reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
A ja z ciekawości zobaczę ile Julka ważyła.

No i już wszystko wiem.
Julka, waga urodzeniowa 4.400, 62 cm długa w wieku 9 miesięcy 9.750
Anka waga urodzeniowa 3.170, 56 cm długa, waga aktualna 10.050...

Tak więc widać jaki ma apetyt:-D
 
hej :)

mają dzieci apetyt bo są zdrowe :)

ostatnio mało mnie na forum bo ciąle praca, dom, praca, dom i czasu ma na wszystko brakuje. doba powinna mieć chociaż 5 godzin więcej :)
Idę trochę poczytać co tam popisałyście, buziaki
 
A ja z ciekawości zobaczę ile Julka ważyła.

No i już wszystko wiem.
Julka, waga urodzeniowa 4.400, 62 cm długa w wieku 9 miesięcy 9.750
Anka waga urodzeniowa 3.170, 56 cm długa, waga aktualna 10.050...

Tak więc widać jaki ma apetyt:-D

Kobieto jak tyś ją (Julkę) urodziła - przecież ty taki szczupak jesteś a ona powyżej 4 kg.... normalnie mowę mi odjęło.


Do mnie piszczy z szafy prasowanie ...blleeee nie chce mi się....
 
Czechow Ania miała być jeszcze większa, ale szybciej się urodziła. A z Julką tragedii nie było, tylko najgorsze bóle krzyżowe :-) Trzymali mnie pod tlenem, podali dolargan, mówiłam od rzeczy... A później już łatwo, bo na 3 parte w 8 minut się urodziła. Ale byłam tak pozszywana, ponacinana, popękana, że goiłam się prawie 2 miesiące. A rozstępy takie po takim gigancie okropne :p
 
reklama
Do góry