reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej paulinaa widzę że jesteś z Koluszek a których?Może tych między Orzyszem a Piszem?
Ja robie taką troszke większą imprezkę bo w końcu mam okazje spotkac się z większoscią rodziny jednocześnie.Wszyscy tak troszke porozsypywani po Polsce.Więc jak mam fajną sale to czemu nie pobawic się?
Sale mam tylko do mojego użytku.Dosyc spora.Ale zamawiając catering od nich sale mam zadarmo .Duza z nagłośnieniem (do tańców:)) Za wysokim płotem z zamykana furtką.Tak żeby dzieci mogły sobie biegac i nie martwic się że wybiegną na ulicę.
Sale mam wynajęta od 12:00 do 20:00 jakos ten czas trzeba sobie umilic.Jest kelner itd.
A może komunie byc tak że mnie na taka impreze nie będzie stac różnie w zyciu bywa.To choc chrzest będzie z pompą:))

Ale spoko ja byłam kiedys na chrzcie gdzie normalnie orkiestra grała.Dlatego myslę że aż tak bardzo nie przegiełam:)

a tak wogule to dzis siudma miesięcznica za nami:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czas leci szybko nie!Kurcze niedawno wymyslalysmy odsnieżanie spacery schody itp.A teraz nasze dzidziolki mają już 7 miesięcy!Mój skończył o 15:20 hahaha
 
A dziękujemy dziekujemy.A wiecie dzis mój syn .Leżał na brzuszku podniusł tyłek do góry i tak jagby zaczoł raczkowac tylko wiecie co do tyłu.Kurcze jak to fajnie wyglądało ale sie nasmiałam mówie wam:)
 
nika najleszego dla malego

Oj leci czas leci, ja zanim sie obejze to znow po tych schodach bede biegac(których nie mam) i odsniezac snieg(którego tez zwykle nie mam):-D:-D:-D
Co do raczkownia to mojemu jesli juz uda sie przesunac to tez do tylu:tak: ale raczkowaniem to tego nazwa nie moge:-D:-D
 
Nika Pasi najlepszego dla waszych dzieciaczków ! :)

u mnie mały już śpi od godziny i zmykam uśpić Emilkę potem moze mi się uda coś poczytać :)
 
Witam się i tu!
Nika gratki!!!
Pasi Wam też!!!!!!!!!

Jola to i tak więcej niż u nas!!!

Jak używacie laski jakichś zabawek do kąpieli to mam prośbę spójrzcie na temat szczęśliwe dzieciństwo.....

Miłego!
 
Czechow musiałysmy powtorzyc cukier (wyszedl ciut za niski) i zrobic TSH bo mala nie tyla.ale rozmawialam juz z lekarka i powiedziala ze jak je nornmalnie i tyje to mamy jej nie meczyc. a je juz bradzo normalnie,wlasnie zjadla sinlaca z 9 łyżek i szleje na podłodze.ciekawe kiedy pac jej sie zachce;-)

Malwina a co za badania robicie?bo jak zwykla morfologie i np. rozmaz to mozna z palca zrobic
\

dziewczyny a ja ma schize znowu z bioderkami Fiolci, jedna fałdka na lewym udzie jest głebsza niz na prawym. boze ale mam stresa!!! jutro dzwonie gdzies umowic nas na usg bo oszaleje. przeciez jakby znowu miala zalozyc aparat to by sie zaplakala!!ona juz probuje stawac ale ja jej nie pozwalam za bardzo bo wyczytalam ze dzieci po leczonej dyspalzji powinny jak najdluzej raczkowac.chociaz ortopeda mowil ze mam jej niczego nie bronic i juz zglupialam.

Tysiolek przykro mi bardzo.ale to są chamy Ci egzaminatorzy.mnie chcieli obkac za to ze okno podczas parkowania uchylilam bo mi szyby porowały;-) heheh
 
reklama
Bry.

Wszystkiego NAJ dla Juliblatów.

Beti - nie przejmuj się tymi fałdkami - ty też nie jesteś w 100% taka sama po prawej i po lewej stronie. Fałdki nie muszą oznaczać asymetrii czy problemów z bioderkami ważne są również inne indykatory - to jak mała rozkłada nóżki (czy jest symetrycznie) to jaką mają ruchomość (czyli czy jak lekarz odgina, rusza, czy mają tę samą ruchomość). Moja ma też jedną fałdkę większą drugą mniejszą a została zakwalifikowana na A+ - czyli najwyższą notę jeśli chodzi o bioderka - wszystko jest w porządku.

Nota bene dziś idę do ortopedy - bo mała siada, raczkuje i się podnosi do stania - lekarz ma zobaczyć czy z kręgosłupem jest wszystko w porządku i czy ogólnie jest ok.
 
Do góry