reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

A u nas cały dzień słoneczko hurrrra:-D

Ja tez nie kumam co z tymi imionami ....Zuzia ma dwa , juz jej nadaliśmy jak byliśmy w usc , chociaz słyszałam ze czasami księza chcą zeby drugie imię było świete
 
reklama
Podczas chrztu imię Pańskie uświęca człowieka i chrześcijanin otrzymuje swoje imię w Kościele. Może to być imię Świętego, to znaczy ucznia Chrystusa, którego życie było przykładną wiernością swemu Panu. Święty patron jest wzorem miłości i zapewnia wstawiennictwo u Boga. Rodzice, chrzestni i proboszcz powinni troszczyć się, by nie nadawać dziecku imienia obcego duchowi chrześcijańskiemu.

Znalazłam w necie coś takiego.Z ym imieniem to jest tak jak z imieniem z biezmowania.Nigdzie się go nie używa ale zostało wam nadane cos na podobie patrona.

A mowa o patronach doszukałam się tez w necie że Nikodem jest patronem .............grabazy hahahahahaha!Ale imie dałam synowi:))
 
Witam i ja!!!!
Natchnienia brak po tym dniu w ciemnicy wczoraj, Boże jak brzydko było... dobrze, że dziś spacer udało nam się zaliczyć ik 2 pary rajstopek kupić...
Patrysia powodzenia na zakupach...
Katia gratki....
Czechow Laura faktycznie, aż tak uzębiona :)?

Co do umiejętności, moje dziecko jest z grudnia, ale też mam wrażenie, że innego grudnia, nie tego przed styczniem 2010 :), jeśli o umiejętności idzie :)

Miłego wszystkim!!!
 
Witam i ja!!!!
Natchnienia brak po tym dniu w ciemnicy wczoraj, Boże jak brzydko było... dobrze, że dziś spacer udało nam się zaliczyć ik 2 pary rajstopek kupić...
Patrysia powodzenia na zakupach...
Katia gratki....
Czechow Laura faktycznie, aż tak uzębiona :)?

Co do umiejętności, moje dziecko jest z grudnia, ale też mam wrażenie, że innego grudnia, nie tego przed styczniem 2010 :), jeśli o umiejętności idzie :)

Miłego wszystkim!!!

Obawiam się że tak. A wczoraj wypatrzyłam że idą jej kły na górze, dwa naraz - nockę miałam z głowy i cały dzień jest taki że tylko się pochlastać - dobrze że jutro starsza idzie do przedszkola bo bym nie wyrobiła z tą pogodą, zębiskami i nadaktywną 4 latką
 
Czechow ale numer :) Ale jak już wylezą to chociaż w tej kwestii z górki.... A co do Gabi, Ona pewnie się cieszy na przedszkole, gorzej pewnie panie jak w grupie będą miały pewnie sporo bardzo aktywnych dzieciątek... Początki roku pamiętam, że zawsze sajgon był i jeszcze te maluszki co pierwszy raz do przedszkola szły nieziemsko szlochały.....Ale ktoś musi tyrać, żeby odpocząć mógł ktoś :)
Laura zresztą to chyba też bardzo aktywna co, z tego co pamiętam, mobilna już mocno, to i tak będziesz i bez Gabi miała co robić....
 
Nie wiedziałam ,że z drugim imieniem jest tyle zamieszania:szok: my daliśmy 2 bo mój m nie chciał się zgodzić na imię jakie ja dla małego wybrałam, więc dostał je na drugie i tak przypadkiem wyszło ,że to imię świętego , to się nam udało przypadkiem;-):-D
 
Czechow, Laura jest niesamowita z tymi zebami! Mloda tez marudzi nieznosnie dzisiaj. Tez sie mam ochote chlastac. Ale mlody do szkoly idzie dopiero za tydzien,
 
Czechow ale numer :) Ale jak już wylezą to chociaż w tej kwestii z górki.... A co do Gabi, Ona pewnie się cieszy na przedszkole, gorzej pewnie panie jak w grupie będą miały pewnie sporo bardzo aktywnych dzieciątek... Początki roku pamiętam, że zawsze sajgon był i jeszcze te maluszki co pierwszy raz do przedszkola szły nieziemsko szlochały.....Ale ktoś musi tyrać, żeby odpocząć mógł ktoś :)
Laura zresztą to chyba też bardzo aktywna co, z tego co pamiętam, mobilna już mocno, to i tak będziesz i bez Gabi miała co robić....

Gabi to się już doczekać nie może - najpewniej wstanie o 6 i będzie M. ciągnęła by już ją zawiózł - ma tam sporo koleżanek i nie może się doczekać kiedy będą szaleć cały dzień. Ja też się cieszę bo jakbym się starała to niezastąpie jej koleżanek no i ta pogoda mnie dobija.

Co do Laury to mam nadzieję że trochę przystopuje ale nie ma dolnej dwójki więc lada moment najpewniej i ona będzie się przebijać.
Co do mobilności to dzisiaj zaczęła mi stawiać kroki przy meblach -- zdecydowanie za wcześnie ale ma taką radochę że hej. Babie nie dogodzisz i wolałabym by na razie przystopowała i za "gadanie" się wzięła - bo ani me ani be

Czechow, Laura jest niesamowita z tymi zebami! Mloda tez marudzi nieznosnie dzisiaj. Tez sie mam ochote chlastac. Ale mlody do szkoly idzie dopiero za tydzien,

Dlaczego dopiero za tydzień?

Dzisiaj Laura wypróbowała swoich zębów na mnie - w tym momencie nie ma innej możliwości przewijania jej jak nie na stojąco i zakładałam jej pieluchę a ta ugryzła mnie trochę poniżej szyi - tam między ramieniem a szyją - nosz kurde nie chciała się odczepić a miała taką radochę że czkawki dostała.
 
reklama
Gabi to się już doczekać nie może - najpewniej wstanie o 6 i będzie M. ciągnęła by już ją zawiózł - ma tam sporo koleżanek i nie może się doczekać kiedy będą szaleć cały dzień. Ja też się cieszę bo jakbym się starała to niezastąpie jej koleżanek no i ta pogoda mnie dobija.

Co do Laury to mam nadzieję że trochę przystopuje ale nie ma dolnej dwójki więc lada moment najpewniej i ona będzie się przebijać.
Co do mobilności to dzisiaj zaczęła mi stawiać kroki przy meblach -- zdecydowanie za wcześnie ale ma taką radochę że hej. Babie nie dogodzisz i wolałabym by na razie przystopowała i za "gadanie" się wzięła - bo ani me ani be



Dlaczego dopiero za tydzień?

Dzisiaj Laura wypróbowała swoich zębów na mnie - w tym momencie nie ma innej możliwości przewijania jej jak nie na stojąco i zakładałam jej pieluchę a ta ugryzła mnie trochę poniżej szyi - tam między ramieniem a szyją - nosz kurde nie chciała się odczepić a miała taką radochę że czkawki dostała.

Czechow co do Gabi,co racja to racja, rówieśnicy to rówieśnicy.....
A co do Laury, jest niesamowita.....!!!!! C szczypie w szyję jak się go np. niesie i też ma radochę, nie chce puścić, ale jeszcze mnie nie ugryzł....raz M w kąpieli....albo jak się C przewija to nóżkami jakoś tak złapie że jakby np. mój fałd brzuszny w imadło wkręcił -brryyyy, a ta siła...
 
Ostatnia edycja:
Do góry