reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Black super, że chrzciny się udały i księżniczki spisały się na medal! Wiedzą jak mamusi pomóc w ciężkich chwilach... Cieszę się, że szpital Cię ominął i już lepiej się czujesz. Na katar na mnie działa Flegamina w tabletkach. Może Tobie tez pomoże?

A u nas znowu inne choróbstwo się przypałętało. Ksawek dopiero co się z zapalenia ucha wyplątał a tu przeziębienie go dorwało! Zaczął do szkoły chodzić i przynosi diabelstwa do domu... Natek zaczyna też smarkac więc pewnie brat mu wirusa "sprzedał".
A tak w ogóle to wiecie co??? Kocham te moje skarbeńki nad życie!!!

Idę śpiochać. Miłych snów i przespanej nocki!!!
 
reklama
Nie śpi nie śpi tylko chałupę w między czasie ogarniam... a pogodzie nawet nie chce mi się myśleć ... do banku muszę iść.... ciekawa jestem jak chyba tylko autem
 
Hej

U nas nocki coraz lepsiejsze, jak K zaczyna się kręcić ok 5.30 to mleczko mu daje i jeszcze pośpi do 7.
Pogoda do bani ,głowa mnie napitala od dwóch dni i w dodatku mam@.

Słońca dla wszystkich
 
Hej

U nas nocki coraz lepsiejsze, jak K zaczyna się kręcić ok 5.30 to mleczko mu daje i jeszcze pośpi do 7.
Pogoda do bani ,głowa mnie napitala od dwóch dni i w dodatku mam@.

Słońca dla wszystkich

No to dobrze że ładniej przesypia - u nas też co raz lepiej - od 2 dni nie budzi się o 6,20 tylko 7,20.

No to procha na głowę, brzuch.
 
dzien dobry wszystkim! u nas pogoda tez do bani ale jestem happy bo mamy 2 zabka...2 jedynke dolna :) narazie kiepski z nas wampir bo jakis odwrotny ale pracujemy nad tym :) pozdrawiamy!
 
Jolcia, faktycznie super :-)
Sel, gratuluje ząbka!
bećka, fajnie, że lepiej już śpi.

u nas leje i wieje i czuję, że coś mnie zbiera, M chory, to mi chyba przekazał :/
 
heheh Jocia to fajnie Wam wypadlo - Amela ma 7 stycznia.,...więc chyba sopbie przedłuzymy wolne o jeden dzień i heja :-)
bećka, czechow fajnie ze lepiej dzieciaczki spia :-) u mnie tez poprawa (odpukac ) idzie spac koło 19, budzi sie na mleko koło 23 potem na smoka koło 2-3 i na mleko rano koło 6 i dzisiaj nawet pospałysmy do 9 !!!!! toz to szok ! chyba ta ciemniuca na dworze ja zmyliła hehehe :-)

wogóle moje dziecko tak jak nie jadło ostatnio prawie nic tak dostała nadludzkiego apetytu ! wczoraj wszamała 4 skibki chleba z masełkiem, i w tym jedna z szyneczką :-) ale jej zasmakował chlebek ! fajnie ze wkońcu wcina ! i sama jaka ma radoche jak z talerzyka sobie bierze kawałeczek i do buźki :-)
 
Witajcie w ten szary, bury i deszczowy poranek.

Wiem ze dawno mnie nie bylo prosze o wybaczenie:zawstydzona/y: ale melduje ze siły mi wracają wiec mam nadzieje częściej zagladać:tak:
Dziecko moje o 6.30 sie obudzilo na butle i juz zostal u mnie w wyrku...nie wyspana jestem jak cholercia:sorry2: Podziwiam te co całe noce ze szkrabami spią:szok:

Miłego dnia
 
reklama
Do góry