reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam wieczorkiem, super dzionek dziś spędziliśmy na powietrzu i obiadek w knajpce na zewnątrz , chyba ostatni raz w tym roku:-)
Fajnie ze temat spiworków zimowych omawiacie bo własnie wczoraj oglądałam różne na allegro i nie wiem czy spiwór czy kombinecon ale małego coraz trudniej ubierać wiec chyba spiworek będzie wygodniejszy
ja myślałam o tym:
Śpiworek do wózka z polarem-śpiworki KOMBI (1236088315) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
dobrze ze mowicei o tych śpiworkach bo ja tez musze kupić
mam tak jak Kaja x-landera i mam taki niby spiwór ale on jest cieniutki - no chyba ze tak jak Kaja mówisz kocyk do środka wsadzić :-)

wogóle to dzień dobry w ten zimnuchny poranek :-) juz 1 październik - jejuniu ! zaraz świeta będa hahaha :-)
 
Witam i ja!
Dzięki dziewczyny!
My nic w ubiegłym roku nie mieliśmy do wózka bo wózek w wersji dla maluchów był bardzo mocno zabudowany, pełno okryć czy coś, kocyk do środka i było pięknie. Teraz coś trzeba pomyśleć....Tylko nie myślała, że sprawa aż taka droga ;)
No i jak pisałyście, na sanki się przyda....


Masz rację Tysi, zaraz święta i roczki- u nas przed świętami nawet :)
Miłego października ;)
 
Witam wszystkie mamuski

Jakoś ostatnio czasu brak ale moze przez weekend cosik więcej mnie bedzie, bo M na weekend na rajd wyjeżdza.
Ale miałam wczoraj wieczór. Połozyłam Z o 19 i przebudziła się o 21 i dałam jej troszkę picka , i zasnęła na chwilę a potem zaczęła tak płakusiac ze nie mogłam jej uspokoić przez pół godziny.Bolał ją brzusio ale od czego jak nic nowego nie jadła???
Pierwszy raz od 8 miesięcy tak płakała a ja byłam bezradna, jak ja dziękuję ze nie musiałam przechodzić przez okres kolek:szok:

Co do śpiworków

wiw fajoski śpiworek ale drogi:szok:

A ja myslałam ze mam kombinezon dla Z ale okazł się za mały. Teraz by jeszcze w niego weszła , ale za miesiąc bedzie za mały, a jest nowiutki i bardzo gruby z bucikami i rękawiczkami.Takze szkoda , a dla Z bede jeszcze czegoś szukała

Miłego dzionka
 
Witam się ciepło i słonecznie, bo cudny dzień dziś u nas:)))
Co do spiworka to niestety tani nie jest ale tak sobie 100 przeznaczyłam na ten cel, zastanawiam się tylko czy będzie ciepły? widziałam tez w necie sporo śpiworków z owczym futrem i sie zastanawiam czy to nie lepsze bo cieplejsze na pewno? Nie wiem tylko czy nie uczula choc my nie mamy problemów z niczym?
 
Witam się ciepło i słonecznie, bo cudny dzień dziś u nas:)))
Co do spiworka to niestety tani nie jest ale tak sobie 100 przeznaczyłam na ten cel, zastanawiam się tylko czy będzie ciepły? widziałam tez w necie sporo śpiworków z owczym futrem i sie zastanawiam czy to nie lepsze bo cieplejsze na pewno? Nie wiem tylko czy nie uczula choc my nie mamy problemów z niczym?

Wiesz co to sprawa indywidualna ale moja starsza nie miała żadnych rewelacji skórnych po takim śpiworku.
 
Witam

U nas zimnica brrrryy. Ale Krzyś pierwszy raz od urodzenia spał do 8.15:) może powoli się przestawia na czas zimowy hehehehh

muszę wejść na strych i sprawdzić czy kombinezon na K będzie pasował bo jak nie to czas coś zadobyć.

Miłego dzionka
 
reklama
Do góry