reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam przy kawusi ...

Asiowo, u nas też pogoda mocno depresyjna ... żadnych szans na wystawienie choćby czubka nosa z domu ...
Wiw, hehe ... podoba mi się to buba ;-) u nas teraz wszystko jest mama :rofl2: ale przez dobre 3 tygodnie było babababababa i tak w nieskończoność
 
reklama
Witam od rana, odrazu przepraszam za błędy ale mały siedzi na kolanach i tez chce sobie popisać

w końcu zaczynają iść ząbki u nasz wczoraj pojawił się 1 więc super, mały zdrowy
tylko ze zrobił się cwany, nie chce sam się bawić w łóżeczku wyciąga rączki i jest ryk, zresztą ostatnio wszystko tak wymusza,
Pobudkę dziś zrobił o 6.30 a wczoraj poszedł spać o 20.20

No i uczy się raczkować, tak to można nazwać tyłeczek podnosi do góry a rączkami się czołga i tak to mu wychodzi

Miłego Dnia bo u nasz pochmurnie i deszczowo
 
Witam ja dopiero teraz przy kawce.

K budzi się o 6 a ja tak go błagam przed snem żeby dał pospać chociażby do 7ale nic.
Dziś zjadł mleczko o 7.30 i przysnął do 8.30 i ja z nim, fajnie było heheheh

U nas też pogoda do bani i pewnie w domu będziemy siedzieć. Mój M ma ostatni dzień wakacji:-( a tak było fajnie, codziennie śniadanka wspólne, kawka. No i pomoc przy Młodym bo on ciągle na rękach.
My nadal bezzębni:crazy:

Miłego dzionka dla wszystkich
 
WITAM:-)
Kochane wczoraj pisałam że chciałabym aby Alanek umniał mówić mama a tu proszę dzisiaj usłyszałam pięknie słowo powiedziane MAMA nie MA-MA a MAMA :-Dno ale tylko raz hehe:-p
KATIA gratki:-)u nas dalej błyszczy pustkami hehe:-)
 
Witam stycznióweczki :)

Ale my dzisiaj pospali :szok: Do 10.30 i jestem zszokowana bo Damian pił mleko o 7 i ze tyle wytrzymał. Ale chyba wiedział ze mama zmęczona. Kurcze do 1.30 lepiłam pierogi :no::no: Oj ja głupiutka zawsze sobie roboty narobie :-D:-D:-D

Katia Ty jestes z tego Leszna na wielkopolsce ??? Bo ja jestem z pod Leszna hihihi No i gratulacje dla ząbków


Patrysia najtrudniejszy ten pierwszy "krok" w tym przypadku słowo MAMA ale teraz juz poleci z górki. Gratulacje ze sie doczekałaś. U nas tylko baba i baba przed spaniem baba podczas zabawy baba jak sie tylko obudzi baba. A ja chce mama !!!!:-D

bećka84 oj współczuję na tych rękach nosić dzidziołka ciężki pewnie ? i ręce odpadają. Nasz tez tak chciał ale wrzuciliśmy go w nosidełko i jakos z rąk zrezygnował potem podłoga mnustwo zabawek i cały dzień spędza bawiac sie na podłodze. Spi tylko w łóżeczku i wiadomo jak je to idzie do stolika a tak podłoga cały czas. Czasami wyciągnie ręce ze chce na nie ale rzadko. Tzn nosimy go ale nie non stop.
 
Aga ja też jestem spod Leszna, nie wiem czy wiesz gdzie Osieczna jest, to ja jestem właśnie z Małej wioski obok Osiecznej odrazu,a ty skąd :)

A Michaś broi w chodziku :)
 
Witam wszystkie Panie:)

A my juz po kardiologu , słyszy jakies szmerki ale są delikatne i za 1,5 roku do kontroli

A Z się popisała oczywiście ze złej strony , akurat powinna zrzemać i była nieznośna , wyrywała się na wszystkie strony , ale dalismy rade.Ogolnie ma dzisiaj ten gorszy dzien :crazy:

A tak wogóle to parę kolezanek zaginęło gdzię w akcji hahaha

Miłego dnia
 
Witam stycznióweczki :)

Ale my dzisiaj pospali :szok: Do 10.30 i jestem zszokowana bo Damian pił mleko o 7 i ze tyle wytrzymał. Ale chyba wiedział ze mama zmęczona. Kurcze do 1.30 lepiłam pierogi :no::no: Oj ja głupiutka zawsze sobie roboty narobie :-D:-D:-D

Katia Ty jestes z tego Leszna na wielkopolsce ??? Bo ja jestem z pod Leszna hihihi No i gratulacje dla ząbków


Patrysia najtrudniejszy ten pierwszy "krok" w tym przypadku słowo MAMA ale teraz juz poleci z górki. Gratulacje ze sie doczekałaś. U nas tylko baba i baba przed spaniem baba podczas zabawy baba jak sie tylko obudzi baba. A ja chce mama !!!!:-D

bećka84 oj współczuję na tych rękach nosić dzidziołka ciężki pewnie ? i ręce odpadają. Nasz tez tak chciał ale wrzuciliśmy go w nosidełko i jakos z rąk zrezygnował potem podłoga mnustwo zabawek i cały dzień spędza bawiac sie na podłodze. Spi tylko w łóżeczku i wiadomo jak je to idzie do stolika a tak podłoga cały czas. Czasami wyciągnie ręce ze chce na nie ale rzadko. Tzn nosimy go ale nie non stop.

K też się zabawi na podłodze, siedzę oczywiście z nim bo sam jeszcze nie usiądzie, ale nie trwa to długo no może z 15 min i na ręce, a w leżaczku siedzi jak jest najedzony i też nie dłużej jak 15 min.

Katia pewnie jak bym go wsadziła do chodzika to też by śmigał ale nie mogę się przekonać.
 
reklama
Witam

u nas to było pierw mama teraz baba czasem tata się wymcknie
za to świetnie robi "indianina" nie wiem jak to określić i udaje mu się robić kosi kosi :)

a tak w ogóle to ja ząbkująca wraz z dzieckiem pół szczęki mnie dziś boli i połowa zębów z uchem tak mi ósemka promieniuje:/
 
Do góry