reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Black... zdrówka!!!
Czechow... P. bedzie w Warszawie we wtorek, a nie w srode i to ok godziny 8:sorry2: wiec chyba nie bedziemy was nachodzic o tak nieludzkiej porze.;-)
 
Znalazłam w necie ta jego konferencje: 5 października w Warszawie, w Hotelu Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1, skrzyżowanie z aleją Żwirki i Wigury), tam jedzie P. Ja Warszawy nie znam kompletnie
 
czekaj pomyślę co i jak i wylukam pogodę

ma być 14 i lekko padać. Chyba najlepiej będzie jak wysadzi cię albo w reducie albo na szczęśliwicach === chociaż nie wiadomo tak w 100 jaka będzie pogoda... cholercia zaprosiłabym cię do siebie ale o tej godzinie to jest pandemonium u nas w domu..... jeszcze pomyślę nad tym
 
Ostatnia edycja:
Dobra... to Ty mysl, ja sie kładę spac... Z reszta P. własnie wszedł wiec moze z 15 minut posiedzimy razem;-) Jak cos to przełozymy to na inny raz, P. co chwile jezdzi w tamtą stronę;-)Poczekamy na cieplejsze dni...
 
reklama
Witam się jak zwykle wieczorkiem,
Black ciesze sie ze to nie zapaleni płuc, trzymaj się ciepło i zdrowiej szybko, współczuje z przeprowadzka w takim stanie ale czasem nie ma wyjscia. Super , ze dziewczynki tak ładnie sie sprawiły w niedziele, chyba wiedziały ze mama i tak ledwo ciagnie, piekne te Twoje dziewusie:))) Powodzenia
 
Do góry