do góry