reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

wstydzior straszny, ale trochę długo nie zaglądałam :zawstydzona/y:

u nas rewolucja ... od 2 tyg siadamy, raczkujemy, wstajemy ... jak tak dalej pójdzie, to za butami się będe musiała zacząć rozglądać :szok: Zuzu 'do rany przyłóż' ... wysiłek fizyczny męczy ją tak bardzo, że zaczęła regularnie sypiać w dzień po 2-3 razy ... i to w łóżeczku :-):-):-) zębole chyba jakieś idą, bo gryzie wszystko i wszystkich i ślini się mocno, ale na szczęście nie płacze ani nie marudzi ... oby wyszły tak bezboleśnie jak pierwsze :tak:

Asiax, ja dopeiro teraz zauważyłam, że Miki ma już 8 zębów ... pięknie :-):-):-)
Beti, bioderka Fiolci na pewno są w porządku, ale jak masz wątpliwości, to idź do ortopedy ... tylko się dowiedz, czy jest jeszcze sens robienia USG, bo nam mówili, że po 6 mies. już nie ma :tak:
Tysiolek, złośliwiec !!!!!!!! odwołuj się jak możesz !!!!!!!
Jola, Olo na pewno wie co się święci, i że już niedługo u mamy na rękach za wygodnie nie będzie, bo 'balonik' będzie przeszkadzał, więc korzysta póki może ;-) a raczkowaniem się nie martw ... na pewno lada dzień ruszy :tak:
Sel, słodkie !!!!!!!!
Malwina, Czechow ... nie straszcie, bo nas też czeka pobieranie krwi ... pedirata kazała zrobić badania, bo Zuzu duża i szybko rośnie, więc podobno lepiej sprawdzić :tak: ja już się dość naoglądałam jak ją kłuli w szpitalu :-( oby żył po mamusi nie miała, bo do mnie zawsze ładnych kilka podjeść :baffled:
 
reklama
Witam kobietki
Ja narazie krótko bo mały wstał ide go przebrać.

Czechow trzymam kciuki za wizytę.
Zazdroszczę wam tego samodzielnego siadania, raczkowania itp.
Adaś tylko z pomocą.

Dziś po południu odbieram jego wyniki krwi.
 
Hej dziewczyny tak was czytam i sie zastanawiam czy jest jeszcze jakieś dziecko które samo nie siedzi?
Mój się przekreca brzuszek plecki coś tam się kręci pełza ale nie siada jeszcze sam no i nie raczkuje i nie chodzi oczywiscie.I zastanawiam się czy tylko mój taki leń/?????/
 
Nika nie przejmuj się - może być tak że mały wystrzeli w jednej chwili i zacznie robić wszystko w krótkich odstępach czasu. Moja starsza córa zaczęła siedzieć samodzielnie jak miała 7,5 miesiąca, raczkować jakieś dwa tygodnie później, chodzić zaczęła jeszcze później (była duża i grubiutka i nie miała siły podnieść się)
 
aż tak sie nie przejmuje ma czas:)
Mój duzy jest to fakt obecnie nosi rozmiar 80 a na jesień kupuje mu juz na 86 ale waży 10 kg.wiec gruby nie jest.
Poprostu jest leniwy siedzi w lezaczku czy wózku i sam trzyma głowe prosto i plecy ale tak na ziemi czy łóżku siedziec juz nie chce.
Najwazniejsze że rośnie zdrowo i prawidłowo.My nie mieliśmy do tej pory nic zadnego przeziebienia goraczki kataru czy biegunki zupełnie nic.Do lekarza chodze tylko na szczepienia i to mnie cieszy.
A jak zacznie siedziec to sie uciesze bardzo.
Pytam tylko czy mój jest taki wyjatkowo leniwy czy sa inne dzieci którym sie nie chce:))
 
Czechow moja tez siada sama, raczkuje i tez juz sie zaczyna podnosic do stania ale nam ortopeda kazal przyjsc jak juz bedzie chodzila. kurcze chyba dzis zadzwonie i zapytam.
 
Hej!
Hika moja Gabi jak siedzi to podpiera sie rączkami wcale sie do tego nie garnie woli lezeć na brzuszku nawet przewinąć się jej nie da bo od razu się przekreca. Raczkowanie to też dopiero przymiarki buja się na kolankach i pzedramionach. Też mam leniuszka ale to jest wszystko norma, takie są niektóre dzieci potem ruszą z miejsca. Moja Gabi jeszcze nie odkryła głosnego śmiechu tego mi bardzo żal. Czy któreś Wasze dziecko też tak późno zaczęło sie chichotać?
 
:-DOj mam goscia.Właśnie do nas kupa idzie:-D
Zapraszamy Zapraszamy:-D:-)
Mój się smieje i to tak głosno że sama się zanosze śmiechem słysząc go!
Najczęściej tak się smieje jak jest ktoś obcy u mnie poprostu mam wrażenie że sie popisuje:)
 
Beti, nie przejmuj się, u nas fałdki nigdy nie były równe i różnica jest naprawdę spora, bo na prawej ma oponkę Michellin, a na lewej ma chyba tylko jedną fałdkę.
Czechow, idziecie profilaktycznie, tak?
Hej dziewczyny tak was czytam i sie zastanawiam czy jest jeszcze jakieś dziecko które samo nie siedzi?
Mój się przekreca brzuszek plecki coś tam się kręci pełza ale nie siada jeszcze sam no i nie raczkuje i nie chodzi oczywiscie.I zastanawiam się czy tylko mój taki leń/?????/

Nika, ja się wczoraj trochę podłamałam, bo byłyśmy na szczepieniu i lekarka pyta, czy Emi się turla. /nie. Posadziła ją, ta jej fiknęła od razu. Siedzi Nie. O, to ja was kieruję na rehabilitację!
A dzień wcześniej była strasznie marudna, płaczliwa, myślałam, że to ząbki.
Wróciłyśmy po wizycie do domu, zaparłam się, posadziłam ją na puzzlach, rączki położyłam na kolankach i...tadam! Dziecko siedzi! Dzisiaj ją posadziłam i super się trzyma przez minutę, dwie sama!
W dodatku leżała sobie wczoraj na puzzlach, poszłam do drugiego pokoju, wracam, a ona jest na podłodze pod komodą - prawie pół pokoju się przemieściła! Jak, nie wiem, bo dzisiaj usiłowałam ją zmotywować do ruszenia się po piłkę, ale się nie udało.

Wydaje mi się, że miała skok i stąd to siadanie.

Poczekaj jeszcze, widać też ma swój rytm.

Talia, moja zaczęła rżeć jak koń :-D i zapomniała, że umie tata i mama, choć jak jej bardzo źle to przypomni sobie "ma" ;-)
Ale śmiac sie śmieje, zwłaszcza jak ją tata wąsami i bródką łaskocze :-D
 
reklama
Hej dziewczyny tak was czytam i sie zastanawiam czy jest jeszcze jakieś dziecko które samo nie siedzi?
Mój się przekreca brzuszek plecki coś tam się kręci pełza ale nie siada jeszcze sam no i nie raczkuje i nie chodzi oczywiscie.I zastanawiam się czy tylko mój taki leń/?????/

jeszcze Cię zaskoczy zobaczysz

mój sam nie siadał i dziś z rana mi zrobił niespodziankę usiadł sam z płaskiego :D

do tego wyszły 2 górne jedyneczki :)

ja dziś odbieram wyniki posiewu małego ...ale kurcze znowu mały kaszle i psika chyba zaraził się od Emilki ja zwariuję normalnie
 
Do góry