reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Black super ze już przeprowadzka ma się ku końcowi ! jak ja Ci zazdroszcze mieszkanka ! i fajoa okolica i duze fajne ! :tak:
popytam znajome z tym ubrankiem czy któraś nie potrzebuje :-)

aga wszystkiego najlepszego dla Michasi ! ale już nam rosna te dziewczyny :-) moja też za tydzień 9 miechów...matko gdzie jest mój mały niemowlaczekj hihihi


o kurczaczki czyzbym byla dzisiaj pierwsza ! jejej jejejeje pierwszy raz w zyciu dostałam podium i to pierwsze miejce :-)

dzisiaj u Was tez taka ładna pogoda? u mnie słoneczko, ciepełko - odrazu lepiej :-)

wczoraj byłam z dziewczynami z LO na piwku w miescie - fajnie było - lubie takie wypady co jakis czas bez męzulka hihihi :-)

aaaa i pamiętajcie ze dzisiaj jest...dzień Chłopaka co by swoim chłopom zyczonka złożyc :-) :-D
 
reklama
Witam się i ja.
U mnie pogoda jak u Tysi, więc tylko zjem to zaraz spacer....Trzeba nadrabiać zaległości spacerowe...Tylko nie wiem jak daleko zajdę, skoro mnie zalewa...no ale bądź co bądź wychodzimy, wreszcie!!!! Wcz. byliśmy tylko chwilę przed kąpielą....


Gosia Ty to z tymi zębami masz ciężko.... O ile ja pamiętam to Ty już w ciąży zaczęłaś wędrówki do stomatologa? Wyrywanie nawet miałaś?tak?
W ciąży Ci się tak posypało...pomijam te nowe zęby ?. ..

Tysi dzięki za przypomnienie...
Fajnie, że wypad udany....


Miłego!!!
 
Witam

U nas też buro i zimno ale nie pada więc jak K się obudzi to ruszamy na spacerek.
Nocki u nas byłyby super gdyby nie to żę K strasznie się wierci, praktycznie co 2 godz muszę do niego wstawać dać pićko i poprawić bo leży w poprzek albo siada na śpiocha.

Tysi fajnie, że masz takie wypady z kumpelami, przydają się:) dobrze żę przypomniałaś o tym dniu chłopaka bo całkiem zapomniałam:)

Miłego dnia
 
Tysiolek, dzieki za przypomnienie! Musze jakis drobiazg kupic.
Black, moze wystaw na allegro?
Agagsm, a my tych filmikow nie widzialysmy! :p
 
Ja też się witam ze słoneczkiem i przesyłam wirtualne promyki tym co maja szarzyzne:-)
nam dzień zapowiada się dziś milusio, bo z innymi młodymi mamamy umówiłyśmy się dziś w centrum na shoping, potem obiadek i spacer w pobliskim parku:)) Czekam więc tylko jak mały się obudzi i ruszamy bo jesień idzie i trzeba coś na tyłek kupić:)))

Wszystkiego naj dla maluchów które obchodza miesiecznice.

Bećka siadanie na śpiocha rozbawiło mnie na maxa, trenuje nowe umiejętności 24 h :-D
 
Kaja przeraziłaś mnie

Ja nie chce jeszcze zimy

a tak wogóle to dzien dobry!!!
Słoneczko świeci tylko wietrznie i znimno bryyy
A tak to jakoś leci , weekend się zbliza i trzeba ostatnie zakupy na chrzciny Z zrobić. Na mame brak kasy z powodu inwestycji w firmę hehehe

Wszystkim duzo słoneczka
 
Witam

Kaja nie strasz zimą :sorry2:

Klara w ciąży mi się psuły tak zęby :baffled: ósemki mi się ukruszyły na końcówce ciąży po porodzie byłam wyleczyć wszystkie zęby co w ciąży nie zdążyłam bo w ciąży właśnie wszystkie mi się psuć zaczęły no i teraz po pół roku czy tam ciut więcej byłam i w sumie jeden ząb miałam do zrobienia jeszcze mi moja dentist;-) przejrzy bo byłam u niej a jej nie było i mi facet zrobił no a te ósemki to muszę iść do innej do chirurg te które mi się nie ukruszyły wychodzą popsute bo są pod dziąsłem w połowie wiec psuć się będą ciągle akurat tą co boli miałam w ciąży robioną i znowu jest do zrobienia :sorry2:
a te ósemki tak przekładam i ze strachu i z tego powodu że mały cyckowy a butli nie chciał a po tym mleko do odciągnięcia no a w ciąży nie wyrywałam mówili ze mam czekać i wyrwać po porodzie :tak:


D właśnie się budzi wiec zmykam ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny, chciałam się przywitać:-D Moje dziecię nie ma jeszcze ząbków ale za to stawia już pierwsze kroki sam:tak: Ogólnie jest super poza snem nocnym. Mały budzi się kilka razy nie wiadomo dlaczego:-( Chyba jestem szczęśliwa... Jutro urodziny moje... Tyle. Całuje was wszystkie. Nawet nie wieciue jak tęsknie!!!!
 
Do góry